کارولینای جنوبی ضربات تا سال 2020 اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نتیجه آنقدر نامتوازن است که کارولینای جنوبی بود به نام دقیقه نظرسنجی بسته شده است. برای اولین بار در ماه های اولیه ریاست جمهوری یک بار دیگر نگاه مانند یک مسابقه است.

نه تنها تا به حال جو بایدن احیا مبارزات انتخاباتی خود و قرار دادن دندانه در برنی ساندرز’ نیروی عظیم منهدم کننده عملکرد ضعیف بایدن را میانه رقبا را وادار جدید خواستار خروج خود را. یک حریف میلیاردر زیست تام Steyer کاهش یافته است ،

شنبه نتایج گذاشته لخت ناتوانی از چندین پایین انجام نامزدها به درخواست تجدید نظر به طور گسترده ای به رای دهندگان — یک جزء حیاتی نه تنها از رای دهندگان کارولینای جنوبی اما از حزب دموکرات را گسترده تر پایه و بالقوه نشانه ای از مشکل به سه شنبه. آن دسته از نامزدها در حال حاضر باید مقابله با امکان مالی خود را خشک.

اگر وجود دارد بهترین سناریو برای بایدن این بود. و به عنوان یک نتیجه اولیه بازنشانی شده است.

“آمریکایی ها می دانند که جو بایدن و بسیاری از آنها در حال آمدن به خانه گفت:” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti بود که در فرودگاه دالاس در شنبه شب پس از مبارزه برای بایدن در سه شنبه دولت است.

برای دیگر نامزدها او پیش بینی کرد که پس از کارولینای جنوبی نتیجه “من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی جستجوی روح.”

در یکی از نشانه های بایدن ناگهانی شتاب sfmoma سابق ویرجینیا و استاندار سابق کمیته ملی حزب دموکرات صندلی و ویرجینیا در کنگره بابی اسکات هم تایید بایدن پیش از شنبه مسابقه که در دولت است. و از سوی دیگر ، Tim Kaine دیگری اخیر علاوه بر بایدن اردوی آماده شد به مبارزه با بایدن در نورفولک در روز یکشنبه.

در عین حال این امکان وجود دارد که در بایدن معتدل و دموکرات ها را در بر داشت خود را در پاسخ به ساندرز بیش از حد دیر است.

فقط سه روز دور فوق العاده سهشنبه چشم انداز نعمت ساندرز با سخت پایه و گسترده سازمان است. و هر معنی تحکیم اولیه زمینه بعید است که رخ می دهد تا پس از آن روز.

حتی در بایدن را پیروزی مخالفان خود بودند سیگنالینگ قصد خود را به چسبیدن به در تا پس از آن — و یا طولانی پس از muddying بایدن را در مسیر.

الیزابت وارن کشیدن فقط هفت درصد در کارولینای جنوبی اعلام کرد روز شنبه که مبارزات انتخاباتی او است “ساخته شده برای مسافت های طولانی است.” او قصد دارد به مبارزه فوق العاده در روز سه شنبه در میشیگان که دارای اصلی خود را یک هفته بعد در تاریخ 10 مارس.

و پیت Buttigieg انتخاباتی — شناخت بلندی شکست در کارولینای جنوبی — پیشنهاد در یادداشت این هفته است که این کمپین هدف این است که تنها “برای به حداقل رساندن ساندرز’ در حاشیه سه شنبه و دندانه دار کردن نمایندگان در مارس 10th, و, مارس 17th, مسابقات, که خیلی بیشتر به نفع ما است.”

“آنها می خواهند به در تثبیت زمینه گفت:” داگ هرمان که منجر به ایمیل استراتژیست برای باراک اوباما در سال 2008 و 2012 مبارزات انتخاباتی. “این همه در مورد یک گزینه است. وقتی که موسیقی متوقف می شود که دارای یک صندلی برای نشستن؟”

اما نامزدها به زودی پیدا خواهد کرد آن را به طور فزاینده ای دشوار باقی می ماند مربوطه. دیگر از بایدن ساندرز و Steyer هیچ نامزد به پایان رسید و بالاتر از 10 درصد در کارولینای جنوبی است.

زیر است سه شنبه گفت: Gary Hart سابق کلرادو سناتور و دو بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری “من فکر می کنم وجود خواهد داشت ناگهانی از حزب به طور منظم … افرادی که در مورد مراقبت از حزب دموکرات در روز و روز را و کمک به زنده نگه داشتن آن در سطح شهرستان آنها را به نوبه خود پشت خود را بر روی کسانی که معطل و بدون یک هدف و یا یک سهم.”

او گفت: کوچک-دلار جمع آوری کمک های مالی می تواند اجازه می دهد تا نامزدها به ادامه در اما است که فعالان دموکراتیک و رسانه ها “را شروع می کنم به اندازه کافی در حال حاضر. چه شما در حال تلاش برای رسیدن به?’ و آنها ممکن است پیدا کردن مرحله بسیار جذاب است.”

Steyer در حال حاضر تسلیم به آن محاسبه. هر دو ctq که abysmally در کارولینای جنوبی و وارن که تنها اندکی بهتر از روز سه شنبه را مجبور به دفاع از خانه خود را در ایالت مینه سوتا و ماساچوست بود. ساندرز است که با فشار دادن آنها در هر دو کشور.

و اگر بایدن ضربه به میدان در کارولینای جنوبی ساندرز قرار است به انجام همان در سه شنبه.

مشاوران به ساندرز’ مخالفان اذعان کرد که چشم انداز آن روز که در حدود یک سوم این مسابقه را به نمایندگان اهدا خواهد شد, به خوبی پیکربندی شده برای Sanders. او کوچک-دلار جمع آوری کمک دستگاه به او اجازه رقابت در سراسر چند حالت نقشه و او به مراتب جلوتر در بزرگترین ایالت کالیفرنیا است.

ساندرز است که رای گیری بالای 30 درصد در کالیفرنیا — بیش از 15 درصد جلوتر از وارن بایدن و مایک بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که صرف نزدیک به یک و نیم میلیارد دلار در آماده سازی برای یک کمپین طراحی شده برای راه اندازی آن روز. مزیت بسیار بزرگ در کالیفرنیا که هر نامزد دیگر از ساندرز است که در خطر سقوط به زیر 15 درصد زنده ماندن آستانه مورد نیاز برای برنده شدن در ایالت نمایندگان وجود دارد.

اما ساندرز’ منجر باریک تر در تگزاس روز سه شنبه دومین منبع از نمایندگان و بایدن پیروزی در روز شنبه می تواند بیش از نشت برای او وجود دارد.

“حداقل مکان های بزرگ آمریکایی آفریقایی جمعیت در حال رفتن به بسیار teed برای [بایدن]” گفت: لایحه کریک در کارولینای جنوبی مادری که موفق میسوری Rep., کیر Gephardt را 1988 ریاست جمهوری و که در حال حاضر کار می کند در کالیفرنیا است.

در علاوه بر این به تگزاس کریک پیشنهاد بایدن می تواند سود در کارولینای شمالی و ویرجینیا و آرکانزاس — تمام کشورهای که در آن بیش از یک چهارم از مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان در سال 2016 آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

“ما در یک کمی از توهم در اینجا در کالیفرنیا به دلیل [ساندرز] دهکدهای اجرای پنج یا شش سال کمپین در اینجا … تلویزیون و بسیاری از مبارزات در همه جا و همه چیزهای که” کریک گفت.

به دنبال گسترده تر نقشه در سه شنبه و بعد از آن در ماه مارس گفت: “بسیاری از این افراد معقول زنده ماندن. مسائل تغییرات به سرعت.”

پس ساندرز’ blowout پیروزی در نوادا قفقاز در هفته گذشته به نظر می رسد که نه مجلس و نه هیچ دیگر میانه رو دموکرات ممکن است شانس با این احتمال که ساندرز حتی ممکن است نقض بایدن جنوبی دژ. اما کارولینای جنوبی شانه ای بالا انداخت بایدن را demoralizing اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر دیدم دوم-پایان محل در نوادا به عنوان مدرک از زندگی و شوق و حمایت خود را از نامزدی.

آن بحرانی بود نتیجه متوسط برای دموکرات ها که دیده اند ساندرز steamroll مخالفان در اوایل مسابقات در بخشی به دلیل نامزدهای میانه تقسیم معتدل رای می دهند.

در تلاش برای نگه داشتن ساندرز’ تعداد پایین در کارولینای جنوبی, گروه های خارج از تراز وسط قرار دارد با میانه های پخش تبلیغات در انتقاد از او امضا سیاست پیشنهاد مدیکر برای همه است. مرکز و چپ گروه راه سوم هشدار داد ساندرز’ “افراطی سیاست” از جمله در یادداشتی به دموکرات ها در سه شنبه ایالت کالیفرنیا است.

اما این تلاش ها به نظر می رسید کم خونی در مقایسه با ساندرز’ جمع آوری کمک های مردمی و نمایش مردمی و انرژی است. تنها بایدن را پیروزی قاطع شنبه نگه می دارد وعده متوقف ورمونت سناتور مارس رو به جلو است.

در دوره های مختلف گفت: Les فرانسیس سابق کارتر دولت رسمی و مدیر اجرایی سابق کمیته ملی حزب دموکرات “وجود دارد می تواند برخی از درهای بسته جلسات که در آن وجود دارد می تواند برخی از سر-ضربه زدن و جدول-تپش و اهرم اعمال نمی در ساندرز اما از سوی دیگر کمپین گفت:” بیا بچه ها بیایید پشت یک یا دو [میانه].'”

در این سال او گفت: “حتی اگر شما می خواستم [حزب] به آن نمی تواند. آن را ندارد عضله.”

تا به حال بایدن تنها در غالب یک حاشیه باریک در کارولینای جنوبی ضروری برای دیگر میانه رو به رها کردن مبارزات انتخاباتی خود شده اند که کمتر روشن است. در حال حاضر با توجه به وسعت پیروزی خود را بایدن ارائه می دهد چشم انداز یک کشتی برای ساندرز مخالف است. تلاش شد در حال حاضر در جریان پیروزی خود را بیان.

در کالیفرنیا بیش از 1.4 میلیون دموکرات ها در حال حاضر رای دادند اما که نشان دهنده تنها حدود 20 درصد از تمام برگه های رای از طریق پست و با توجه به سیاسی داده Inc., رای دهندگان شرکت اطلاعات مورد استفاده توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در کالیفرنیا است.

شرکت پل میچل گفت: بازده نشان می دهد “برخی شواهد از مردم نگه داشتن بر روی برگه های رای خود و انتظار”-از جمله گرایش رای دهندگان که از او به عنوان “نوع بازی سیاسی مشاور در آشپزخانه خود.”

بسیاری از کسانی که ایمیل های رای گیری دموکرات ها را بزرگتر و بالاتر-گرایش رای دهندگان که میچل گفت: “به احتمال زیاد به دنبال یک ساندرز جایگزین و تشخیص هستند به شکل از چگونه به بازی بازی چه کسی باید رای بدهند.”

با تشکر از کارولینای جنوبی بایدن یک مورد قوی می شود که جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>