خیره به پایین شکست مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش coronavirus تنظیم مجدد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک ماه پیش او اصرار رمان coronavirus بود “مرگ” در آمریکا به این بیماری همه گیر ضعف بزرگ عصری ملت او نگهداری تهدید شد “محو دور.” مقامات بهداشتی در سراسر کشور خواهش کرد که او را برای توجه بیشتر بر گسترش بحران بهداشتی — و او می خواست کمی به کار با آنها.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرف خود اسکریپت با یک گریم جدید ارزیابی جهانی همه گیر — و در آخر اعمال یک رویکرد است که دستیاران التماس او را قبلا در پاسخ همه گیر.

در مقایسه با قبلی نظم عینک که گاهی بیش از دو ساعت تهمت ظاهر در کاخ سفید تریبون در روز سه شنبه اشاره کرد که تغییرات قابل توجهی در حال انجام به عنوان او و دستیاران خود را تمرکز توجه خود را بر روی شماره 1 تهدید ایستاده بین آنها و یک دوم. فرمت توجیهی — عمدتا اسکریپت, خود ارضایی, مغلوب ساختن پیشی جستن — همچنین پیشنهاد کرد یک detente رسیده بود در میان مخالفت کاخ سفید جناح که صرف چند هفته گذشته برخورد بیش از نقش خود بحرانزده رئیس باید در پاسخ به هشدار دهنده تجدید حیات Covid-19 در جنوب و جنوب غربی ایالات متحده.

یک مقام ارشد دولت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نسبتا منظم عملکرد به احتمال زیاد برای خنثی کردن اعتراضات است که برخی از مشاوران مطرح کرده بود در روزهای اخیر بیش از اجازه دادن به او برای شرکت در تلویزیونی coronavirus به روز رسانی. کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع همراه با مشاور ارشد Jared کوشنر و مقامات بالا در رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین قبلا در خواست او را به افسار خود را از انتخاب مجدد پیام به اقتصاد و مسائل دیگر به جای به طور مداوم در خانه در این ویروس مرگبار است.

در عوض پس از هفته ها از اعمال فشار از مدارس متعهد به بازگشایی و شعار طرح خود را به راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده تهمت عهد روز سه شنبه به دنبال یک “استراتژی بسیار قدرتمند” حاوی ویروس و اطمینان از سریع توزیع اولین واکسن در دسترس. با وجود برخی از Trumpian شکوفا — او بارها و بارها به آن اشاره به عنوان “چین virus” و ادعا کرد که کشورهای دیگر در حال التماس آمریکا برای کمک به رئیس جمهور موفق به چوب به موضوع را از دست داد که این افزایش موارد “احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” و تشویق جوان آمریکایی برای جلوگیری از میله و پوشیدن ماسک محافظ در صورت لزوم.

این یک پیام و حتی قویترین حامیان امیدوار بودند برای دیدن پس از هفته از تماشای تهمت طفره رفتن و یا بی اهمیت جلوه دادن یک تهدید است که مصرف متحده انتقادی خود را به مناسبت انتخاب مجدد در بیش از 100 روز.

“رئیس جمهور تهمت ارائه شده مهم در بررسی واقعیت در مورد Covid-19” گفت: آلفردو Ortiz, مدیر اجرایی این کار سازندگان شبکه و یک عضو از رئیس جمهور “Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن” کمپین ائتلاف در بیانیه ای پس از جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تمدید مشارکت در به روز رسانی این ویروس در آمد خود را به عنوان دولت هایش با یک Covid-19 تجدید حیات است که فرسایش ماه از پیشرفت و افزایش مطالبات از مقامات دولتی به صورت ساده استراتژی ملی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته ظاهر در یک جلسه توجیهی برای coronavirus نیروی کار در اواخر ماه آوریل تایید کرد موارد ابتلا به این ویروس کشنده را افزایش نزدیک به چهار برابر در آمریکا در حالی که مرگ و میر پیشی گرفته اند 140,000.

در ابتدا تهمت را رد کرد و هشدار دهنده مورد خوشه به عنوان نتیجه افزایش تست. به عنوان بستری نرخ علامت رو به بالا در ایالات متعدد در اوایل این ماه او ادعا کرد در طول یک ماه ژوئیه 4 گفتار که “99 درصد” از Covid-19 عفونت هستند “کاملا بی ضرر” — بیانیه ای که roiled برخی از اعضای دولت خود نیروی کار و زد مقابله به شواهد علمی نشان می دهد بیشتر خطرات جدی است. اما یک تغییر در فصاحت و بلاغت در میان برجسته جمهوری خواهان همراه با فشار از معاون رئیس جمهور مایک پنس و سلامت بالا مقامات مجبور تهمت و حلقه درونی خود را به ارزیابی مجدد رویکرد خود را به coronavirus پیام.

“چین ویروس شریر و خطرناک بیماری” مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: پیوست تنها توسط دبیر مطبوعاتی خود را و ده خبرنگاران در این جلسه ، “برخی از مناطق کشور ما به خوبی انجام می دهند; دیگران انجام می دهند کمتر هست.”

“دولت من در هیچ چیز متوقف خواهد برای نجات جان انسان ها و سپر آسیب پذیر است و بنابراین مهم است,” او اضافه شده است.

به جای محدود کردن تعامل خود را در coronavirus برای افزایش زمان او صرف بیشتر سیاسی مصلحت موضوعات تهمت و دستیاران خود را در حال حاضر انتظار می رود به تمرکز توجه خود را به جهانی همه گیر و آینده اقتصادی بسته امداد در حال حاضر در جریان است در کاپیتول هیل.

“بنابراین ما خواهید بود به انجام این اغلب. ما قصد داریم به شما در حفظ پهلو به پهلو از این و ما نیز بحث در مورد برخی از موضوعات دیگر مانند اقتصاد ما است که به خوبی انجام می دهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پایان از ظاهر خود را در روز سه شنبه.

پیش از کنفرانس خبری دوم گفت: دولت رئیس جمهور شد احتمال دارد به صورت هفتگی حضور در اتاق جلسه و یا باغ گل رز به روز رسانی عمومی در گیر توسعه Covid-19 واکسن و دیگر تلاش ها برای راه اندازی مجدد اقتصاد و بازگشایی مراکز آموزشی و مهد کودک.

افزایش انتظار می رود در مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی حضور بدون خطر نیست.

کاخ سفید مشاوران و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی پایان دادن به روزانه خود را coronavirus به روز رسانی در اوایل بهار پس از آنها تفویض به درهم و برهم, اخبار کنفرانس ها مملو از اشتباه بهداشت ادعا اظهارات نادرست در مورد تست و درمانی از درمان همراه با غیبت توهین نسبت به فرمانداران که اجرا سخت اقامت در خانه, سفارشات, انتقاد از دولت را پاسخ و یا در مورد غیر معمول از گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ بازگشایی غیر ضروری صنایع بیش از حد به سرعت.

نظر سنجی های متعدد انجام شده در اواخر ماه آوریل در نزدیکی پایان از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی اجرای یافت سطوح رو به رشد بی اعتمادی در رئیس جمهور به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

برخی در کاخ سفید متحدان خواست تهمت جلوتر از او سهشنبه ظاهر به استخدام یک فرمت های مختلف این زمان در اطراف — یکی که در آن او اجتناب از درگیری با خبرنگاران نشان می دهد همدلی و روشن را فراهم می کند نمونه هایی از چگونه دولت او در برخورد با ویرانگر بحران بهداشت عمومی.

“بحث شخصا. به شما نشان می دهد مراقبت ایم” آری فلایشر مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش اضافه کرد که زنده جلسات هستند “یک اشتباه” برای وقت جمهوری خواه رئیس جمهور.

آیا تهمت را ادامه خواهد داد توجه به مشاوره فلایشر و یا دیگران در مدار خود باقی می ماند نامشخص; رئیس جمهور بارها نوسان را به خود undisciplined روش فقط به عنوان او در ماه مارس حتی پس از برنده شدن در یک لحظه از ستایش برای بیشتر لحن غم انگیز در مورد بحران.

در طول یک دفتر بیضی عکس op روز دوشنبه گفت: “این رشته از جلسات او شرکت در اوایل سال جاری به عنوان “بسیار موفق” با وجود همپوشانی با شیب کاهش در هر دو تایید خود امتیاز و رای دهندگان اعتماد به نفس خود را در دست زدن به رمان coronavirus.

“من در انجام آنها و ما تا به حال بسیاری از مردم, مشاهده, تعداد رکورد تماشای در تاریخ تلویزیون کابلی و… ما انجام شد بسیار خوب,” او گفت:.

در آن زمان بسیاری از دولت متحدان نگران است که تهمت بود overexposing خود را به رای دهندگان. شناخت خود را از گرايش به اظهارات اغراق آمیز و گرم مبادلات با مطبوعات briefings چپ چند مقامات کاخ سفید در لبه بدانم که نظر و یا نقد تولید خواهد بود خبر بعدی چرخه و این که آیا آن را بیشتر مختل پیشنهاد خود را برای دور دوم. برخی از جلسات پیشی گرفته دو ساعت و برجسته تناقض اطلاعات از رئیس جمهور و مقامات بهداشتی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان سکو در روز سه شنبه روشن بود دستیاران کرده بود او را متقاعد به حمله به تن های مختلف. این رئیس جمهور است که در تلاش برای تعریف 2020 حریف و یا طرح قانع کننده پیام را برای انتخاب مجدد, نوسان کردن مسیر تنها یک بار به آدرس یک سوال در مورد بازداشت های اخیر از Ghislaine ماکسول, کاردانی به اعدام محکوم و مجرم جنسی جفری اپستین که درگذشت خودکشی ظاهری در حالی که در زندان فدرال در تابستان گذشته.

“من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد. من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم. من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ” او گفت:.

پاسخ کوتاه من یادآوری خطرات مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به اتاق جلسه که در آن قبلی خود تمایل به شرکت در ساعته grillings تولید unflattering اخبار چرخه برای دولت او.

رئيس جمهور در زمان 16 سوال در روز سه شنبه و در داخل و خارج از اتاق تنگ در کمتر از نیم ساعت یک توسعه است که یکی از مقامات دولت به عنوان “یک گام در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>