وام کسب و کار کوچک تلاش ممکن است کمتر سخاوتمندانه از آگهی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وام اضطراری برنامه ای برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط coronavirus همه گیر می تواند بسیار کمتر سخاوتمندانه بیش از پیش آگهی.

اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه قرار است به ارائه کسب و کارهای کوچک در حال اجرا از پول نقد با توجه به همه گیر “با سرمایه در گردش وام تا 2 میلیون دلار” با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک وب سایت.

اما کسب و کارهای کوچک به نظر نمی رسد قادر به بدست آوردن هر چیزی که نزدیک به 2 میلیون دلار. کسانی که درخواست “احتمال داده می شود حداکثر وام از $25,000-$35,000 (به عنوان مخالف به آگهی $2 میلیون کلاه برای EIDLs),” تام, Sullivan, آمریکا اتاق بازرگانی و معاون رئیس جمهور برای کسب و کار کوچک, سیاست نوشت: در یک ایمیل داخلی در پنج شنبه شب بود که به دست آمده توسط سیاسی.

تقاضا برای وام است که آن را تحت الشعاع آژانس حتی اگر کنگره کنار میلیاردها دلار در ماه گذشته برای کمک به این برنامه را به وام و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و صدمه رمان coronavirus. این آخرین سردرد برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای ضربه به صدها میلیارد دلار کمک کنگره اختصاص ماه گذشته بسیار از آن نشده ساخته شده راه خود را به کسب و کارهای کوچک است.

“من درک نمی کنم SBA تصمیم به اجرای آرام به جای اعتراف به عموم که خود فاجعه وام برنامه شنود گذاشته است و کنگره نیاز به کمک مالی آنها را بیشتر” سالیوان نوشت: در این ایمیل که به او فرستاده شده به اتاق دیگر مقامات.

ایمیل خطوط با آنچه آژانس به نظر می رسد به گفته صاحبان کسب و کار کوچک اعمال می شود که برای وام.

“SBA در حال تجربه یک حجم زیادی از برنامه های کاربردی برای اقتصادی آسیب فاجعه وام” آژانس نوشت: به یک متقاضی وام در یک پیام مشترک با نیویورک تایمز. “با توجه به زمان تخصیص بودجه برای این برنامه SBA را اولیه, پرداخت وام برای دو ماه از کار و سرمایه حداکثر تا 15.000 دلار در هر متقاضی.”

در سخنان در طبقه سنا روز پنج شنبه دیابت بن کاردین (D-Md.) همچنین گفت: برنامه وام بود “تنها قادر به ارائه $15,000” به کسب و کارهای کوچک است که اعمال می شود حتی اگر میانگین مبلغ درخواست شده بود $200,000.

کسب و کارهای کوچک را برای اعمال $372 میلیارد دلار ارزش اقتصادی آسیب فاجعه وام با توجه به کاردین. “اما در اینجا مشکل این است: ما تنها مجاز $7.3 میلیارد دلار برای این برنامه,” او گفت:.

Cardin به نام برای ارائه برنامه به اندازه کافی پول به یکی دیگر از $300 میلیارد دلار از وام.

کسب و کارهای کوچک است که درخواست برای این وام نیز می تواند یک پیشرفت پول نقد از $10,000 — ساخت کل مبلغ موجود در اطراف $25,000 رقم ذکر شده در سالیوان ایمیل. اما این تلاش نیز با کمبود بودجه روبرو شده و مجبور نیست به اندازه کافی پول به $10,000 برای هر کسب و کار کوچک است که اعمال کاردین گفت.

سالیوان تایید او ارسال ایمیل گفتند که به معنای اطمینان از اتاق به اطلاعات دقیق به دولت های ایالتی و محلی اتاق بازرگانی در تلاش برای هدایت کسب و کارهای کوچک از طریق روند درخواست وام. “ما در حال رفتن سرعت کامل در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات به دست از کسب و کارهای کوچک” او گفت:.

اداره کسب و کار کوچک مورد مناقشه است که وام خواهد بود و در پوش $25 ، 000 به $35,000. جنیفر کلی یک سخنگوی آژانس نوشت: در یک ایمیل به سیاسی که آن را “دقیق نیست” اما کاهش یافته است به استادانه درست شده.

اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه که یکی از طرح های طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک درد و رنج ناشی از این بیماری همه گیر. دوم بزرگتر, تلاش, شناخته شده به عنوان چک حفاظت برنامه ارائه می دهد وام تا 10 میلیون دلار است اما تصریح می کند که 75 درصد از این پول باید مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش دادن به حقوق و دستمزد.

بانک شکایت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته که کسب و کار کوچک Adminisration سیستم استفاده می شود به اجازه چک برنامه حفاظت از وام خراب شده است در دوره های پس از آن راه اندازی شد هفته گذشته و برخی از بانک ها هنوز هم در جامعه فاقد دسترسی به آن است.

وزارت خزانه داری از کنگره خواسته است تا به سرفه کردن یکی دیگر از 250 میلیارد دلار برای تقویت چک حفاظت از برنامه که لابی برای رستوران ها و هتل ها و خرده فروشان و دیگر صنایع را ویران کرد همه گیر می گویند نمی تواند به زودی به اندازه کافی. لابی های صنعت نیز نامیده می شود برای پول بیشتر به تقویت اقتصادی آسیب فاجعه وام.

“آنچه ما در حال پیدا کردن است که در حالی که هدف از این برنامه خوب است بودجه کافی برای این کشور دومین خصوصی کارفرما” Sean Kennedy, انجمن ملی رستوران بالا لابی در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که کنگره به سرعت حرکت می کند به افزایش بودجه برای PPP در نظر گرفتن بودجه اضافی برای EDIL و کار با ما را به ایجاد یک رستوران بازیابی صندوق برای اطمینان از بقای این صنعت است.”

Tori بارنز, آمریکا, سفر, انجمن بالا, لابی گفت: در مصاحبه ای که چک حفاظت برنامه می تواند اجرا از پول به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. او همچنین خواستار پول بیشتر برای تقویت اقتصادی آسیب فاجعه وام که او گفت نمی خواهد کمک به کسب و کارهای کوچک بسیار اگر آنها در پوش $25,000.

“این اصل باعث می شود EIDL وام بی فایده است,” او گفت:.

برخی از صنعت سفر گروه تنها می تواند به دنبال اقتصادی آسیب فاجعه وام چرا که آنها واجد شرایط برای چک برنامه حفاظت از وام او گفت: از جمله ارتقاء گردشگری سازمان مانند بازدید فیلادلفیا و بازدید از خلیج تمپا.

“وجود دارد سازمان هایی که در حال رفتن به انتقادی به دوره نقاهت بعد هنگامی که ما به آن نقطه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>