چیزهایی ادویه تا با این تصور کوکتل شما می تواند و باید در خانه

یکی از چیزهایی که من از دست رفته ام در مورد تمام شده است و اين خوردن و نوشیدن مواد غذایی خوشمزه در رستوران های مورد علاقه من. این قسمت در مورد مواد غذایی و نوشیدنی خود را و در مورد محیط تغییر سرعت که در خارج ایجاد می کند. آن را به خوبی برای رفتن به یک طراحی خوب و sip به خوبی طراحی شده کوکتل. بسیاری از افراد مثل من شده است با استفاده از این زمان برای یادگیری مهارت های بیشتر و یکی از کسانی بوده است ساخت کوکتل. شما فقط نیاز به چند چیز اساسی و این راه ساده تر از من فکر کردم. با تشکر از Drizly فراهم می کند که الکل تحویل شما می توانید برخی از مورد علاقه های من در خانه به عنوان به زودی به عنوان امشب.

مارتینی

بیایید همه چیز لگد کردن با یک کلاسیک. من یک طرفدار جین مارتینی, اما شما می توانید آن را با ودکا, من حدس می زنم. اضافه کردن 2 ½ اونس جین (یا ودکا) و ½ اونس خشک و آب سیب را به یک لیوان مخلوط با یک مکعب یخ. شما می خواهید بزرگ یخ زیرا آنها رقیق کمتر به سرعت کمک خواهد کرد که نوشیدنی های خود را دریافت سردتر بدون گرفتن آب قطع است. علم دیوانه است. هم بزنید تا طعم آن حق به شما خدمت می کنند با یک پیچ و تاب و لیمو. اگر شما می خواهید آن را به یک مارتینی اضافه کردن ½ اونس از روغن زیتون شور و چاشنی زدن با یک زیتون به جای. و یا اگر شما احساس واقعا دمدمی اضافه کردن ½ اونس ماهی کولی شور و چاشنی زدن با ماهی کولی. این علاقه شخصی من است.

کتری یکی ودکا

مارتینی & رسی فوق العاده خشک و آب سیب

آبی پنیر و زیتون

کوکتل مخلوط کردن شیشه

مکعب بزرگ سیلیکونی سینی یخ

NEGRONI

این Negroni است نوشیدنی های مورد علاقه من در تمام دوران است. این ایده آل به عنوان یک قبل از شام غذا, اما شما می توانید آن را در هر زمان (من). آن را همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن 1 ½ اونس Gin 1 اونس از Campari و ¾ اونس آب سیب شیرین در یک لیوان مخلوط با یک مکعب یخ هم بزنید و فشار و خدمت بزرگ دیگری مکعب یخ با یک پیچ و تاب و نارنجی. آن را فوق العاده ساده اما طعم فوق العاده پیچیده است.

Bombay Sapphire جین

مارتینی & رسی روسو آب سیب شیرین

DAIQUIRI

Daiquiri هستند دستکمگرفتهشده به نظر من. یک نوشیدنی مناسب برای استراحت در حیاط خود را در حال حاضر اگر شما یک پوست کنده را به طراوت به عنوان آن می شود. شما باید یک کوپه شیشه ای به واقعا لذت بردن از این نوشیدنی به پتانسیل کامل خود را, اما آن را لازم نیست. اضافه کردن 2 اونس از نور رم 1 اونس از آب آهک و ¾ اونس شربت ساده به یک تکان دهنده با یخ و لرزش. فشار آن را به یک شیشه و چاشنی زدن با آهک. و یا به جای فشار آن را به یک کیسه Ziploc پرتاب آن را به فریزر و صبر کنید تا آنها daiquiri دوغاب-ees. بله.

Bacardi برتر سفید رم

کوکتل ملزومات آب آهک

استاد از مخلوط شربت ساده

OXO جراحی شاکر کوکتل

Hawthorne صافی

ویسکی ترش

این یکی از مورد علاقه های من, اما آن را کمی پیچیده تر از برخی از دیگران است. اضافه کردن 2 اونس از بوربن ¾ اونس آب لیمو ½ اونس شربت ساده و یک سفیده تخم مرغ را شاکر. بله من می گویند تخم مرغ سفید است. آیا اضافه کردن یخ در عین حال و لرزش — این است که به نام “خشک لرزش” است و چه خواهد شد را به نوشیدنی خود را دوست داشتنی فوم. در حال حاضر اضافه کردن یخ و لرزش و فشار و چاشنی زدن با چند خط تیره از انگستورا bitters.

ساز مارک بوربن

ReaLemon آب لیمو

انگستورا Bitters

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر