برخی از آلبرتا داروخانه ها در حال تست برای coronavirus اما شما را به تماس در سراسر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بهره می تواند در حال حاضر به یکی از 20 داروخانه محلی برای آزمایش coronavirus اما شما باید به تلفن در اطراف برای پیدا کردن یک محل است که ارائه تست.

در ژوئن 25, Alberta, وزیر بهداشت تایلر Shandro اعلام کرد گسترش آزمایش ظرفیت در 20 داروخانه در استان است. این حرکت در تلاش برای آن را حتی ساده تر برای بهره به آزمایش می شود. داروخانه ها در حال راه اندازی برای آزمون مردم بدون COVID-19 علائم.

ادامه مطلب: بهره و بدون علائم می تواند به زودی COVID-19 آزمون در 20 داروخانه

در حالی که آلبرتا بهداشت گفت اولیه 20 داروخانه ها در درجه اول واقع در کلگری و ادمونتون نام و مکان دقیق نمی شود ساخته شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یک سخنگوی آلبرتا بهداشت گفت: حرکت به افشای مکان های ساخته شده برای اطمینان از تست سایت های غرق شده نیست. در عوض بدون علامت بهره را تشویق به صحبت کردن با خود داروساز محلی برای دیدن اگر تست در دسترس است که محل این استان گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بدون بهره خواهد بود قادر به گرفتن COVID-19 تست در جامعه داروخانه

بدون بهره خواهد بود قادر به گرفتن COVID-19 تست در جامعه داروخانه

از جمعه آزمایشگاه پردازش شده بود 145 نمونه به صورت بدون علامت coronavirus آزمون از شرکت خلبان داروخانه ها. این انتظار می رود مکان های بیشتری اضافه خواهد شد در هفته های آینده.

تست در داروخانه ها را نمی توان از طریق تسهیل 811 اگر چه 811 و ارزیابی آنلاین ابزار می تواند مورد استفاده برای تنظیم قرار ملاقات برای هر دو علامت دار و بدون علامت تست.

از بعد از ظهر سه شنبه, Alberta تا به حال انجام شده 493,935 آزمون coronavirus.

ادامه مطلب: آلبرتا تایید 47 موارد اضافی از COVID-19, 2 مرگ و میر بیشتر

پس از همه گیر شروع شده اند وجود دارد 8,436 موارد COVID-19 در آلبرتا. از روز شنبه وجود دارد 620 فعال موارد در استان است. در مجموع 157 نفر کشته شده اند از COVID-19 در آلبرتا.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>