SNFU خواننده مرگ جرقه فشار به افتخار کانادا پانک آیکون در زادگاه ادمونتون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تنها چند روز پس از جهان آموخته از مرگ 57 ساله کانادا, پانک راک, آیکون کن Chinn دوستان از اواخر خواننده SNFU در حال حاضر نصب و تلاش برای عموم افتخار نوازنده در زادگاه خود از ادمونتون.

کامرون Noyes بود دوست دیرین از Chinn است. او ملاقات کرد و او را به عنوان یک جوان, نوجوانان در 1980s و زندگی با او در زمان از جمله در مرکز شهر ادمونتون خانه شناخته شده به عنوان Nosedive.

او بخشی از یک گروه کوچک است که شامل محلی برای برگزاری کنسرت به Starlite اتاق است که در حال کار بر روی یک زمین به این شهرستان به یک نقاشی دیواری نقاشی و یک مجسمه ساخته شده به افتخار Chinn و همچنین به سازماندهی یک آنلاین یادبود برای او.

“برای صحنه پانک, هنر تکه خواهد شد یک حرم” Noyes گفت: اخبار جهانی در روز چهارشنبه. “اما او به معنای زیادی به مردم فراتر از پانک. به خصوص به Edmontonians.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اتصال خود را در اینجا اجرا می شود عمیق تر از آیکون های محلی مانند (پاپ و خواننده کشور) k.d. lang یا (بلوز و جاز نوازنده) بزرگ میلر.

“او عشق یا نفرت او ماست و ما آن را می دانستند.”

Just days after the world learned of the death of 57-year-old Canadian punk rock icon Ken Chinn, friends of the late singer of SNFU are already mounting an effort to publicly honour the musician in his hometown of Edmonton.
تنها چند روز پس از جهان آموخته از مرگ 57 ساله کانادا, پانک راک, آیکون کن Chinn دوستان از اواخر خواننده SNFU در حال حاضر نصب و تلاش برای عموم افتخار نوازنده در زادگاه خود از ادمونتون. حسن نیت ارائه میدهد: Doug Humiski

Noyes در یک جامعه فعال نوازنده و پروموتر که می گوید او صرف مقدار زیادی از COVID-19 همه گیر در تلاش برای کمک به آسیب پذیر Edmontonians در Strathcona جامعه غلبه بر چالش های مختلف گفت: او فکر می کند که این مهم خود را در اواخر اچ مفتخر است در راه است.

Chinn را SNFU bandmate دیو بیکن عموم را شکست و خبر از مرگ کاریزماتیک خواننده گروه در Facebook اواخر هفته گذشته است.

“این شکسته قلب من به این می گویند اما دوستان عزیز ما را ترک کرده است این سیم پیچ فانی فقط یک کوتاه در حالی که پیش” پست خوانده شده در بخش. “او در حال حاضر در صلح است. ممکن است او در زندگی در قلب ما و خاطرات برای همیشه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Chinn یکی از شناخته شده ترین پانک راک خوانندگان عصر خود را به آشکارا گی, تلاش کرده بود با اعتیاد و بیماری های روانی را برای بیشتر از زندگی خود و بعد مزمن دیگر مسائل مربوط به سلامت. Noyes گفت که اخبار جهانی Chinn مرگ مربوط به یک جلسه از پنومونی گفت: او شوکه شد زمانی که او به نام درباره خود مرگ در هفته گذشته.

“من سال ها وقت صرف انتظار برای تلفن [تماس]” او گفت:. “پس از تشخیص خود را آخر پاییز, من انتظار می رود که تماس هر روز صبح.

“من فکر کردم من بود و آماده شده بود اما هنوز هم دشوار است. من فکر می کنم من انجام است که در اطراف برای مدتی طولانی است.”

پس Chinn مرگ شد, مکان عمومی, مراسم تجلیل از دوستان همکار نوازندگان و طرفداران و دیگران باید آب گرفتگی رسانه های اجتماعی برای ادای احترام به انسان شناخته شده بر روی صحنه به عنوان چی خوک و آقای چی خوک.

پیشین آلبرتا نخست وزیر فعلی و رهبر مخالفان راشل Notley در زمان به Facebook هفته گذشته به بگویید بهره آنها “را از دست داده پیشگامی در موسیقی مستقل پنجشنبه گذشته در کن Chinn خواننده SNFU.”

“تسلیت با رفتن خود را به خانواده, دوستان و بسیاری از طرفداران” پست خوانده شده در بخش.

“این شکسته قلب من” روز سبز ” ، خواننده Billie Joe Armstrong نوشت: در یک پست در Instagram. “چی خوک یکی از بزرگترین مقابل مردم من تا کنون دیده ام. من تو را دیدم SNFU در گیلمن وقتی که من 16. من فکر کردم او از رفتن به پرش از طریق سقف. فوق العاده هوشمند. بزرگ شعر. شگفت آور آلبوم عناوین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ارسال عشق به تمام ادمونتون و ونکوور پانک. چه از دست دادن.”

ژله Biafra سابق خواننده منی, گروه پانک, the Dead Kennedys, که به نام چی خوک “یکی از بزرگترین frontmen همیشه.”

The Dead Kennedys بودند فقط یکی از برخی از پانک سبک ترین تشخیص گروه هایی که با تور SNFU یک لیست که شامل بد, دین, دیگر, پیشگام, گروه پانک, از کالیفرنیا.

هر کسی که دیدم SNFU در گروه اوج به احتمال زیاد خواهد شد به یاد داشته باشید Chinn به عنوان یک wildly آکروباتیک خواننده گروه که صرف مقدار زیادی از گروه مجموعه های هوابرد و اغلب با جمعیت با استفاده از کنسرت بربس مانند کیسه های پاپ کورن.

Noyes گفت: اخبار جهانی است که به عنوان یک نوازنده او فکر می کند Chinn خواهد بود به یاد آورد “به عنوان یکی از پویا ترین, ورزشی frontmen در تاریخ راک اند رول.

“عکس ها برای خود صحبت می کنند.”

او گفت که با وجود Chinn مبارزات با اعتیاد او را باور نمی کند نوازنده اجازه دهید آن را تداخل با هنر و صنعت خود را.

“او فوق العاده خوب و با تمرکز بر روی هر موضوع در دست آن است که آیا نوشتن, هنر, انجام, و یا هر چیز دیگری” Noyes گفت. “وقتی که او نیست که کسانی که همه چیز را به نگه داشتن او را در بازی او می تواند از دست دادن خود را.

“که واقعا چه اتفاقی افتاده است که او آخرین فروپاشی با دیگر تاسیس [SNFU] عضو مارک Belke. او مجبور نبود که انتشار بنابراین او یافت انحراف در مواد مخدر و الکل است. که اعتیاد تنها تعریف آخرین قسمت از زندگی خود و زندگی حرفه ای.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شیدا داد و بیداد, نوازنده بیس برای منی ونکوور گروه پانک D. O. A., می میرد

Chinn متولد و بزرگ شده در ادمونتون. با توجه به Noyes در او دوم جوانترین 12 کودکان که پدر و مادر چینی و آلمانی.

“دوران کودکی خود را می تواند به عنوان دشوار است. حتی فوق العاده دشوار است” Noyes گفت. “من فکر می کنم خانواده اش بودند گذشته در ادمونتون به آب در حال اجرا.

“من می خواهم می گویند که او و برادر کوچکترش شد در درجه اول مطرح شده توسط خود را خواهر بزرگتر پگی. و با این که او پا در به انجام این کار است. زندگی خود را بسیار متفاوت بوده است و بدون نفوذ او است.”

آن را در آلبرتا سرمایه که Chinn کمک فرم SNFU قبل از حرکت به ونکوور جایی که او صرف چند دهه گذشته و جایی که او درگذشت, هفته گذشته, احاطه شده توسط یک گروه کوچک از عزیزان.

“در ادمونتون او همیشه مقدس از شهر” Noyes گفت. “در ونکوور او را دوست داشت و به خاطر همین طور اما این نیست که در آن او بزرگ شده و راه اندازی حرفه ای و زندگی است. [اما] در هر دو [شهرها] او خواهد بود از دست رفته حداقل برای چند نسل.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Noyes اشاره کرد که موسیقی میراث به جا مانده از Chinn و SNFU مهم است فراتر از کانادا به عنوان به خوبی.

“من فکر نمی کنم من در یک شهر اروپا که در آن وجود ندارد مردم با پوشیدن SNFU کالا,” او گفت:.

ادامه مطلب: سخت خواننده جان یوسف را پیام از انعطاف پذیری مثبت در آلبرتا صحبت تور

Noyes گفت: او را از روی علاقه نگه دارید و بر روی خاطرات او را از دوستی خود با Chinn.

“من به یاد داشته باشید کن به عنوان یکی از خنده دار ترین بازیگوش pranksters من هرگز ملاقات,” او گفت:. “جذابیت خود منحصر به فرد است و اگر چه او می تواند خاردار که شرایط نام او را یکی از گرمترین مردم شما همیشه می تواند برآورده.

“من به یاد داشته باشید او را در بیشتر سال های اخیر بیش از حد. که همیشه نیش کمی.”

Portrait of singer Ken Chinn from Canadian punk group SNFU in Sydney, N.S., On May 30, 2009.
تصویری از خواننده کن Chinn از کانادا, گروه پانک, SNFU در سیدنی, N. S., On May 30, 2009. کانادا تصاویر خبری/لی قهوه ای

SNFU ثبت هشت آلبوم در این گروه ، در اوایل 1990s, باند امضا شد به نوشته روی سنگ قبر ثبت یک رکورد که برچسب قرار دادن آلبوم توسط گروههای موسیقی مانند فاسد و فرزندان به عنوان پانک راک بود ناگهان با دیدن موفقیت تجاری عظیم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Chinn موضوع از سال 2009 مستند به نام باز کردن دهان خود را و می گویند… آقای چی خوک.

یک دادخواست آنلاین راه اندازی شده است به Chinn موجود در کانادا پیاده روی مشاهیر. همانطور که از شنبه شب آن را به حال بیش از 10 ، 000 امضا.

هفته گذشته SNFU ارسال شده یک حرکت نهایی آهنگ آواز با چی خوک در Facebook به نام “میکسر سیمان (به همه دوستان زیبا).” در این اواخر خواننده آواز می خواند در مورد مرگ و پس از اتمام آهنگ به سادگی با گفتن واژه “میخوام از دست شما بچه ها.”

شما می توانید شنیدن این آهنگ اینجا را کلیک کنید.

مشاهده برخی از آنلاین مراسم تجلیل از Chinn (یک.k.یک. چی خوک) زیر:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>