اسپانیایی, بازیکن فوتبال از ترس به لالیگا گام برای از سرگیری بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بازیکن از لالیگا کنار ایبر باید یک بیانیه مشترک صادر ابراز نگرانی های خود را در مورد بازگشت به آموزش ها و مسابقات در حالی که جدید کروناویروس همچنان یک تهدید.

فوتبال اسپانیا بوده و در خود نگه دارد از ماه مارس به دلیل همه گیر اگر چه باشگاه ها با توجه به شروع آموزش فردی در این هفته یک بار آنها را تحت آزمایش ویروس جلوتر از انتظار بازگشت به بازی بدون تماشاگر در ماه ژوئن.

طرف داده خواهد شد و روزانه تست برای ویروس ها و مراکز آموزشی را به معرض شرایط سخت در بهداشت یک بار فعالیت رزومه, اگر چه برخی از بازیکنان صحبت کردن در مورد بازگشت به مسابقات.

در روز سه شنبه ایبر شد اولین پرواز باشگاه برای عموم بیان نگرانی های خود را.

“ما نگران هستند در مورد شروع یک فعالیت است که در آن ما قادر خواهد بود برای تکمیل توصیه اول از همه کارشناسان است که فاصله فیزیکی,” بازیکنان در بیانیه ای گفت: با توجه به ایستگاه رادیویی Cadena Ser.

“این نگرانی ما این است که با انجام آنچه که ما مانند بسیاری از ما می تواند آلوده و آلوده ما خانواده و دوستان و حتی منجر به موج جدیدی از این بیماری همه گیر با عواقب وحشتناک است که باید برای کل جمعیت است.”

Coronavirus ادعا کرده بیش از 25000 زندگی در اسپانیا از ماه فوریه اما گسترش این بیماری و مرگ و میر کاهش پیدا کرده است و به عنوان یک نتیجه از یکی از دقیقترین مستندات در اروپا که دولت در حال حاضر شروع به شل شدن.

‘ما برای تضمین’

“به سلامتی همه باید مهم ترین چیز است و در حال حاضر زمان برای بازگشت به این ایده تا با اقدامات و فقط کلمات نیست. ما برای تضمین کنیم و مسئولیت” این ایبر بازیکنان گفت.

لالیگا در پاسخ گفت: طبیعی بود بازیکنان باید محتاط در مورد بازگشت به کار, اما گفت که در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“البته ما درک می کنیم که مردم احساسات مختلف از جمله ترس گفت:” لیگ سخنگوی.

“این یک زمان بی سابقه. اما ما در حال گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی برای امن و کنترل بازگشت از فوتبال است. بازی فوتبال خواهد بود امن تر از مثلا رفتن به سوپرمارکت یا داروخانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>