پس از دادن الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح victory lap در طول هفته گذشته سرد باز شنبه شب زنده تبدیل توجه خود را این هفته به یکی دیگر از ستاره نکردم دموکراتیک اولیه بحث است.

سابق SNL عضو بازیگران Jason Sudeikis همه چیز را به عنوان جو بایدن پرداختن به عملکرد ضعیف او در آیووا گفت: “من صادقانه از دست دادن آیووا بود یک ضربه واقعی در آجیل.” اما او نگران نیست و در همه حال امیدوار کننده که در آن زمان نامزد دریافت به کارولینای جنوبی او را “چه جو بایدن می کند بهترین خزش از پشت.”

“فقط زمانی که شما فکر می کنم سرب خود را امن است شماره من در حال رفتن به می آیند و شما را با یک بوسه شیرین در گردن,” او اضافه شده است.

“من هنوز هم نمی توانم باور کنم که تمام این ظروف سرباز یا مسافر اتفاق افتاده در آیووا به دلیل برنامه” لری دیوید برنی ساندرز گفت. “با سلام من یک ایده برای یک برنامه آن را به نام هیچ برنامه های. بدون, برنامه, هیچ, کامپیوتر, بدون, اسباب بازی, بدون وسایل. شما نشان می دهد تا خود را به محل رای گیری یک شماره مثل شما در قصاب با آنها تماس بگیرید و بلیط خود را به شما راه رفتن تا به مقابله و می گویند به مرد, ‘من یک پوند از هر آنچه که در مورد رفتن بد است.'”

پس از یک کلمه از بحث را حامی مایک بلومبرگ—”سعی کنید بلومبرگ: او را نه به عنوان کوتاه به عنوان برگ برنده است،”—ساندرز و الیزابت وارن (Kate McKinnon) تلاش برای “out-فقیر” هر یک از دیگر و کالین Jost را Pete Buttigieg مجبور شد به آدرس خود را عدم حمایت از رای دهندگان.

“نگاه مردم می گویند من بسیار محبوب در میان اقلیت” او گفت:. “آنها بوده است و با اشاره به من به عنوان ‘مایو پیت.’ اما من به شما اطمینان دهم من که تند است.”

هنگامی که آن زمان برای بسته شدن اظهارات Rachel Dratch را ctq ساخته شده مورد او به عنوان “مناسب ترین” نامزد در مرحله وارن استدلال کرد که تنها راه برای اثبات “electability” خواهد بود به انتخاب او و ساندرز خطاب خود را بزرگترین دارایی یا مسئولیت بسته به اینکه چگونه شما را در آن نگاه کنید.

“من نمی دانم که چگونه و یا چرا این اتفاق افتاد اما من با شاه از ارتش از اینترنت پیش فرض به نام برنی Bros” ساندرز گفت. “من می تواند آنها را متوقف در آهنگ های خود را? البته. من باید? بله. آیا من ؟ Eh. هیلاری کلینتون می گوید هیچ کس را دوست دارد به من. اجازه دهید من از شما درخواست این پس چطور است که من محبوب ترین مرد در 4Chan?”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de