SpaceX به دومین تلاش برای راه اندازی فضانوردان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

SpaceX قرار است به آن دوم تلاش برای پرتاب فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی در روز شنبه بعد از ظهر اما آب و چشم انداز در طول سواحل شرق فلوریدا قرار می دهد شانس یکی دیگر از تاخیر در 50 درصد است.

این ماموریت تاریخی از خدمه کپسول اژدها خواهد بود اولین بار فضانوردان در حال پرواز به مدار تجاری متعلق به خودرو — و اولین ماموریت از خاک ایالات متحده آمریکا از سال 2011 است.

انتظار می رود برای شرکت در راه اندازی هستند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس همراه با ناسا مدیر جیم Bridenstine SpaceX بنیانگذار Elon Musk و اعضای کنگره است.

همچنین در دست خواهد بود وزیر انرژی دن Brouillette مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe, معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun و کلوین Droegemeier مدیر کاخ سفید از سیاست علم و فناوری, با توجه به مطبوعات استخر گزارش.

Bridenstine محدود تعدادی از افراد برجسته که شرکت می تواند با توجه به بیماری کروناویروس و بارها درخواست عمومی فرود در مرکز فضایی کندی برای جلوگیری از جمعیت کثیری از تماشاگران جمع آوری در نزدیکی سواحل است. اما این درخواست تا حد زیادی از بین رفته توجهی نشد این هفته با گزارش به عنوان بسیاری از 150,000 تجمع مردم برای این رویداد تاریخی است.

جانباز فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی در حال انتظار برای آسانسور در 3:22 بعد از ظهر در 19 ساعت سفر به ایستگاه فضایی که در آن آنها خواهد شد پیوستن به همکار فضانورد کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

راه اندازی اولین تلاش در یکشنبه بود پاک به دلیل آب و هوای بد. شنبه پیش بینی به نظر می رسد فقط کمی بهتر است. فضا نیروی 45 فضایی بال پیش بینی پنج شنبه صبح وجود دارد که تنها شانس 50/50 راه اندازی خواهد گرفت.

چنین تاخیر مشترک هستند به ویژه هنگامی که فضانوردان در هیئت مدیره هستند و اگر شنبه راه اندازی است به تعویق افتاد SpaceX قادر خواهید بود به سعی کنید دوباره در بعد از ظهر یکشنبه.

این ماموریت اولین crewed راه اندازی تحت یک مشارکت عمومی-خصوصی با ناسا به نام تجاری خدمه برنامه که بر اساس آن آژانس فضایی قصد دارد به خرید سواری به فضای تجاری متعلق به وسایل نقلیه است که همچنین با استفاده از حمل و نقل به کشورهای دیگر فضانوردان, فضا, کارآفرینان و حتی خصوصی شهروندان است.

راه اندازی یک “خیلی انتظار نقطه عطف در عصر فضا” گفت: آهنگ نامیرا سلیم یکی از بنیانگذاران Virgin Galactic یک فضای گردشگری شرکت که قصد دارد به پرواز بعد از این سال. “این است که یک جهش بزرگ نه تنها برای پروازهای فضایی تجاری اما ushers یک عصر جدید برای انسان spaceflight که باعث می شود فضای مقرون به صرفه و قابل دسترس برای نهادهای تجاری و spacefaring و نوظهور فضایی سازمان ملل.”

تحت Commercial Crew program, بوئینگ نیز در حال توسعه یک کپسول جدید. این Starliner موفق به رسیدن به ایستگاه فضایی در یک پرواز آزمایشی بدون خدمه سال گذشته است. آن برنامه ریزی شده است برای انجام مجدد تست این تابستان قبل از پرواز افراد پردازنده.

برایان بندر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>