ورزشی جهان به نظر می رسد به بوندسلیگا راه اندازی مجدد با بیم و هراس و امید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بسکتبال و هاکی عرصه توقیف همراه با ballparks. تنیس و گلف مسابقات بین برود و یا به تعویق افتاد. ورزش موتور مدارهای سکوت.

گسترش coronavirus متوقف شد هر اصلی ورزش و سمت چپ یک سوراخ در زندگی میلیاردها دلار در طول دو ماه از تعطیلات آخر هفته بدون هیچ گونه زنده رقابت نخبگان به سازمان دیده بان تا به حال است.

زمانی که بوندسلیگا آلمان مستند به پایان می رسد در شنبه حس نرمال خواهد بود دوباره بازسازی شد با یک بازی بسیار غیر معمول احساس می کنید. ورزشی جهان و رهبران ملی خواهد بود با حد بیم و هراس به امید.

“بوندسلیگا در حال رفتن به مهم” رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو گفت. “آن را معیار.”

اولین عمده اروپا لیگ به سر است که در مورد خیلی بیشتر از پر کردن جای خالی اجتماعی فاصله فوتبال obsessives گیر روی مبل های خود را. اگر باشگاه های آلمان با خیال راحت می توانید بازی را در طول همه گیر آن خواهد از خواب بیدار شدن در مسابقات در سراسر جهان برنامه ریزی خود به خود ری استارت بعد از یک بی سابقه ای در زمان صلح و وقفه.

“ما باید یک مدل نقش تابع’

“تمام جهان در حال تماشای آلمان به ببینید که چگونه ما آن را انجام دهد” بایرن مونیخ مربی Hansi تلنگر گفت. “این می تواند به عنوان یک مثال برای تمام لیگ ها. سپس ورزش به طور کلی ممکن است قادر به رفتن دوباره. در لحظه ای مهم برای پیاده سازی همه چیز دقیقا به عنوان مورد نیاز است. ما باید یک مدل نقش تابع.”

لیگ فرانسه در حال حاضر رها شده آن فصل در موعد مقرر در دولت سفارشات, اما, انگلستان, اسپانیا و ایتالیا حمایت از مقامات به طرح در حال حاضر در ماه ژوئن.

“ما می توانید به اشتراک گذاری راه حل” گفت: برایتون مدیر گراهام پاتر که تیم در حال مبارزه برای لیگ برتر بقا “به دلیل این که آیا شما در بوندسلیگا یا لیگ برتر هیچ یک را از طریق بوده است قبل از این.”

بازی در طول یک بیماری همه گیر است و هزینه و دقیق کسب و کار است که نیاز به یک پزشکی سپر محافظ قرار داده شده در اطراف تیم است. بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی به طور منظم نیاز دارد coronavirus تست به سرعت تشخیص عفونت. استادیوم ها و تجهیزات نیاز به مواد ضد عفونی کننده برای اطمینان از ورزش است نه گسترش یک ویروس فاقد یک واکسن.

در حالی که بازیکنان نمی خواهد با پوشیدن ماسک صورت در این زمینه هر کس دیگری در این ورزشگاه را به غیر از زمانی که مربیان رله دستورالعمل از نیمکت منطقه در حالی که حفظ فاصله 1.5 متر (متری).

“این باید برای همه روشن در لیگ است که ما در مشروط شدن” بوندسلیگا اجرایی مسیحی Seifert گفت: “و هر روز مسابقه فرصتی است برای اثبات ما سزاوار به مراحل بعدی.”

صندلی های خالی

چه همه مهم ورزشی را مجبور به قبول — از لیگ برتر به فرمول یک و لیگ اصلی بیس بال است — هزاران نفر از صندلی های خالی. تجمع جمعی می تواند در ممنوع در کشور به 2021.

صدای سکوت خواهد بود قابل توجه ترین در روز شنبه هنگامی که بوروسیا دورتموند میزبان شالکه در بوندسلیگا را در دربی روهر. دیوار زرد رنگ خواهد بود دریای زرد و سیاه پوچی بی وقفه توسط هواداران.

“این عجیب و غریب و ناآشنا” دورتموند ورزشی کارگردان Michael Zorc گفت. “این باعث می شود قلب شما خونریزی.”

هشدار به طرفداران

وجود هشدارهای به دور ماندن از استادیوم.

“ما درخواست تجدید نظر به دلیل و احساس مسئولیت از طرفداران” بایرن مونیخ ارسال شده بر روی وب سایت خود را جلوتر از روز دوشنبه سفر به اتحادیه برلین. “لطفا نه سفر به دور بازی در برلین لطفا دور ماندن از ورزشگاه!”

نیاز به بستن درهای خود را به طرفداران کمک به ویمبلدون تصمیم به مسابقات قهرمانی تنیس. اما ورزش های دیگر باید در پیدا کردن یک راه از سرگیری در هر صورت با میلیاردها دلار در تلویزیون قرارداد را به انجام برسانند. F1 و MLB امیدوار به بازگشت در ماه جولای.

ورزشی رهبران مجبور به بادقت در حالی که شتاب بازگشت از مسابقات به عنوان جهان تلاش می کند به سرکوب یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 300,000 افراد شناخته شده در پنج ماه است.

اما قدرت ورزش برای اتصال جوامع تقویت شده در آن نبود و به همین دلیل بسیاری از مربیان بازیکنان و هواداران امیدوارند بوندسلیگا آزمایش کار می کند.

“مردم به هویت خود در باشگاه گفت:” اریک Sviatchenko کاپیتان دانمارکی لیگ رهبر Midtjylland. “زندگی خود را در اطراف فوتبال است. بنابراین برخی از این روحیه است که قصد برداشته شود زمانی که فوتبال می گرداند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>