ببخشید مغلوب ساختن پیشی جستن: Larry David ‘Could Give a F*ck” در مورد MAGA طرفداران

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دوخته جیر نشسته در بالای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر شنبه شب یک کلیپ 30 ثانیه ای از فصل 10 والاتر از محدود کردن شور و شوق خود راکه زد بر HBO بیش از سه هفته پیش.

“بچه ها دشوار برای مغلوب ساختن پیشی جستن!” رئیس جمهور ایالات متحده در بالا نوشتم یک bootleg تصویری از صحنه ای که می یابد لری دیوید رانندگی الکتریکی BMW را از طریق خیابان های لس آنجلس و نزدیک به در حال اجرا یک اندیشه نوین عصبانی کردن جاده ها است.

“چه اهمیتی دارد ؟” دوچرخهسواری می پرسد به عنوان لری هراس. “صبح! What the fuck? چه شما در حال تلاش برای انجام دهید؟” پس از چهار F-بمب از دوچرخهسواری لری رول پایین تره و می گوید: “من شما را نمی بینم.”

Punchline می آید زمانی که او قرار می دهد در یک قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه و دوچرخهسواری را به او می دهد یک لبخند و می گوید: “فقط مراقب باشید دفعه بعد OK؟”

اما آنچه خارج از چارچوب کلیپ نتواند به تصرف خود بسیار بزرگتر شوخی قسمت. اگر تهمت بود به تماشای تمام چیزی که او را درک کنند که لری است که با استفاده از MAGA کلاه به عنوان یک “بزرگ مردم دافع” چیزی برای کمک به او از ناهار با یک مرد که او را آزار و یا به مطمئن شوید که هیچ کس طول می کشد صندلی کنار او را در نوار سوشی.

کمی با دوچرخهسواری است که در واقع لحظه ای شوخی می شود حرف بر سر آن است. نه تنها کلاه دفع بسیاری از افراد در دیوید هالیوود دایره آن نیز جذب دیوانگان موتور سیکلت که در غیر این صورت می خواهید به شدت به او حمله.

بعد در این قسمت به عنوان او توضیح ایده خود را به مدیر جف لری, جوک “نگاه زمانی که شما یک ستاره, شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید”—poking سرگرم کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن را بدنام Access Hollywood نوار جایی که پس از آن-واقعیت-میزبان نمایش bragged مورد نظر جنسی-آزار زنان است.

و در عین حال هنوز هم کسانی مانند رئیس جمهور که به نوعی فکر می کنم که لری دیوید واقعی فرد, لری دیوید به محدود کردن شور و شوق خود را از شخصیت و یا هر دو در واقع پیوستن به MAGA جمعیت.

وجود دارد بیش از چند نکات در مورد چگونه David واقعا احساس می کند در مورد رئیس جمهور قصد بازگشت به شنبه شب زنده قسمت برگ برنده میزبانی در پاییز 2015. در طول مونولوگ دیوید که در حال حاضر شروع به بازی برنی ساندرز در نشان می دهد که در آن نقطه او را قطع کرد به فریاد زدن “شما یک نژادپرست!” دیوید نیز ساخته شده و تعدادی از نظرات در حمایت از ساندرز گفت: از نامزد حزب دموکرات “آن را بزرگ خواهد بود برای کشور…وحشتناک برای من است.”

و فقط چند هفته پیش دیوید خطاب به MAGA کلاه برتر در یک مصاحبه در 92Y در نیویورک است. زمانی که مصاحبه مایکل کی خواست Seinfeld co-creator اگر او نگران بود در مورد “بیگانه” جلوگیری از طرفداران که اتفاق افتاده به هم تهمت حامیان با داستان دیوید سرش را تکان داد و اعلام کرد “بیگانه خودتان!”

“برو بیگانه شما باید از من برکت!” وی افزود: قبل از ارائه یک مطلب ساده جواب: “نه من می دهد!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن به محدود کردن شور و شوق خود را ستاره Jeff Garlin در آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>