Spotify در و متن thons: چگونه سرشماری رسیدن در طول coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A 2020 census letter | AP Photo

یک سال 2020 سرشماری نامه | AP Photo/پل Sancya

به عنوان coronavirus خرس را در شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور, اداره آمار است پاک در شخص get-out-the-تعداد کار به نفع آگهی خرید در Spotify در, هزار نفر متن thons و مجازی سخنرانان سری.

اما با وجود گسترده پایگاه داده آماری و نیم میلیارد دلار آگهی استراتژی برای دریافت مناسب تعداد مقامات محلی هشدار می دهند که میلیون ها نفر هنوز هم می تواند لغزش از طریق ترک. Spotify در دسترس نیست ممکن سخت ترین به تعداد قطعات از جمعیت ایالات متحده. کسانی هستند که مردم در شخص canvassers به طور معمول سعی کنید به گول زدن به پر کردن فرم های سرشماری در فرد و یا آنلاین.

تبلیغات

که به معنی مکان افرادی که شمرده نمی شوند زندگی می کنند ممکن است دست بر بودجه فدرال. و مردم که به شمارش می توانید از دست دادن نمایندگی سیاسی در هر دو سطح فدرال و دولت. مقننه و کنگره مناطق کشیده شده بر اساس جمعیت و مناطق که در آن مردم سخت به حساب انحراف دموکراتیک است.

حرکت 2020 آمار آنلاین در غیاب میدان canvassers و رویدادهای عمومی ایجاد یک چالش منحصر به فرد برای شهرهای بزرگ و اماکن را با غلظت بالایی از Covid-19 موارد است. به طور معمول, درب, سینه نقش کلیدی در corralling بسیاری از مردم برای پر کردن پرسشنامه. اما بدون گسترده فیزیکی توسعه دموکرات و رای گیری طرفداران حقوق هشدار می دهند در نتیجه می تواند یک undercount از جمعیت است که نمی توان به راحتی درباره آنلاین — از جمله خانواده های کم درآمد مهاجر و جوامع اقلیت و افراد بی خانمان.

برای شهرستانها که در آن سخت به رسیدن جمعیت بیشتر شایع coronavirus undercount می تواند هزینه آنها بسیار مهم بودجه برای خدمات شهری و کنگره نمایندگی. و آن می تواند شیرین کاری حزب دموکرات نفوذ در کلید های قضایی به سمت چپ متمایل شهرستانها صورت یک نبرد دشوار در شمارش کمتر در دسترس جمعیت.

“ما یک نگرانی بزرگ وجود دارد که قابل توجهی خواهد بود undercount در سرشماری مگر اینکه مهلت بیشتر به عقب رانده شده است” گفت: Matt Liebman جمهور از رای دهندگان حفاظت از پروژه های دموکراتیک-تراز وسط قرار دارد که به دنبال افزایش دسترسی به, رای گیری در نوسان متحده است.

Liebman با اشاره به تازه آواره کالج رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ به عنوان دو گروه که دموکرات ها نیاز دارند که رو قابل توجهی undercounts.

“اگر نرخ کنونی مشارکت نگه می دارد و ما احساس می کنیم که وجود خواهد داشت یک منفی انتخابات تاثیر به حزب دموکرات به عنوان redistricting,” او گفت:.

اداره آمار تمدید مهلت پاسخ به Oct. از 31 اوت 15 و می گوید این برنامه برای فعال سازی مجدد دفاتر ژوئن 1. همچنین درخواست تاخیر در تحویل نهایی داده ها و ارقام به رئیس جمهور توسط چهار ماه به مارس 30 2021 هل دادن دولت redistricting عملیات به جولای سال آینده.

تا کنون ایالات متحده پاسخ دهی نشسته فقط بالای 50 درصد است. 2000 و 2010 پاسخ نرخ گرد در 66 درصد و 67 درصد بود. اما برخی از کشورها به ویژه عقب مانده, به خصوص کسانی که در جنوب شرقی که دارای بالاترین غلظت از نرخ پاسخ زیر 50 درصد است.

داده های سرشماری از سال 2010 نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار حزب دموکرات ترین پایگاه وفادار هستند بسیار متمرکز در سراسر ایالت های جنوبی متشکل از بیش از 55 درصد از جمعیت وجود دارد. نادرست undercount در این منطقه می تواند معامله دموکرات ها ضربه ویرانگر در سال 2022 انتخابات میان دوره ای و فراتر از داده های سرشماری قرعه کشی کمک می کند تا کنگره و قانونی منطقه برای خطوط دهه آینده.

تلاش برای اطمینان حاصل شود که هر ساکن در پاسخ شده اند بیش از یک سال در ساخت. در شهرستانها در سراسر کشور تکمیل-تعداد کمیته ها وظیفه حصول اطمینان از کسانی که در جامعه خود با پر کردن این سرشماری شروع به سازماندهی به عنوان اوایل ماه آوریل 2019. اما شروع coronavirus مجبور است بسیاری برای کشف گزینه های جدید به مطمئن شوید که پیام سرشماری اهمیت نمی گم در چرخه اخبار در اطراف coronavirus.

در نیویورک, مقامات شهر تا به حال به طور چشمگیری تغییر سرشماری توسعه استراتژی به عنوان آن را تبدیل به مرکز, برای سلامت عمومی بحران.

این شهر عقب کشیده 1.3 میلیون در مترو تبلیغات و به جای هدایت بودجه به سمت آنلاین و تبلیغات تلویزیونی. صدها برنامه ریزی شده پاپ آپ مراکز است که به فرد کمک رسانی شد و تبدیل به متن-a-thon و گوشی بانکی تلاش.

این شهر همچنین تغییر آن پیام را منعکس اضطراب نیویورکی روبرو هستند و در طول همه گیر تمرکز بر روی چگونگی سرشماری تعیین بودجه برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی نیاز دارد.

“ما پیام همواره مورد بودجه و Covid است که متاسفانه بسیار استارک یادآور چرا سرشماری مسائل گفت:” جولی Menin مدیر نیویورک سرشماری سال 2020 است. “اگر نیویورکی پر نمی سرشماری از آن تاثیر مستقیم در بودجه بیمارستان های ما دریافت خواهید کرد.”

این شهر در سرشماری پاسخ دهی است و کمتر از نرخ ملی هر چند معلق در هوا در فقط 39 درصد است. Menin اشاره کرد که مناطق سخت ضربه از coronavirus داشته اند به خصوص پایین نرخ پاسخ مانند ملکه محله از شمال تاج و East Elmhurst.

این ویروس به احتمال زیاد تشدید این مشکل در گرفتن پاسخ از آن محله که زیادی جمعیت مهاجر. مقامات شهرستان برنامه ریزی برای انجام گسترده کمک رسانی با گروه های جامعه محلی برای انتقال است که در سرشماری امن بود برای پر کردن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به اضافه کردن یک تابعیت سوال که کاهش یافته بود پس از حکم دادگاه عالی.

“این نوع از تصمیم گیری شفاف در نظر قصد خود را دلیل این که شما به یاد داشته باشید شهرها مانند نیویورک که بیش از 3.2 میلیون مهاجران صورت چالش های بیشتری را در شرایط مناسب تعداد” Menin گفت. “با تابعیت سوال … بسیاری از آسیب های کاملا رک و پوست کنده در حال حاضر انجام شده است.”

دموکرات ها نیز متهم کمیته ملی حزب جمهوری خواه در تلاش برای جلوگیری از تورم نرخ پاسخ پس از آن ارسال پرسشنامه به مردم در سراسر کشور است که نگاه مانند سرشماری بود اما سیاسی در طبیعت است.

در همان زمان برخی از اماکن در حال ساخت برای قبلی undercounts.

“این است که واقعا ما برای اولین بار تعداد از سال 2000 گفت:” آرتور والتون, مدیر روابط بین دولتی برای شهر نیواورلئان. “در سال 2010 ما هنوز دوره نقاهت بعد از کاترینا بنابراین تعداد ما کم بود.”

والتون گفت: نگرانی که جوامع فقیر یا کسانی که از رنگ خواهد بود undercounted طولانی است-ایستاده است. New Orleans مانند بسیاری از شهرهای دیگر مبارزه undercount ساخته شده است تلاش برای شامل سرشماری پیام در مکان هنوز هم به طور گسترده ای در دسترس به جوامع خود مانند فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, بانک و تلفن مراکز تست. اما او توضیح داد که این شهر دریافت نکرده کمک زیادی در حصول اطمینان از دسترسی برابر به اطلاعات مربوط به حساب خود را.

“سرشماری است که قانون اساسی لازم الاجرا است. و من همیشه تعجب که با این دولت چرا وجود ندارد تلاش بیشتر برای ترویج آن” والتون گفت. “سرشماری نشانی از یک کار بزرگ را با کمک رسانی اما واقعا در شهرستانها فردی به رفتار خود توسعه و این فشار ، … ای کاش می شد بیشتر از یک حضور از دولت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>