چه چیزی شما را به این زن که همه چیز ؟

در یک کلمه: احترام.

احترام البته باید به دست آورده است. کریستین سینکلر انجام شده است که آن را در پیک برای 20 سال است.

بیشتر تمجید در راه هستند. سینکلر را تعیین کرده است یک نوار جدید. هیچ بازیکن دیگر در تاریخ فوتبال بین المللی است و زمانی که او انجام داده. تا کنون.

این 185th هدف از سینکلر حرفه ای آمد و در دقیقه 23 از کانادا 11-0 برنده بیش سنت کیتس و نویس در کونکاکاف مقدماتی المپیک مسابقات چهار شنبه. سمت چپ به تنهایی سینکلر تبدیل یک آدریانا لئون خوراک نقطه عطف هدف است.

سازمان دیده بان | سینکلر شکستن رکورد هدف:

کانادا کریستین سینکلر نمرات 185th هدف از زندگی حرفه ای اش عبور آمریکایی ابی Wambach در همه زمان اهداف لیست. 1:10

این رکورد تساوی به ثمر 16 دقیقه زودتر در یک ضربه پنالتی.

سینکلر شد mobbed توسط هم تیمی های او قبل از او برداشت تا شکستن رکورد توپ زد و آن را به حاشیه برای حفاظت.

انتظار نداریم که سینکلر به جشن او رکورد جهانی در هر زمان به زودی. به نقطه عطف خواهد بود به همان اندازه از امداد به عنوان هر چیز دیگری. او خوشحال خواهد شد زمانی که همه ترجمه می میرد و او می تواند با او کار روز.

سینکلر تمام نشده است. او در حال آماده شدن برای چهارمین بازی های المپیک در ژاپن در این تابستان. در 36 سال از گرگ و میش آغاز شده است به نظر می رسد در افق, اما آن را به خوبی ممکن است برخی از زمان قبل از خورشید در نهایت مجموعه.

جان Herdman مربی سینکلر به مدت هفت سال در طول زمان خود را در اتهام از کانادا تیم زنان. او قبل از عزیمت به کانادا مردان برنامه او به من گفت: “او بدن یک ماشین است. او می تواند تا 40.”

سینکلر ممکن است بزرگترین زن ورزشکار کانادا از همه زمان. قطعا در تیم های ورزشی او چند همسالان. هاکی افسانه هیلی Wickenheiser خواهد بود بدیهی است که در این گفتگو اما چند نام دیگر بهار به ذهن است.

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران تبریک می گویم سینکلر:

با 185th بین المللی فوتبال, هدف, کریستین سینکلر تبدیل شدن به جهان رکورد دارنده بیشترین همیشه بین المللی اهداف است. در اینجا برخی از کانادا ورزشی legends ارسال او به خوبی خواسته در feat. 1:30

سهم خود را به او تیم را می توان در اهداف و کمک. سهم خود را به محبوبیت ورزش و رشد بازی در سراسر کانادا بی اندازه است. وجود دارد بسیاری از نقاط جهان که در آن تیم فوتبال زنان باقی می ماند یک چاره اندیشی موقت است.

نه در کانادا.

به عنوان یک ورزشکار سینکلر است که هر دو خودخواه و فداکارانه. این بخشی از یک گلزن DNA به یک خودخواه خط. این یک واکنش غریزی. آن را همراه با اعتماد به نفس و مطلق اعتقاد خود که زمانی که فرصت می آید شما اجرا خواهد شد.

سینکلر جشن یک گل در جام جهانی 2015. درایو به نمره و برنده است که در DNA است. (گتی ایماژ)

در همان زمان او همه چیز در مورد تیم. سینکلر است آگاه است که بدون لازم پشتیبان او نمی خواهد باید در هر نقطه در نزدیکی او منحصر به فرد گل feat. او همیشه در میان اولین به پرداخت ادای احترام به حمایت از بازیگران.

سینکلر فوتبال IQ استثنایی است. او باهوش و با تجربه به اندازه کافی برای عبور توپ هنگامی که یک همکار بهتر است قرار است به نمره. او 56 کمک در فوتبال بین المللی در حال شواهد کافی از سینکلر تیم بازیکن.

سازمان دیده بان | سینکلر رکورد-گره زدن ضربه پنالتی:

کانادا کریستین سینکلر ثبت 184th هدف از زندگی حرفه ای خود را مقید بازنشسته آمریکایی مهاجم ابی Wambach. 0:55

در عین حال او تمایلی قهرمان. سینکلر شده است هرگز به طور کامل راحت هنگامی که مواجه با یک میکروفون — او را خیلی ترجیح می دهم اقدامات او در این زمینه به صحبت. اما به عنوان کاپیتان کانادا او را به قبول وجود دارد رسانه تعهدات و او رشد کرده است به نقش.

هیچ سوال وجود دارد سینکلر است الهام بخش است. بسیاری از هم تیمی های فعلی برخی به سختی نصف سن او را در زمان بازی به کودکان و نوجوانان پس از تماشای سینکلر. و که می داند که چگونه بسیاری از هزاران نفر از کودکان تصمیم به بازی فوتبال, خواب بودن بعد از کریستین سینکلر.

برجسته ترین بازیکن – مرد یا زن – در کانادا فوتبال, تاریخچه سینکلر الهام گرفته از کودکان بی شماری را انتخاب کنید تا بازی. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

ما هنوز در انتظار. به نظر من وجود خواهد داشت هرگز دیگر او را دوست دارم. او در در طبقه همکف از فوتبال زنان در نوبه خود از قرن و بالا ورزش به ما آگاهی. سینکلر آن را در زمان به طور جدی از گرفتن بروید و بنابراین ما باید.

سینکلر هرگز مطابقت ابی Wambach را مدال مسافت. آمریکا نماد بازنشسته با یک جفت مدال طلای المپیک را به عنوان به خوبی به عنوان یک فیفا جام جهانی زنان قهرمان در سال 2015.

او به ثمر رساند او 184 اهداف بطور قابل توجهی کمتر از حضور سینکلر جمع آوری انبوهی از جوایز فردی و اغلب اشاره به عنوان بزرگترین زن جلو از همه زمان.

اما سینکلر یک چیز که نه Wambach و نه مسی, رونالدو, پله یا مارادونا می تواند مطابقت. او در لیگ از خود او. او یک رکورد است بعید است که تا کنون به همسان در فوتبال بین المللی.

آن است که ماموریت انجام شد. اما آن است که هنوز بیش از بازی است.

وجود دارد یک چیز دیگر ما کانادایی ها می تواند به کریستین سینکلر.

ما قدردانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de