SNL را مغلوب ساختن پیشی جستن جشن امریکا: ‘شماره یک در جهان برای Coronavirus’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد خود را ظاهر معمولی در شنبه شب زنده’s سرد باز از خانه این هفته است. اما او انجام Fox & Friends-سبک تماس در طی آن او بارها و بارها مورد حمله قرار لنگر کالین Jost و مایکل Che برای درخواست “تند و زننده سوال” در مورد کوروناویروس پاسخ.

“من خوشحالم که به گزارش Colin که امریکا در حال حاضر شماره یک در جهان برای coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. زمانی که Jost گفت: او به نظر می رسید “تقریبا هیجان زده در مورد آن” رئیس جمهور افزود: “من تایید امتیاز است تا من رأی تلویزیون هستند از طریق سقف و هر شب در 7 p. m. همه از نیویورک, claps و سلامتی برای این کار بزرگ من انجام می دهند.”

“آره, من نمی دانم اگر آن را برای شما, مرد,” Che پاسخ داد: قبل از درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه در آخرین مشاوره برای آمریکایی ها این است که “به دلیل آن به نظر می رسد تغییر در هر 24 ساعت.”

“این یک سوال شما بسیار زننده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من سازگار در تمام طول. من همیشه گفته ام آن را به یک غول جعل است که ما باید به طور جدی. حتی اگر آن را اختراع توسط دموکرات ها. استیضاح قسمت دو. هر کس نیاز به شستن دست های خود را یا نه.” او سپس به توصیه آمریکایی ها به گوش دادن به “کارشناسان”: Sean Hannity, جارد کوشنر و MyPillow مرد.

پرسید که چرا او خواستار متوقف COVID-19 “چینی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد: “من تا به حال به نوبه خود پایین قومی تهمت پس از من کشف کرد که همه چیز ما نیاز به زنده ماندن ویروس در چین ساخته شده است.”

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل این بخش, الهام بخش, پیام به ملت: “در زمان هایی از این ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت از آنجا که بدون توجه به تفاوت های ما همه آمریکایی ها می تواند در یک چیز توافق دارند. کارول Baskin قطعا تغذیه به آن ببر.”

او را امضا کرد و گفت: تمام غیابی تحت پوشش در coronavirus. عید پاک مبارک همه!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>