‘شعله کوچک’ مشتعل کانادا وینسنت Lapointe از طریق تبرئه دوپینگ در شارژ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لورنس وینسنت Lapointe اعتبار “کمی عجیب و غریب شعله” در درون او برای کمک به او را به ماندن قوی است که آن را شبیه او رویاهای المپیک را نقش برآب می شود.

ستاره کانادایی قایقرانی مواجه چهار سال ممنوعیت و می تواند از دست رفته خود رویداد اولین المپیک در توکیو پس از آزمایش مثبت برای استروئید مانند ماده Ligandrol ژوئیه گذشته.

با این حال 11 بار قهرمان جهان برنده مورد او هفته گذشته پس از متقاعد کردن یک دادگاه است که در این آزمون باعث شد بدن مایع آلودگی از او و سپس ، تصمیم ضد دوپینگ پنل تشکیل شده توسط بین المللی قایق رانی فدراسیون به او اجازه بازگشت به آموزش ها و رقابت است.

صحبت چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی, Vincent Lapointe به یاد می آورد که چگونه او متمرکز انرژی خود را در یک عقب نشینی در ماه اکتبر گذشته. در آن زمان همه چیز نگاه تار به عنوان او برای یافتن پاسخ.

“من احساس من تا به حال این شعله کوچک می آیند و تنها ماندن قوی درون من” او گفت:. “که به من گفت که من قصد دارم در این سال به المپیک و به همین دلیل من قصد دارم را به نفع خود. حتی اگر من تا به حال هیچ دلیلی برای فکر می کنم که هیچ ایده که در آن تایید می توانست از در ذهن من و در قلب من, من آن را احساس.

“گفتم من به خاطر اعتقاد به آن است.’ حتی اگر من تا به حال هیچ ایده من واقعا سعی کردم به نگه داشتن اعتقاد داشتند.”

سازمان دیده بان | Vincent Lapointe توضیح می دهد دوست پسر سابق نقش در شکست تست:

پس از شوکه تست مثبت برای یک ماده ممنوع, Vincent Lapointe تا به حال به تعیین منبع برای نجات المپیک رویا. 3:23

در حال حاضر به طور کامل تمرکز بر گرفتن به عقب در فرم بالا جلوتر از توکیو مقدماتی 27 ساله از Trois-Rivieres, Que., هیجان زده به آموزش با تیم ملی در ملبورن فلوریدا.

“این واقعا برای من خوب بود و دوباره آنها را” او گفت:. “آن احساس می کند مانند آمدن به خانه. ذهنی آن را یک چالش برانگیز هفته بود اما یک هفته خوب.

“همچنین از نظر جسمی آن را همیشه آسان نیست, اما من انجام بهترین من و من آن را دوست دارم.”

در پایان یک نمونه مو از او دوست پسر سابق همراه با تست محصول به آنها کمک کرد پیدا کردن منبع از مقدار بسیار کم از این ماده در سیستم او وکیل او گفت: هفته گذشته است.

پانل پذیرفته شواهد آن پشتیبانی می کند که وینسنت Lapointe قربانی شخص ثالث آلودگی. او گفت که او می شود محصولات خود را از تیم ملی, مرکز آموزش.

سازمان دیده بان | خانواده برای اولین بار وینسنت Lapointe:

لورنس وینسنت Lapointe از Trois-Rivières, Quebec می گوید در حال رشد در این شهر کوچک بود و داشتن یک خانواده بزرگ است. 3:05

Ligandrol مورد استفاده برای درمان شرایطی مانند هدر رفتن عضلات و پوکی استخوان است که در WADA لیست مواد ممنوع به دلیل آن است یک استروئید آنابولیک اثر است.

وینسنت Lapointe گفت: او دوست پسر سابق فکر نمی کنم بینام محصول شامل مواد ممنوع اما او نمی انجام یک بررسی کامل. او افزود که به اعتقاد او این امر کمک به بهبود عملکرد.

“از آنچه که من می دانم این محصول که قرار نیست شامل Ligandrol بود اما هنوز چیزی ناقص من می گویند,” او گفت:. “او واقعا نمی, بررسی و فکر نمی کنم در آینده.

“او آن را او آن را گرفت و من رو آلوده.”

وینسنت Lapointe بود موقت به حالت تعلیق پس از خارج-از-رقابت دوپینگ تست در جولای 29.

او از دست رفته 2019 ICF قایق رانی با حداکثر سرعت دویدن قهرمانی جهان که دو برابر به عنوان یک المپیک انتخاب رویداد با توجه به تعلیق. وینسنت Lapointe هنوز هم می تواند واجد شرایط برای بازی در مقدماتی این بهار.

“حتی روز وقتی که من نامشخص در مورد سطح و یا نامشخص در مورد آنچه که من انجام من هنوز هم بسیار مثبت” او گفت:. “من مربی نیز بسیار با اعتماد به نفس است که من به عقب بر گردیم به سطح. نه در مثل چهار ماه اما او فکر می کند آن را به ظرف یک ماه.

“شاید من سطح اوج اما حداقل من سطح پایه. بنابراین من با اعتماد به نفس. من فکر می کنم آن را به عقب می آیند و من می ترسم نه از کار به دست آوردن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>