SNL را Colin Jost و مایکل Che کباب برگ برنده را “طعنه آمیز’ ضد عفونی کننده درمان مزخرف

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به جای دعوت از الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس به “آخر هفته به روز رسانی” در این هفته SNL’s کالین Jost و مایکل چه در زمان واقعی رئیس جمهور به وظیفه نشان می دهد که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند درمان coronavirus.

“خوب, شما می دانید زمانی که همه چیز به خوبی زمانی که #DontDrinkBleach روند در سراسر کشور بعد از رئیس جمهور سخنرانی” Jost آغاز شد. “پس از یک دکتر گفت که coronavirus می میرد به سرعت در نور خورشید جمهور تهمت پرسید که آیا آنها می تواند نور را در داخل بدن است. هر چند من مطمئنم ‘نور را در داخل بدن است که چه چیزی آنها شعار می دادند در Jonestown قبل از نوشیدن سم است.”

Jost پس از آن اضافه شده است که کارشناسان خواستار “رئیس جمهور تمیز را” ایده تزریق مواد ضد عفونی کننده یک “سکته مغزی از نبوغ… منهای ‘نابغه’ بخش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت سعی را به نظر او با این ادعا او فقط به عنوان طعنه آمیز “است که فقط به آنچه به شما می گویند که شما می دانید که شما گفته اید چیزی وحشتناک,” Che گفت.

“صحبت از وحشتناک, شما می دانید که چگونه زمانی که یک بچه واقعا بد پدر و مادر کسی در مراحل و آنها را مجبور به زندگی با خانواده های دیگر, راست?” چه خواسته است. “آیا شما فکر می کنم ممکن است یک کشور دیگر می آیند بازداشت ما شاید ؟ منظور من فقط تا زمانی که دولت ما می شود روی پای خود. شما می دانید جایی پایدار مانند آلمان یا ژاپن یا نیجریه. و یا حتی عراق. من به عراق در حال حاضر. آنها نمی مدیون ما نفع به هر حال ؟ نمی, ما, مانند, کشتن پدر خود را هنگامی که آنها را در دردسر ؟ من در حال تبادل نظر بدیهی است.”

این جفت ارز پس از نقل مکان به اقامت در خانه اعتراضات که در یک دولت شامل یک مرد با پوشیدن یک پرچم آمریکا و پوشک. “لذت حقیقت” Jost گفت: “اگر یک پرچم آمریکا و یک پوشک هستند و توسط رعد و برق زده آنها ایجاد یک Sean Hannity.”

“شما می دانید, آن را خنده دار است که همه مردم در اعتراض به اقامت در خانه منظور زنده در مکان های که در آن وجود دارد هیچ جایی برای رفتن به هر حال,” Che اضافه شده است. “همچنین است که همه این اسلحه قرار را بترساند ؟ ویروس ها? پرستاران ؟ پلیس؟”

“این دیوانه چگونه این rednecks—ببخشید من قرمز متحده—همیشه صحبت کردن که پشتیبانی نیروهای نظامی و آبی زندگی توجه گه” او ادامه داد: “اما پس از آن آنها خیلی سریع به خارج کردن اسلحه های خود را هر زمان که کشور خود را می خواهد چیزی را از آنها. منظورم این است که چگونه است که وطن پرست? که مانند گفت: “من همسرم را دوست دارم اما من نگه داشتن یک اسلحه زیر بالش من فقط در مورد.'”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>