Snowboarder دارسی شارپ به ارمغان می آورد برنده اعتماد به نفس به کلگری جام جهانی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دارسی شارپ می گوید که او به خواب می رود احساس مبارک این روز است.

Snowboarder از Comox, B. C., برنده اولین بازی X مدال طلا در ماه گذشته در اسپن کلرادو.

شارپ طاقی از گذشته برای اولین بار در نهایی خود را اجرا مردان slopestyle نهایی. او ضرب و شتم پنج بار قهرمان و همکار کانادایی علامت McMorris در مسیر به پیروزی.

“این به شما می دهد مقدار زیادی از اعتماد به نفس. خیلی اعتماد به نفس فقط به می دانم که شما می توانید آن را انجام دهید و شما می توانید بهترین کسانی که بچه ها بزرگ,” شارپ گفت: کانادا ،

“سال گذشته اسنوبورد سطح فقط بدست بنابراین بالا بسیار شدید و ترفندهای بدست آنقدر بزرگ آن را به شما می دهد کمی از اضطراب تقریبا به می دانم که شما باید انجام دهید این است که.

“تا زمانی که شما آن را انجام, شما نوع سوال در صورتی که واقعیت یک احتمال است. آن را به معنای زیادی. من نمی بینم, آن, آینده, اما قطعا آن را می خواستم و آن را به اتفاق می افتد احساس می کند خیلی خوب است.”

سازمان دیده بان | دارسی شارپ حملات slopestyle طلا در X بازی:

کانادا snowboarded جای کسی را گرفتن از slopestyle زمینه در اسپن کلرادو در روز شنبه. 1:12

شارپ, 24 در میان 52 کانادا اسکی و اسکی بازان آزاد رقابت در برابر بهترین در جهان از جمعه تا یکشنبه در یک جام جهانی در کلگری.

WinSport کانادا پارک المپیک در این شهر در غرب لبه دارای تنها سوپرپایپ در کانادا در 6.7 متر عمق و 167 متر طول.

پلیس لوله گسترش آن در ابعاد فعلی در سال 2014 شد و آموزش های منظم متوقف آمریکایی اسنوبرد افسانه شان سفید است. این slopestyle البته سال گذشته تکمیل شد.

کلگری امن کانادا حقوق X بازی از سال 2020 تا 2022 اما نبود پول کافی به مرحله آنها را در این سال است. استانی دولت لغو $13.5 میلیون دلار در بودجه.

در حالی که کلگری “برف بازار مال فروشان” کوچکتر است در دامنه آن نادر در جام جهانی است که ترکیبی از هر دو اسکی و اسنوبورد.

که تلاقی معمولا برای بازی های المپیک مسابقات قهرمانی جهان و زمستان X بازی.

ستاره نکردم زمینه در کلگری

اسکی نهایی در halfpipe و slopestyle هستند جمعه و شنبه بود. اسنوبرد halfpipe و slopestyle در حال برنامه ریزی برای شنبه و یکشنبه.

کلگری را در زمینه داخلی و بین المللی که که از هر دو ورزش.

کانادا مشروط شامل McMorris المپیک به مدال نقره لوری Blouin از استونهام, Que., و شهر کبک آزاد مدال برنز الکس Beaulieu-Marchand.

حاکم المپیک freestyle slopestyle قهرمانان Oystein Braten نروژ و سارا Hofflin از سوئیس و X بازی برنده Colby استیونسون ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای رقابت در کلگری.

شارپ خواهر Cassie حاکم المپیک زنان اسکی halfpipe قهرمان خواهد شد شرکت نمی کنند.

27-year-old ضربه سر او روز شنبه در حالی که رقابت شبنم تور نهایی در مس کوه Colo., اما هنوز موفق به برنده شدن در این رویداد است.

او می گوید: او دچار ضربه مغزی علائم اما کسی نمی خواهد که به اتمام تصادم پروتکل در زمان به رقابت جمعه.

“چرا من نا امید تر در مورد انجام این مسابقه دلیل است که من احساس می کنم خیلی خوب,” او گفت:. “آن شخص به دست تنها کانادا رویداد از سال, اما من خواهید بود برای سال آینده است.”

او خواهید بود در دست به حمایت از او برادر کوچکتر و تشویق برای ادامه خود X بازی موفقیت است.

“بچه که سخت کار می کرد تا او را به قرار دادن در زمان و انرژی زیادی اختصاص داده شده و همه چیز به آن” Cassie گفت. “به تماشای او برنده و در نهایت به رسمیت شناخته شده برای آنچه که او انجام شده است برای چند سال گذشته واقعا سرد بود.”

رقابت داخلی برکت و لعنت

دارسی شارپ اتحاد بزرگ کلاهبرداری هوا مورد نیاز در میان نخبگان جهان اما چه مجموعه او از هم جدا در slopestyle خود هستند, خلاق, راه آهن, مهارت.

او واجد شرایط برای کانادا در المپیک اسنوبرد تیم در سال 2018 با وجود درآمد X بازی مدال نقره تنها چند هفته قبل از آن بازی.

حداکثر طوطی Sebastien Toutant تایلر نیکلسون و McMorris نمایندگی کانادا با Toutant طوطی و McMorris آوردن یک مجموعه کامل از مدال های بین آنها را.

کانادا در مردان اسنوبرد. ساخت یک تیم المپیک نیاز به بودن در میان بهترین در جهان است.

“بزرگ برکت بلکه گاهی اوقات لعنت” شارپ گفت. “اگر من از هر کشور دیگری من می خواهم که در گذشته دو بازی های المپیک است. این کشور یکی از سخت ترین کشورهای برای دریافت وجود دارد در کنار نروژ و امریکا است.

“بلکه آن را الهام بخش است. من نمی تواند به خوبی به عنوان من اگر علامت نبود در کنار من هل من ساخت من احساس ‘وای من به آرزوی به انجام آن است.’

“اینطور نیست که من به دنبال در آن از طریق یک صفحه نمایش. من به دنبال در آن را در زندگی واقعی است. دیدن که مرد هر روز یک عمده الهام بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>