صدا کردن رقیب وایت کپس, پرچ نقطه در دور 16

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نیکولاس لودیرو گل از نقطه پنالتی در اوایل نیمه اول اردن موریس اضافه شده به سرب با گل سوم از فصل و Seattle Sounders ضرب و شتم ونکوور وایت کپس 3-0 در MLS برگشت مسابقات یکشنبه شب.

سیاتل (2-1-2) مسجل یک نقطه در دور حذفی از این مسابقات بازگشت از ناامید کننده از دست دادن به شیکاگو پیش از آن در مرحله گروهی. سیاتل را به پایان برساند یا دوم یا سوم در گروه B بسته شیکاگو نهایی مسابقه مرحله گروهی. چهار مقام سوم مانكن در میان تمام گروه پیشبرد به دور 16 و سیاتل در بدترین مسجل یکی از آن نقاط است.

سیاتل نمی خواهد دوباره بازی تا زمانی که یا جولای 26 یا 27.

رائول Ruidiaz نیز به ثمر رساند برای سیاتل که تحت سلطه آن Cascadia رقبا هنوز دوباره. این رونالدینیو در حال شکست نخورده در گذشته نه مسابقات در برابر ونکوور با شش نفر از کسانی که در پیروزی.

سازمان دیده بان | سیاتل کاملا بیت ونکوور:

ونکوور وایت کپس سقوط به Seattle Sounders 3-0 دروازه بان Maxime Crépeau دچار آسیب است. 1:12

اما موریس ستاره بود برای سیاتل. جناح جلب پنالتی که منجر به لودیرو را هدف باز در 16 دقیقه است. موریس شات گرفتار دست از ونکوور مدافع Jasser Khmiri و لودیرو ارسال Whitecaps دروازه بان Maxime Crepeau جهت اشتباه در مجازات.

وایت کپس از دست دادن مسابقات و در دسترس بازیکنان

موریس پس از آن رو خود را هدف بعد از آن در نیمه اول جمع آوری سون عبور از لودیرو برگزاری خود را مدافع و ضرب و شتم Crepeau. موریس تا به حال دو گل در سیاتل باز فصل در ماه مارس.

Ruidiaz اضافه کوسن در اوایل نیمه دوم به ثمر رساند و یک ضربه کرنر و یک flicked هدر از Handwalla Bwana.

سیاتل افتتاح این مسابقات با 0-0 قرعه کشی در برابر گروه برنده سان خوزه و 2-1 از دست دادن به شیکاگو. این صدا باید منتظر نتیجه پنج شنبه گروه آخر بین ونکوور و شیکاگو به خود را تعیین و قرار دادن حریف در حذفی دور.

ونکوور (1-3-0) بود و در حال حاضر کوتاه دست وارد مسابقات با تعدادی از بازیکنان کلیدی انصراف و در حال حاضر ممکن است بدون آن دروازه بان.

Crepeau بود subbed را در اوایل نیمه دوم پس از دست سهوا پا است.

سازمان دیده بان | Crepeau برگ مسابقه به دلیل مصدومیت:

ونکوور وایت کپس Maxime Crépeau برگ بازی در طول نیمه 2 پس از برخورد با Handwalla Bwana. 1:08

پشتیبان گیری دروازه بان Bryan مردیت قبلا سمت چپ وایت کپس در فلوریدا با توجه به دلایل خانوادگی ترک 21 ساله توماس Hasal خود را به ونکوور اولین. Hasal به پایان رسید با یک ذخیره کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>