برخی کانادا پارک باز با احتیاط در میان coronavirus

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Quebecers که صرف تابستان از دست رفته جالوت را 170 پا قطره در شانس هستند.

آسمان بالا سوار بود و در میان بیش از 40 جاذبه در عملیات آخر این هفته به عنوان شش پرچم Entertainment Corp. بازگشایی آن La Ronde پارک تفریحی در مونترال پس از یک ماه-طولانی بسته به متوقف کردن گسترش COVID-19.

اما پارک و یک تعداد انگشت شماری از همتایان خود در سراسر کانادا — به دنبال مقدار زیادی متفاوت این روزها به عنوان اپراتور پرده کشت از اقدامات به منظور حفظ مهمانان امن است.

ادامه مطلب: پارک های تفریحی مانند دیزنی, طرح جهانی برای بازگشایی شده است. در اینجا چیزی است که آنها را مانند

“وجود دارد استفاده می شود هزاران نفر و هزاران نفر از مردم راه رفتن در اطراف کلان ترکیب اولیه و جمعیت و تمام است که, اما این چیزی است که شما ببینید زمانی که شما رسیدن به La Ronde چرا که این یک واقعیت جدید” گفت: سخنگوی کارینا Thevenin.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

La Ronde باز در حالت پیش نمایش در شنبه و یکشنبه همراه با این آینده جمعه است. آن را به میزبان چند منحصر به فرد روز برای اعضاء و فصول دارندگان پاس در اوت. 1 و 2 قبل از استقبال عموم مردم.

La Ronde اتحاد نورد جدید رزرو آنلاین سیستم است که کمک می کند تا آن را محدود کردن ظرفیت و تلو تلو خوردن ورود بار مهمان می تواند به راحتی جسمی فاصله.

وقتی آنها می رسند مهمانان خواسته برای همین یک ماسک به گام از طریق تصویربرداری حرارتی سیستم است که اندازه گیری دمای بدن و کمک به پارک علف هرز از مهمانان که ممکن است COVID-19 علائم.

Coronavirus: وزیر بهداشت انتاریو می گوید مرحله 3 پیشرفت را تعیین تغییرات آینده

Coronavirus: وزیر بهداشت انتاریو می گوید مرحله 3 پیشرفت را تعیین تغییرات آینده

در حالی که صف بندی برای سواری مهمانان را ببینید و ردپای نشانگر بر روی زمین کمک به آنها را به نگه داشتن شش پا و یا بیشتر از هم جدا و نیز کرسی های مسدود شده برای کمک به با فاصله فیزیکی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که Fuji-Q هایلند پارک تفریحی در نزدیکی توکیو خواسته است مهمان به “جیغ داخل قلب خود” و نه با صدای بلند برای جلوگیری از گسترش COVID-19, Thevenin گفت: مهمانان رایگان به ایجاد سر و صدا به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من سعی کردم یک coaster غلتکی با یک ماسک بر روی آن کار می کند فقط خوب” Thevenin گفت. “من جیغ به محتوای قلب من.”

نقاب کارکنان خوش آمدید بازدید کنندگان به عنوان دیزنی سحر و جادو پادشاهی در فلوریدا بازگشایی

نقاب کارکنان خوش آمدید بازدید کنندگان به عنوان دیزنی سحر و جادو پادشاهی در فلوریدا بازگشایی

در ضمن Calaway پارک در کلگری نگه داشته است شش سرعت بالا سواری از جمله گرداب اقیانوس, حرکت, Free Fallin’ و موج سوار بسته به متوقف کردن گسترش قطرات است.

از 32 سواری, 26 بازگشایی و شش Dodgem, طوفان, هوا, هواپیما, Bumble, انفجار, آسمان, Wynder و رویای ماشین آلات — نیاز مهمانان را به پوشیدن ماسک گفت: باب ویلیامز, پارک مدیر کل.

Calaway نیز بالا برده و آن sanitizations بنابراین سواری تمیز هستند پس از هر چرخه و کارکنان پوشیدن ماسک صورت و گاهی نیز سپر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Calaway حل و فصل آنچه COVID-19 اقدامات احتیاطی را در پارک اعطا با مقامات بهداشت عمومی و مشاوره با دیگر پارک هر چند تعداد کمی از بازگشایی در کانادا.

ادامه مطلب: ‘هیچ فریاد’: ژاپن پارک بازگشایی با ‘جدی’ coaster غلتکی سوار

کانادا سرزمین عجایب, فقط در خارج از تورنتو در ووقن و Galaxyland در West Edmonton Mall هر دو بسته باقی می ماند.

در کاوندیش P. E. من Sandspit تفریحی پارک باز است پس از تاریخ 26 ژوئن با افزایش اقدامات احتیاطی و یک رویکرد “مانند یک باربیکیوی که در آن شما شروع به پایین بروید و آهسته گفت:” متی Jelley رئیس جمهور Sandspit اپراتور دریایی سرگرم کننده است.

پارک عامل در حدود 15 درصد ظرفیت اما در آن زمان حداقل 10 روز آن را به جذب حتی که بسیاری از مهمانان او گفت:.

به جای شارژ مهمانان که می خواستم به در و اجازه استراحت در, رایگان, Jelley گفت: اکنون همه باید پرداخت کنم.

آن را انتخاب سخت بود به جز یکی که لازم بود چرا که این پارک دارای 365 روز از هزینه ها حتی اگر آن نمی باشد و استقبال از مهمانان در طول سال او اضافه شده است.

چه اقدامات احتیاطی است که دیزنی لند گرفتن در میان COVID-19?

چه اقدامات احتیاطی است که دیزنی لند گرفتن در میان COVID-19?

این یک واقعیت شلی فراست مدیر اجرایی Playland-اپراتور اقیانوس آرام شمالی نمایشگاه به خوبی می داند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ونکوور پارک او گفت: نبود قادر به جای پایان مدرسه و یا فارغ التحصیلی احزاب و تا به حال برای باز کردن در جولای 17, far بعد از آن معمولا.

“ما در حدود 60 میلیون سال بین عادلانه و ما در طول سال حوادث مانند کنسرت ها و جشنواره ها و ما در حال حاضر تایید از دست دادن حدود 52 میلیون نفر از است که ما انجام شده است بسیاری از اخراج و سیاست های ریاضتی” گفت: فراست.

ادامه مطلب: بیماری همه گیر کوروناویروس افشای سلامت بی عدالتی در میان کانادایی, کارشناسان می گویند

پارک هنوز به آمار آن کاهش ظرفیت نرخ اما مهمانان به آرامی در حال بازگشت به سمت فنجان چای, دریا, آسمان, Swinger و اشکال چرخید.

این پارک به زودی باز بزرگتر سواری مانند یک coaster غلتکی چوبی که فراست امید را جذب کند اما او این است که نگه داشتن انتظارات او خاموش است.

“ما بسیار هیجان زده می شود قادر به کمی امید برای همه چیز نزدیک شدن به بودن شما در حال بازگشت به حالت عادی است اما ما بسیار آگاه از این واقعیت است که مردم بسیار متفاوت هستند از نظر نحوه راحت هستند.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>