‘SNL’: John Mulaney و جیک Gyllenhaal, خنده دار, موسیقی نوای فرودگاه لاگاردیا

Category: دیلی بیست Comments: No comments

خدا برکت John Mulaney.

این کمدین گرد دیگری بسیار عالی به نوبه خود به عنوان زنده شنبه شب میزبان با اضافه کردن یکی دیگر از side-splitting موسیقی طنز به رشد مجموعه است. اول ما بود “کسی که شام میخورد خرچنگ” و سپس “Bodega حمام”—و در حال حاضر Mulaney به ما داده است یک موسیقی نوای بارها بدخیم فرودگاه لاگاردیا. بهترین بخش ؟ Jake Gyllenhaal نشان می دهد تا به طنز ماهواره, آواز خواندن یک کلاه برداری از “Defying Gravity.”

تنظیم مثل همیشه ساده بود: Pete دیویدسون ساخته شده این سوال انتخاب برای خرید سوشی در حالی که انتظار برای یک پرواز در فرودگاه لاگاردیا. “شما مطمئن شوید که شما می خواهم به خوردن سوشی؟” Mulaney شخصیت می پرسد. کریس Redd که بازی دیویدسون, دوست, می افزاید: “شما در حال خرید سوشی در فرودگاه لاگاردیا? آیا شما از دست رفته خود را لعنت ذهن؟!”

وارد Kenan Thompson—بازی the Phantom of the Opera.

“در آرزوی آن را فراموش نشدنی شما!” او آواز می خواند. “ماهی که شما را خوردند / تاریخ انقضا / به پایان می رسد در ‘یک’ ‘هشت.’ / و هنوز هم شما انتخاب آن به عنوان مواد غذایی برای هواپیما / فانتوم از حمام وجود دارد / این بوی دیوانه است.”

قابل توجه دیگر تقلید مسخره امیز مطالب شامل داستان وست ساید—“من دوست دارم به صبر در لاگاردیا” به لحن از “امریکا”—و آنی به عنوان Kate McKinnon آواز می خواند “د Blasio” به لحن “فردا.”

اما برجسته بود وقتی که جیک Gyllenhaal که به تازگی به نظر می رسد در Mulaney را Netflix ویژه برای کودکان در آمد در سیم به طنز ماهواره—به طور خاص با هدایت درونی خود را Idina Menzel و آواز یک نسخه اصلاح شده از “Defying Gravity.”

“بنابراین اگر شما مراقبت به جستجوی من / من گسترش پاهای من واقعی گسترده / من حتی خم شدن بیش از برای شما / شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن در داخل / شما می توانید بگویید که من لذت بردن از امنیت / شما می توانید با جستجو راه در حفره / شما می توانید پت me down / شما لازم نیست که به استفاده از جلو دست خود را…”

“خوب عیسی” Mulaney شخصیت در نهایت وقفه. “ما آن را دریافت کنید شما می توانید در ادامه به کلیولند در حال حاضر…که در آن هر کس در لاگاردیا رفتن—آن را دوست دارم یا نه.”

دیگر برجسته حضور مهمان در این طرح شامل دیوید بایرن و افزایش SNL ستاره بون یانگ جعلی “ناگهان سیمور” به عنوان “برفلد است.”

“من فقط یک برفلد آسیایی” او خواند. “ایستاده در کنار شما / اگر من سرفه سپس آن را بیش از / شما از هواپیما / برفلد آسیایی / بدون من در انگل / من می دانم که این ویروس بد است اما / آن را که از ایتالیا بیش از حد.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>