صنوبر مراتع لغو کارشناسی ارشد نشان می دهد پریدن رویداد به دلیل COVID-19

صنوبر مراتع است لغو آن خیمه کارشناسی ارشد نشان می دهد پریدن از مسابقات برنامه ریزی شده برای سپتامبر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

مربوط به اسب سواری و فوتبال تسهیلات در کلگری در حال حاضر نام آن تابستان رقابتی فصل است که ویژگی های چهار مسابقات بیش از پنج هفته از شروع ماه ژوئن 4.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 9-13.

صنوبر مراتع برنامه ریزی برای ارائه 6 میلیون دلار در پول جایزه در سال 2020 است. مسابقات فصل تساوی تقریبا نیمی از یک میلیون تماشاگر در سال به بالا اسب ها و سواران در جهان است.

“صنوبر مراتع از طریق آن بینش اخیر شخص ثالث اقتصادی تاثیر مطالعات به طور کامل درک می کند که با لغو آن پنج صنوبر مراتع نشان دادن پریدن مسابقات وجود دارد گسترده اقتصادی تاثیر” صنوبر مراتع گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

“این درست است به خصوص آن را به عنوان مربوط به 560 شغل تمام وقت به 45 میلیون دلار در دستمزد و نزدیک به 90 میلیون دلار در گردشگری مربوط به فعالیت های اقتصادی هستند که نسبت به صنوبر مراتع بین المللی نشان می دهد پریدن فصل است.”

صنوبر مراتع تاسیس ران و مارگارت جنوبی افتتاح شد و در سال 1975 و همچنان اجرا شده توسط خانواده است.

تسهیلات و امکانات 160 هکتار از داخل سالن و فضای باز سواری زمین اصطبل و کنوانسیون فضا.

صنوبر مراتع نیز خانه کانادا لیگ برتر سواره نظام FC. حرفه ای لیگ فوتبال به تعویق افتاد شروع فصل به دلیل بیماری همه گیر.

این ویروس است که آلوده تقریبا از 6000 نفر کشته و 104 در آلبرتا با بخش عمده ای از استان موارد متمرکز در کلگری منطقه که در آن 70 نفر و تقریبا 4000 آلوده شده اند.

“در این زمان عدم اطمینان جهانی سلامت و رفاه ما حامیان و کارکنان خود را (که بسیاری از آنها با ما بوده است برای کل تاریخ ما) ما رقبای مقامات, داوطلبان, طرفداران و رسانه ها صنوبر مراتع کارکنان و جامعه بزرگ همچنان اولویت ما” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر