جنوب نیوجرسی آمریکا انتخاب: جمعیت یا تهمت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Donald Trump at a Jan. 28 rally in Wildwood

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک Jan. 28 تجمع در ویلدوود | اسپنسر پلات/گتی ایماژ

جمهوری خواهان در حیاتی نیوجرسی منطقه نوسان باید یک انتخاب در جولای اولیه: انتخاب یک هزاره با سازمان روابط کار و یا یک مرد میانسال با قابلیت اتصال به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

در انتخاب یک نامزد آنها امید را سرنگون دانشجوی سال اول دموکرات در کنگره اندی کیم در 3 منطقه جمهوری خواهان هستند یا با رفتن به کیت گیبس 34 ساله سابق منتخب رسمی که به عنوان یک حومه هزار ساله زن می آید از مهم جمعیتی است که در سال 2018 را رها کرده و به ایران و یا دیوید ریشتر ثروتمند 53 ساله سابق ساخت و ساز اجرایی که صرف چند دهه زندگی به دور از منطقه که کمپین کمک گرفتن از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران.

تبلیغات

اولیه صورت می گیرد در یکی از رقابتی ترین کنگره مناطق در دولت و در نوع منطقه که بسیار مهم است برای کنترل خانه — که در آن در سال 2018 کیم شکست خورده جمهوریخواه تام مک آرتور تهمت وفادار با 1 درصد برای باز کردن صندلی.

مسابقه برجسته حزب جمهوری خواه افزایش مشکلات زنان در دوران تهمت که توییتر حملات و شعارهای حمله به زنان سیاستمداران و شخصیت های رسانه ای هزینه و حمایت از او را با زنان با توجه به رای گیری داده ها. سی ان ان نظر سنجی خروج از 2018 نشان داد زنان طرفدار دموکرات ها با 19 امتیاز.

“در سراسر کشور, ما می دانیم حومه کارش زنان تا به حال تاثیر بسیار زیادی در انتخابات 2018. من فکر می کنم من ایده آل به عنوان یک زن جوان که به صرف تمام زندگی من در فیلادلفیا حومه” گیبس گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

ریشتر اجرا شده است تبلیغات مقایسه گیبس به “جرسی شور” تلویزیون شخصیت Snooky بیش از دو دستگیری هنگامی که او در اوایل 20s در حالی که گیبس به اتهام کسب و کار و روابط بین ریشتر به اواخر دیکتاتور لیبی معمر قذافی. این حملات در حال پرواز در سراسر منطقه در آگهی های تلویزیونی و mailers از ساحل نیوجرسی به فیلادلفیا حومه.

“واقعیت این است که اگر او یک مرد بود او می خواهم از این نژاد در حال حاضر,” ریشتر گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “هیچ کس می تواند به حمایت از او و او می شود مجبور مبتنی بر پیشینه و سابقه کیفری است.”

منطقه است و شکاف در دو. بیشتر از متوسط جمهوریخواه سازمان برلینگتون شهرستان که شامل فیلادلفیا حومه پشت گیبس در حالی که حزب محافظه کار جناح در اقیانوس شهرستان عمده ای از آن در ساحل نیوجرسی, پشتیبانی از ریشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه وزن در نژاد شخصا اما او بيشترین.

اولیه رخ نمی داد بدون تهمت دخالت در همسایه 2nd District هنگامی که دانشجوی سال اول دموکراتیک تشکر. جف ون درو دیدن حمایت خود را در درون حزب سقوط به دلیل امتناع خود را به عقب impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر احزاب در رئیس جمهور اصرار در اواخر ماه دسامبر.

ریشتر بوده است frontrunner برای ایران با نامزدی به چالش ون جلب دموکرات. اما مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان به دنبال به رول از فرش خوش آمدید با پاکسازی اولیه برای تازه ضرب خواه

ریشتر به توافق خارج از مسابقه های در حال اجرا در 3 منطقه به جای. و تیم مغلوب ساختن پیشی جستن به او کمک کرد تا با صحبت کردن نقطه در ژانویه رالی برای رئیس جمهور در ساحل نیوجرسی. لایحه Stepien تهمت معاون مدیر کمپین نیز امضا کرده به عنوان یک مشاور ریشتر در مبارزات انتخاباتی.

“در یک دنیای ایده آل, مطمئن, شما می خواهم یکی از قوی نامزد حزب می شود که می تواند در یک دوره اول وقت گفت:” جمهوری خواه مشاور مت Mackowiak. “در این مورد آنها تا به حال سعی کنید به حل جف ون درو مشکل و احتمالا این بدترین راه را امتحان کنید به آن را حل کند.”

حتی قبل از ریشتر روشن مناطق مختلف برجسته جمهوری خواه زنان هشدار داد رهبران محلی به پشت او.

“تاریخی عدم حمایت از زنان به دنبال در همه سطوح منجر به عدم تنوع در میان نامزدهای جمهوری خواه و officeholders در حزب” زنان از جمله دولت سابق بهداشت ، دایان آلن گفت: در بیانیه ژانویه.

سابقه کیفری که ریشتر با اشاره به دو بازداشت گیبس زمانی که او در اوایل 20s. او التماس کرد گناه را به دزدی از مغازه حدود 80 دلار از یک kohl’s department store در سال 2006 و دستگیر شد و برای در اختیار داشتن ماری جوانا در سال 2008 هر چند کسانی که به اتهام شدند و در نهایت کاهش یافته است. زمانی که او در اواخر 20s خود او نیز پرداخت جریمه برای نوشیدن الکل در ساحل.

ریشتر در مبارزات انتخاباتی استفاده کرده است کسانی که حوادث در یک تبلیغ مقایسه او به “جرسی شور” شخصیت Snooky, فراخوانی یک نشان می دهد که بسیاری از بیمار را همراه نیوجرسی ساحل برای کلیشه های آن تداوم.

گیبس — که در ماه فوریه گفت که او “ساخته شده برخی از انتخاب های ضعیف” به عنوان یک زن جوان خود دست کشیدن بر ریشتر: منطقه خریداران.

ریشتر رشد در 3 منطقه اما خود را صرف بزرگسالی در جای دیگر. او خود را مطرح خانواده از نیمی از دولت دور نزدیک پرینستون که در آن دختران خود را هنوز هم به مدرسه بروند. در اوایل سال 2018 او به طور خلاصه در یک آپارتمان اجاره ای در ساحل میامی مدت کوتاهی پس از محلی جمهوری خواه مجلس, عضو, Ileana Ros-Lehtinen, اعلام بازنشستگی اش منجر به حدس و گمان او برنامه ریزی شده به اجرا برای کنگره وجود دارد. در اواخر سال 2019 او اجاره خانه در 2 منطقه به اجرا برای کنگره وجود دارد. اخیرا او امضا اجاره خانه در 3 منطقه.

“بدیهی است که همه ما می دانیم که دیوید به دنبال یک کرسی در مجلس نمایندگان, اما آن را بسیار روشن او مراقبت کمی به هیچ چیز در مورد کسی که او نشان دهنده” گیبس گفت. “او به دنبال یک صندلی. به همین دلیل او برای رای دادن ثبت کردن [در فلوریدا]. هنگامی که او دریافت نمی کند چراغ سبز او رفت و به 2nd کنگره منطقه و شروع به اجاره یک خانه وجود دارد. و هنگامی که او آن را دریافت وجود دارد, او گفت:, ‘OK من سعی کنید در اینجا.'”

ریشتر گفت: او هرگز در نظر گرفته شده برای انتخابات کنگره در فلوریدا در نظر گرفته شده اما در حال حرکت خانواده اش وجود دارد برای آب و هوا و مالیات کمتر. او تصمیم خود را پس از دختران خود را گفت: آنها می خواستند برای پایان مدرسه در نیوجرسی و “ما متوجه نیوجرسی بود خانه ما.”

مبارزات back-و-forths شامل بین المللی و مسائل محلی. گیبس انتقاد ریشتر بیش از تپه بین المللی کار در یک دانشگاه دولتی در لیبی در دوران قذافی و رژیم او به کمپین گفت که او “bragged در مورد انجام معاملات کسب و کار با رژیم تروریستی.”

Riichter گفت شرکت او که پدرش تاسیس مشغول به کار وجود دارد زمانی که دولت ایالات متحده سست و محدودیت های مجاز شرکت های ایالات متحده به انجام کسب و کار با لیبی.

ریشتر ضربه گیبس — که توسعه کسب و کار برای مهندسین کارگر-کارفرما تعاونی محلی 825 — بیش از معاملات ساختمان’ پشتیبانی برای تازه تصویب افزایش تلفات در سه عمده نیوجرسی بزرگراه.

ریشتر نیز سوال چرا گیبس در نظر گرفته شده است از جمله نامزد جذاب زمانی که او منعکس از freeholder هیئت مدیره در سال 2018 که دموکراتیک موج گسترده به Burlington County دفاتر. یکی از نامزدها که شکست او و همسر در حال اجرا متوقف شده بود به طور فعال در مبارزات انتخاباتی پس از اخبار حساب ظاهر از گذشته خشونت داخلی بازداشت.

هر دو ریشتر و گیبس express pro-مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات هر چند ریشتر بیشتر برای نشان دادن آن.

او توصیه Stepien که نقش مهمی در ون درو حزب سوئیچ و بود که به تازگی به نام تهمت معاون مدیر کمپین. گیبس سقوط کرده بود به مخاطبان در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در ماه ژانویه در حالی که ریشتر سخنرانی کرد.

“قطعا لایحه Stepien نمی تواند کاری برای من اگر مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نشده بود می خواستم او را به. و من نمی توانست صحبت در مغلوب ساختن پیشی جستن جنگل تجمع در ژانویه اگر مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی نشده بود از من خواست به” ریشتر گفت.

ریشتر مالی استفاده در این مسابقه پس از مطرح $772,000 از 1 آوریل — از جمله $600,000 از جیب خود — به گیبس’ $219,000.

سیستم عامل خود را نشان می دهد تفاوت های ظریف در این مسائل.

در مهاجرت ریشتر در سایت می گوید او می خواهم “مخالفت با سراسر-هیئت مدیره عفو به دنبال ممنوعیت به اصطلاح پناهگاه شهرها و ایالات متحده پشتیبانی ساخت یک دیوار در امتداد مرز با مکزیک است.”

گیبس تاکید بر حمایت از یک “سخت اما عادلانه” مسیر به شهروندی برای کودکان به ارمغان آورد به این کشور به طور غیر قانونی و خواستار “افزایش امنیت مرزی از جمله موانع فیزیکی که در آن لازم است.” هر دو نیز متعهد به حمایت مشترک پایه مک گوایر-Dix-Lakehurst — یک کارفرما در این منطقه است.

این روشن نیست که چقدر منطقه-خریدار برچسب صدمه دیده خواهد شد ریشتر. دو نفر از اعضای کنگره به نمایندگی از 3 منطقه زندگی می کردند و در جای دیگر قبل از انتخاب شدن.

کیم دموکراتیک فعلی رشد در این منطقه اما زندگی در واشنگتن دی سی برای سال قبل از بازگشت در مدت کوتاهی قبل از اجرا خود را. و مک آرتور دو اصطلاح جمهوری خواه کیم را شکست داد و نقل مکان کرد به این منطقه از شمال نیوجرسی در سال 2014 به اجرا برای صندلی.

“من فکر نمی کنم تاریخ ثابت کرده است که این یک مسئله بزرگ گفت:” مایک DuHaime یک استراتژیست جمهوری خواه که پشتیبانی از گیبس. “[ریشتر] برخی از ریشه های وجود دارد به طوری که آن را تا حدودی به راحتی رد کرد.”

خواه قدرت کارگزار جورج گیلمور — که کمک ریشتر پیروزی حمایت از اقیانوس شهرستان جمهوریخواهان حتی اگر دیگر رهبران حزب حمایت کرده بود گیبس در یک غربالگری کمیته — گفت: او فکر می کند ایران پایه در اقیانوس شهرستان خواهد بود amped در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘s انتخاب مجدد در سال است که گیبس’ بازداشت تاریخچه نمی خواهد به او کمک کند با رای دهندگان.

گیلمور — که جذاب محکومیت در سال گذشته در سه مالیات فدرال اتهامات که او را مجبور به از پست خود به عنوان Ocean County جمهوری خواه رئیس — گفت: آن را نمی توانست به عنوان یک معامله بزرگ اگر گیبس در آمده بود با آن را قبل از زمانی که او برای اولین بار زد برای freeholder در سال 2015.

“یکی می تواند استدلال می کنند اینها همه جزئی discretions به عنوان یک فرد بالغ جوان. اما من فکر می کنم وجود یک تعهد برای او را به فاش کردن تمام کسانی که به جلو” گیلمور گفت. “من فکر می کنم او می توانست خودش را در یک موقعیت بسیار بهتر است اگر هنگامی که او در حال اجرا بود برای freeholder او فاش کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>