Snowbirds اعلام Shuswap روگذر اما بیشتر B. C. داخلی flybys باقی می ماند top secret

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اگر شما زندگی می کنند در Shuswap و می خواهید برای دیدن نیروهای کانادایی Snowbirds پرواز سربار عبور از انگشتان دست خود را.

شنبه flypast برنامه نوشته شده بود به این تیم Facebook حساب با یک نکته: “راه ها و زمان در حال تغییر است.”

اما از جمعه شب Snowbirds هستند پیشنهاد آنها خواهد برخاست از کوه های راکی خانه در 12:30 بعدازظهر. با امید اینکه در نزدیکی Sicamous در 1:10 بعد از ظهر با یک روگذر از Salmon Arm, سورنتو, تعقیب و مونته نهر قبل از فرود در کملوپس حدود 1:30 بعد از ظهر

CF Snowbirds راه اندازی یک تور متقابل کشور ممکن است 2 زمانی که آنها برنامه ریزی تابستان ظاهر لغو شد با توجه به همه گیر.

ادامه مطلب: Snowbirds پرواز بیش از ادمونتون منطقه برای عملیات الهام

عملیات الهام بخش است که یک ادای احترام به “کانادایی انجام بخشی خود را برای مبارزه با گسترش COVID-19” با توجه به صفحه وب خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر سال در کانادا نیروهای Snowbirds کشور سفر قرار دادن لبخند بر چهره کانادایی گفت:” فرمانده کانادا نیروی هوایی سرهنگ-ژنرال Al Meinzinger. “در حالی که کانادایی ها ممکن است قادر به جمع آوری در هوا را نشان می دهد در حال حاضر ما در حال افتخار به ارمغان می آورد Snowbirds تیم کانادایی و به پرداخت ادای احترام ویژه به آنها.”

روز جمعه flybys در محل دریاچه سرد و فورت مکمورری و فورت مکمورری و ادمونتون.

در روز شنبه صبح Snowbirds را از ادمونتون و پوشش مناطق بین Camrose و گوزن قرمز قبل از فرود در کوه های راکی ،

“ما را تشویق کانادایی برای مشاهده روگذر از امنیت خانه خود و خودداری از رفت و آمد به دیدن پلها” گفت: تیم پیام Facebook. “لطفا برای حفظ فاصله فیزیکی شیوه های که در حال نگه داشتن همه ما امن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک ارتباط خاص به Snowbirds

یک ارتباط خاص به Snowbirds

چون Snowbirds برنامه و مسیر منوط به تغییر آنها خواسته اند طرفداران خود را دنبال حساب توییتر (@CFSnowbirds) برای به روز رسانی.

تظاهرات اسکادران نشان داده است آنها را در جزیره ونکوور منطقه در طولانی مدت ممکن است آخر هفته اما دیگر متوقف می شود اعلام شده است.

تور آغاز شد در نوا اسکوشیا.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>