پس شما احتمالا نباید رفتن خارج از خانه خود را مانند بوی, خارج از منزل بزرگ با این بخور

Category: دیلی بیست Comments: No comments

بهار قطعا فنر اما من برای یکی شده اند قادر به لذت بردن از آن بسیار. در اطراف این زمان از سال است که من دوست دارم برای رفتن به خارج و پیکنیک رفتن در افزایش متفرقه در من امام جواد در پیاده روی های طولانی و یا سوار دوچرخه من. تنفس هوای تازه است که جوانی و بوی درختان کاج و گل های تازه تنها اضافه کردن به والا هاله ای از طبیعت در بهار است. پرتاب در یک اردو یا دو نوع است که چوب به لباس های خود را برای روز بعد از یک فصل موفق در کتاب من است. اما همه چیز در حال حاضر متفاوت است. ما شده ایم نیمه سرقت از بهار این سال و کمپینگ فصل شده است همه را از دست داد. اما این خوب است. در حالی که وجود دارد هیچ چیز بهتر از هوای تازه و یا بوی آتش من پیدا کردم چیزی که می آید در یک بازی بسیار نزدیک و دوم.

درخت عرعر ریج باعث می شود یک چیز درهم و برهم از بخور که من در عشق با کاهش یافته است که من فکر نمی کنم ممکن بود. من به طور معمول به یکی می گویند جهنم هیچ به بخور چرا که برخی را خاموش شیمیایی عطر است که می تواند معطل در خانه من برای روز پس از سوزاندن. شاید به این خاطر که کسانی که بخور باید زغال چوب یا عطر. اما این بخور بوی روشن و طبیعی و به شما احساس مثل شما در طبیعت است. با کویر Pinon, من منتقل به سانتافه. من می توانم خودم را در میان کویر چشمه و قرمز صخره سنگ خرد کردن سوزن از pinon بین نوک انگشتان من. یا با سرو انواع هستم و حمل و نقل به Oregon coast, بو, نمک, آب, باد کردن اقیانوس آرام و پناه و تحت قوی درختان با آتش به آتش کشیده.

روشنایی آنها را یک یا دو بار در روز بوده و آرام بخش به حداقل می گویند. این که آیا شما عاشق بخور یا تا حدودی مخالف اگر شما عشق خارج از منزل هستند برای شما. آنها را به شما احساس می کنید مانند شما در حال نشستن در اطراف آتش اردو و آنچه که احتمالا می تواند بهتر از آن ؟

درخت عرعر ریج کویر Pinon بخور

درخت عرعر ریج سرو بخور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>