سینکلر به تاخیر بخش شامل ‘Plandemic’ تئوری توطئه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سینکلر پخش در روز شنبه گفت: آن را به تاخیر می اندازد آن پخش اخبار بخش های ویروسی تئوری توطئه اطراف Anthony Fauci نقش در Covid-19 بیماری همه گیر.

“امریکا این هفته” میزبان اریک Bolling برنامه ریزی شده بود به درجه مصاحبه با جودی Mikovits پزشکی محقق برجسته در “Plandemic” تصویری که ادعا می کند Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص مسئول ایجاد coronavirus رسانه ها مسائل گزارش شده است.

این گزارش موجب فوری اعتراض در رسانه های اجتماعی که در آن تصویری شده است تا حد زیادی ممنوع در سیستم عامل ها از جمله Facebook و YouTube.

“من تشخیص می دهم که این بخش نیاز به دوباره برای ارائه بهتر زمینه و به این ترتیب ما تاخیر در پخش قسمت برای یک هفته” Bolling گفت: در بیانیه ای به خوراک توییتر خود در روز شنبه بعد از ظهر.

Fauci به تازگی صحبت در مورد تبدیل شدن به هدف از تهدید به مرگ بیش از نظرات عمومی در این بیماری همه گیر کوروناویروس که اغلب مغایر با سیاست های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او.

رسانه ها مسائل گزارش شده است که Bolling معرفی ضبط مصاحبه با اشاره به Mikovits به عنوان “یک متخصص ویروس شناسی” و کسی که قبلا کار کرده با Fauci. در این مصاحبه Bolling صحبت با Mikovits و او را وکیل لری Klayman در مورد “Plandemic” را به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های خود را به سو Fauci.

Bolling نیز صحبت کرد و به ایسنا پزشکی کمک کننده دکتر نیکول Saphier در پاسخ به Mikovits’ ادعا می کند. Saphir اشاره کرد که آن را “بسیار بعید” است که Fauci بود به سرزنش برای این بیماری همه گیر و پس از آن او و Bolling وزن نظریه های دیگر برای چه این ویروس گسترش و افزایش یافت.

قبل از تصمیم گیری برای به تاخیر انداختن این قسمت هر دو Bolling و سینکلر گفت که در حالی که آنها اجازه می دهد در این بخش به اجرای آنها به هیچ وجه صحه مستند و یا پیام خود را.

“من همیشه استقبال تمام نقاط در من نشان می دهد و باید به طور مداوم ایستاده بود برای سخنرانی در 15 سال در رسانه ها” Bolling گفت. “در این مورد مسلما من غافلگیر شده توسط برخی از دکتر Mikovits’ ادعا می کند. در هیچ نقطه من با او موافق. بیشتر من به ارمغان آورد دکتر دیگری به کم ارزش کردن نظریه او حمایت. تکرار می کنم: من موافق نیستم با دکتر Mikovits.”

در اطلاعیه خود که این هفته بخش خواهد بود با تاخیر Bolling افزود که او “احترام بسیار زیاد برای دکتر Fauci” و دیدگاه او را به عنوان “کارشناس برجسته در این موضوع است.” او همچنین گفت که او تلاش کرده است به Fauci در برنامه های خود را به بحث در مورد Covid-19 و این دعوت هنوز هم می ایستد.

“پس از بررسی بیشتر ما تصمیم گرفته اند برای به تاخیر انداختن این قسمت را پخش, سینکلر در بیانیه ای گفت شنبه. “ما صرف خواهد شد در روزهای آینده با گرد هم آوردن دیگر ديدگاه و ارائه اضافی زمینه. همه ایستگاه ها ابلاغ شده است و نه به هوا این خواهد شد و به جای آن دوباره پخش آخرین قسمت در خود جای داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>