روز یکشنبه کاترین رولند یک داروساز در یوجین اورگان یک تماس از یک دندانپزشک که می خواستند او را برای پر کردن نسخه برای هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و به کرات به عنوان یک درمان ممکن است برای کوروناویروس.

به عنوان رولند نوشت: در یک خشم توییتر موضوع دارو نیست برای دندانپزشک و بیماران: او می خواست آن را برای خود و دوستان است. او حاضر به پر کردن آن.

“من مبتلا به لوپوس شده اند که در HCQ برای سال و در حال حاضر نمی توانید آن را به دلیل آن را در backorder,” او توضیح داد.

دندانپزشک نبود مورد جدا شده است. دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سراسر کشور شروع به پریدن کرد در احتکار ارابه موسیقی تلاش برای متراکم کردن عرضه مواد مخدر است که هنوز رتبهدهی نشده است ثابت شده است به کار بر روی COVID-19 و است که باید محفوظ برای بیماران بدحال اگر در آن است.

یکی دیگر از داروساز در داکوتای جنوبی مشغول به کار برای یک داروخانه های زنجیره ای بود که مجاز به صحبت در این باره گفت: روزانه وحش است که یک پزشک اقدام به تماس در یک نسخه برای 480 قرص هیدروکسی کلروکین, همچنین شناخته شده با نام تجاری خود را Plaquenil.

خود تجویز اتحاد چپ بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید که روز به روز زندگی می کند بستگی دارد این دارو در وحشت. آن را نیز باعث داروخانه رگولاتور برای سرکوب غیر ضروری نسخه.

“ایالت اوهایو مدیره از داروخانه دریافت گزارش از یک افزایش قابل توجهی در تجویز کلروکين یا هیدروکسی کلروکین به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع” ایالت اوهایو هیئت مدیره داروسازی گفت: The Daily Beast.

“این یک مخلوط از گزارش از تجویز کنندگان در تلاش برای به دست آوردن نسخه برای خود و کارکنان و همچنین افزایش تقاضا از بیماران پس از خواندن گزارش های خبری.”

ارین فاکس, مدیر ارشد, از, اطلاعات دارو در دانشگاه یوتا بهداشت گفت: روزانه وحش که در اوایل هفته گذشته خود خرده فروشی داروخانه ها اشاره کرد و آنها شروع به دریافت نسخه “از پزشکان نوشتن برای دوستان و خانواده در مقادیر غیر معمول.”

“ما نمی آنها را پر کنید” روباه گفت. “ما کار می کرد واقعا سرعت را که رسمی و اجازه دهید مردم می دانند که ما نمی خواهد پر کردن این ما باید به صرفه جویی در محصولات برای بیماران ما که این را به عنوان یک بیماری مزمن پزشکی است.”

“ما لازم نیست که مقدار زیادی از اطلاعات خوبی که این داروها مفید برای Covid-19,” فاکس اضافه شده است. “این درمان عوارض شده و آنها کاملا خوش خیم است.”

در جلسات مطبوعاتی تهمت بارها تبلیغ تا کنون موردی مزایای هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین در درمان coronavirus بیماران.

مواد مخدر محققان و کارشناسان پزشکی می گویند که هیدروکسی کلروکین نیاز به تحقیق بیشتر قبل از در حال اجرا بر روی یک مقیاس گسترده. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که یک دادگاه برای تست مواد مخدر آغاز خواهد شد در روز سه شنبه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه توجه به تماس برای تحقیقات بیشتر و ادامه داد: برای استفاده از بلند گو حرف زدن به تقاضای سوخت. روز دوشنبه او توییتی نیویورک پست مقاله ای از نیویورک پست با تیتر “فلوریدا مرد با کروناویروس می گوید مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی او را نجات داد.”

دکتر جک پشيمان پزشک مقیم در روانپزشکی در بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: The Daily Beast که پزشکان و داروسازان هستند نگران “مردم در حال پریدن به درمان بیش از حد به سرعت و بدون توجه مناسب و پزشکی نظارت است.” عمامه همچنین تاکید کرد که این داروها نه خوش خیم. “آنها می تواند باعث جدی روانی عوارض جانبی از جمله روان و افکار خودکشی” او گفت:. “در برخی موارد, آنها همچنین می تواند اثرات قابل توجهی بر روی عملکرد قلب منجر به آریتمی های مهلک.”

و در خصوص گریم و تاب و در وحشت آریزونا مرد درگذشت و همسر وی به شدت مجروح زمانی که آنها مصرف کلروکين فسفات یک افزودنی مورد استفاده در آکواریوم برای تمیز کردن تانک ماهی فکر آن را می تواند کمک به درمان و یا جلوگیری از Covid-19.

اجرا بر روی این دارو در حال حاضر با داشتن عواقب دیگر بیمار آمریکایی است. متعدد بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید و دیگر شرایط مزمن گفته اند روزانه وحش آنها روبرو هستند کمبود.

ارین Houlian, 39, در نیویورک زندگی می کند و همچنین به طور منظم در آن طول می کشد برای آرتریت روماتوئید و سندرم شوگرن. او دریافت یک پیام از داروخانه که هیدروکسی کلروکین در سراسر کشور backorder و نمی تواند پر شود در این زمان است.

کیت Berring, 34, از پرینستون نیوجرسی و پایین بود به او سه قرص هیدروکسی کلروکین زمانی که او هشدار داده شد که او دارو از انبار.

“هرگز به من رخ داده است که من دارو می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر قرار در چنین مستقیم و اختصاصی راه” Berring گفت: The Daily Beast. در وحشت خانواده و دوستان او بلافاصله شروع به تماس با داروخانه های سراسر کشور درخواست اگر آنها تا به حال هیدروکسی کلروکین در انبار.

“همانطور که من در تماس با اطراف به داروخانه ها شروع کردم که پرسید: اگر من یک Covid-19 بیمار” Berring گفت. “برخی از داروسازان من صحبت به فرد در انتهای دیگر خندید زمانی که آنها شنیده ام از من بپرسید برای Plaquenil تقریبا مانند آنها در حال حاضر شنیده می شود که درخواست مانند 30 بار.”

“این دارو به من داده است من زندگی بازگشت” Berring گفت. “من غیر کاربردی و بدون آن.”

فاکس, دانشگاه یوتا گفت: وضعیت “خسته کننده است.”

“اما این طبیعت انسان واقعا می خواهید برای انجام کاری. شما می خواهید چیزی به کار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im