اسپانیا هل هماهنگ استراتژی جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اسپانیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus با بیش از 16000 مرده — آغاز فشار برای هماهنگی بیشتر در پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر.

“ما نیاز به یک استراتژی جهانی برای jumpstart اقتصاد ما زمانی که آنها را از فریزر. ما در حال هل دادن یک پاسخ جهانی به جهانی تهدید” سانتیاگو Cabanas, اسپانیا سفیر ایالات متحده گفت: POLITICO.

پیشرو به اتهام پدرو سانچز, نخست وزیر این کشور را که خواستار “بدون درز” همبستگی به ضرب و شتم ویروس و وزیر امور خارجه Arancha گونزالس که در سمت چپ نقش مهمی در حال اجرا در سازمان ملل متحد تجارت سازمان برای پیوستن به اسپانیایی کابینه در ماه ژانویه است. مرد او جایگزین جوزپ Borrell در حال حاضر اتحادیه اروپا وزیر خارجه و انعکاس ملی اسپانیا خط گفته اتحادیه اروپا “باید با یک عامل وحدت بخش” در سراسر قاره ای و جهانی بحث است.

Cabanas خواست آمریکا اقدام به حمایت از یک واکنش جهانی به دلیل یک “خطر بزرگ” استبدادی دولت خواهد بود به عنوان دست زدن به همه گیر بهتر از دموکراسی.

اسپانیا نیز نگران است که اروپا و آمریکا جهت مبارزه با این ویروس خواهد بود فروختن با ریزش پاسخ در آفریقا و خاورمیانه و آمریکای جنوبی است. “این به نفع ما است که ما از کشورهایی مثل ایران یا ونزوئلا صرف نظر از ماهیت رژیم” Cabanas گفت:, و اضافه کرد که “سلامت عمومی است خوب است که همه ما باید حفظ سراسر جهان است.”

Cabanas گفت که خیلی زود به حدس و گمان در زمانی که اسپانیا ممکن است خود را بالا ببرد ممنوعیت سفر علیه شهروندان غیر اتحادیه اروپا. گردشگری وابسته به کشور می خواهد به لغو ممنوعیت “در اسرع وقت” اما تنها در کنار دیگر 25 کشور اروپایی اجرای یکسان محدودیت. “ما نمی تواند آن را انجام دهد قبل از اینکه ما مطمئن هستیم که همه امن در آینده هستند و کسانی که در اسپانیا امن هستند.”

دولت اسپانیا شده است در انتقاد از نگرش دولت ها در شمال اروپا از جمله هلند برای امتناع خود را به صدور اوراق قرضه مشترک به صندوق اتحادیه اروپا گسترده و همه گیر پاسخ. دولت های اتحادیه اروپا به جای حل و فصل سهشنبه شب در یک سیستم در حدود 600 میلیارد دلار در اورژانس اعتبار خواهد شد که در دسترس ساخته شده برای دولت به حمایت از بیکاری پرداخت وام کسب و کار و دیگر بیماری همه گیر هزینه های. “هیچ کس به طور کامل از آن راضی” بستری Cabanas.

اسپانیا همچنان تحت ملی مستند حداقل تا مارس 25 با مرکز-چپ دولت ملی هماهنگی با 17 منطقه ای دولت در داخل کشور. در حالی که این بدان معناست که کار با یک uncooperative دولت در کاتالونیا که به دنبال ایجاد یک جمهوری مستقل در سال های اخیر, Cabanas گفت که هماهنگی ملی شد و در نهایت “بسیار کارآمد تر” از داشتن یک رویکرد متفاوت در هر یک از آن مناطق 17.

او گفت: با هماهنگی صورت می گیرد روزانه بین هر دو نخست وزیر و منطقه ای رئیس جمهور و وزرا و همتایان منطقه ای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>