کشته هالیوود, درمانگر خواسته دادگاه برای محافظت از او را از دوست پسر سابق

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک چیز روشن است: هالیوود, درمانگر Amie Harwick می ترسید دوست پسر سابق گرت Pursehouse به اندازه کافی به درخواست دادگاه به صدور سفارش محدود در برابر او—دو بار.

آنلاین سوابق دادگاه نشان می دهد سابق Playboy مدل و مربی تناسب اندام برای ثبت یک محافظ منظور در سال 2011 کردم و پس از آن درخواست دادگاه برای دیگری یک سال بعد. دوم اخراج شد برای آنچه در این دفتر ثبت دعاوی حقوقی ذکر شده به عنوان “عدم محاکمه” که اغلب بدان معنی است که فرد به دنبال آن نیست ،

دادگاه بسته شد برای تعطیلات فدرال دوشنبه به جزئیات Harwick شکایت علیه Pursehouse در دسترس نیست. اما پلیس لس آنجلس گفت که او تا به حال دیده می شود او دو هفته پیش بود و “به تازگی ابراز ترس” از 6-پا-4 برنامه نویس کامپیوتر.

سپس در اوایل صبح روز شنبه Pursehouse گفته پشت سر هم به Harwick هالیوود هیلز خانه و شروع به حمله به او را. با توجه به یک روایت صادر شده توسط پلیس او هم اتاقی بود به طوری وحشت زده او شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار به کمک اجرا کنید.

این افسران که در پاسخ به این خانه پیدا 38 ساله در, زمین, زیر, سوم, طبقه, بالکن, پلیس اشاره کرد. او بعد از درگذشت در بیمارستان از صدمات. که بعد از ظهر پلیس دستگیر Pursehouse, 41, در خانه خود را به ظن قتل بر اساس, در بخش, در, نشانه هایی از وحشی مبارزه در داخل خانه است.

این قتل جلب سرفصل نه تنها به خاطر Harwick و شناخته شده بود درمانگر که حضور مکرر در پادکست ها و تلویزیون را نشان می دهد اما از آنجا که او نیز یک بار مشغول به قیمت مناسب است بازی میزبان نمایش درو کری. آنها نام آن را در سال 2018 است.

کری با صدور بیانیه ای که روز شنبه گفت که او و Harwick “به حال عشق که افراد خوش شانس است که یک بار در طول عمر است.”

“او یک نیروی مثبت در صورت خستگی ناپذیر و unapologetic قهرمان برای زنان و پرشور در مورد کار خود را به عنوان یک درمانگر,” او گفت:. “من با غلبه بر غم و اندوه است. من می خواهم برای تشکر از شما در پیشبرد برای دادن خودم و هر کس که عاشق Amie حفظ حریم خصوصی در حالی که ما سعی کنید به از طریق این وضعیت غم انگیز.”

دوستان و مشتریان از Harwick عموم سوگواری او به عنوان یک نشاط شخصیت و مدافع پرشور—به ویژه برای زنان.

“او فقط یک فرد خوب است که همیشه دیدم خوب در همه” طرفدار کشتی گیر جاسمین سنت کلر گفت: روزانه وحش.

سنت کلر ملاقات Harwick در سال 2003 زمانی که هر دو مدل به صورت تابوت مورد گیتار مورد شرکت. سنت کلر را باز کرد تا در مورد مشکلات او داشتن در ازدواج خود را در زمان.

“Amie صحبت کردن به من در مورد آن و من فکر می کردم این دختر به نظر می رسد واقعا هوشمند” او به یاد می آورد. “من به او گفتم شما می دانید, ‘آیا شما یک درمانگر ؟ شما باید یک درمانگر.'”

که در حال حاضر Harwick طرح. او به دنبال یک لیسانس در رشته روانشناسی در دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا که او بعد دنبال کرد تا با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه با توجه به پروفایل LinkedIn.

او راه اندازی یک تمرین در وست هالیوود و به تازگی گفت: جریان خوبی نشان می دهد صبح LaLaLand بسیاری از مشتریان او بودند زنان جوانتر کار را از طریق ارتباط با مسائل مردم از آمدن به شرایط با یک پیچ خوردگی یا طلسم یا سابق یا فعلی کارگران جنسی.

Kelsey Darragh یک ارسال به E!’s دوستیابی بدون فیلتر, گفت: در توییتر که او “لعنتی خشمگین” برای شنیدن اخبار وحشتناک به ویژه به دلیل Harwick تا به حال به او کمک کرد تا مقابله با خشونت خانگی در گذشته خود را.

“من می خواهم همه بدانند که چگونه badass این زن است. او عینک, قدیمی, chanel مناسب با رنگ قرمز روشن پمپ…او ساخته شده خود را در فضا احساس گرم و زنانه…او تعریف, رئیس, سگ ماده. & در حالی که او تا به حال هیچ گه نگرش او فوق العاده همدلانه & متفکر درمانگر” Darragh نوشت.

او افزود: “این سیستم نتواند زنان است.”

لورا لوکس, لباس زیر زنانه, مدل, و, DJ, گفت که او نیز تا به حال جلسات با Harwick زمانی که او زندگی می کردند در لس آنجلس. “او مانند یک فرد فوق العاده است و من می توانم قرار داده و به کلمات چقدر او برای من سلامت روان. سخت به این باور آن حتی واقعی” او به او گفت 342,000 پیروان در توییتر.

در بیوگرافی Harwick توصیف خودش را به عنوان یک سابق پلیبوی centerfold که تا به حال نیز تولید خود را تمرین تصویری. در سال 2014 او نوشت جدید انجمن کتاب مقدس برای زنان: راهنمای کامل جنسی خود آگاهی و صمیمیت.

در ژانویه ظاهر خوب در صبح LaLaLand, Harwick گفت: درمان رابطه جنسی طبیعی بود انتخاب حرفه ای برای. او گفت که به عنوان یک نوجوان او را می توان حمل در اطراف true crime کتاب و فمینیستی zines.

“من همیشه علاقه مند در رفتار انسان مانند تاریک رفتار انسان و همچنین فمینیسم و تمایلات جنسی.”

Pursehouse است که آمریکا در ازای 2 میلیون دلار وثیقه آزاد شد. وی قرار است در دادگاه در روز چهارشنبه. بستگان او نمی تواند نظر رسیده و معلوم نیست اگر او یک وکیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>