دولت AGs مصرانه از کنگره برای اعطای آنها قدرت به پروب ادارات محلی پلیس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Kwame Raoul | AP Photo

Kwame رائول. | AP Photo/ست پرلمن

هجده دولت دموکراتیک به طور کلی وکیل در حال فشار دادن کنگره برای اعطای آنها را “صریح و اقتدار” به بررسی ادارات پلیس با یک الگوی از سوء استفاده و پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس هم زده در سراسر کشور ناآرامی های اجتماعی است.

“اقدام فوری لازم است در تمام سطوح دولت برای اصلاح این بی عدالتی پلیس سوء” گفتند در نامه ای نوشت: روز شنبه به مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. به این جهت کمک خواهد کرد که مقامات دولتی به دست آوردن اطلاعات در مورد بیش از حد استفاده از زور توسط ماموران اجرای قانون و آن را مناسب اجرای اقدامات به دادگاه فدرال به خصوص زمانی که دولت فدرال است که مایل و یا قادر به عمل است.

تبلیغات

نامه خود را به کنگره می آید به عنوان دادستان کل ویلیام Barr و وزارت دادگستری گرفته اند حرارت برای آغاز یک “الگوی-یا-عمل” رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس در پی فلوید را کشتن. وکلای مدافع عمومی نیز می گویند تحقیقات مورد نیاز است در مورد Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله توسط پلیس که در جستجوی خانه او در کنتاکی.

چنین تحقیقات می تواند منجر به رضایت فرمان و دیگر اصلاحات وکلای مدافع عمومی می گویند.

فلوید مرگ “شوکه” ملت اما مرگ او تنها یکی از بسیاری از در یک خط طولانی از آمریکایی های آفریقایی تبار که از دست داده اند و زندگی خود را به استفاده بیش از حد زور توسط پلیس ایلینوی دادستان کل Kwame رائول که همراه با نیویورک دادستان کل Tish جیمز است که منجر به تلاش سیاسی گفت.

“ما قانونی محافظ از شهروندان قادر به محافظت از خود. تا زمانی که وزارت دادگستری می گوید: — به عنوان آن را قبلا کرده است — آن است که دولت فدرال مسئولیت مدیریت غیر فدرال, سازمان های اجرای قانون به طور کلی وکیل وظیفه دارند به گام و نگه ما سازمان های اجرای قانون محلی پاسخگو” رائول در مصاحبه ای گفت:. “حتی اگر یک مطلب دوستانه دولت بودند به همراه واقعیت این است که اجرای قانون فدرال ندارد پهنای باند برای انجام آن است.”

جیمز رائول و AGs در ایالت از جمله کالیفرنیا و نیوجرسی می خواهید کنگره برای گسترش جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون مصوب سال 1994 اندازه گیری تصویب در پاسخ به رادنی کینگ ضرب و شتم توسط پلیس لس آنجلس افسران سه سال پیش از آن.

بین سال 1994 تا سال 2017 وجود دارد 69 تحقیقات به ادارات پلیس و در نتیجه 40 رضایت احکام با توجه به پنج نامه است. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وجود داشته است هیچ تحقیقات و DOJ مقامات نشان داده است که دولت ها باید در رسیدگی به چنین پروب.

دولت رهبران نیز به یک یادداشت از جف جلسات که در آن سابق دادستان کل اعلام کرد که “کنترل محلی و محلی پاسخگویی لازم برای موثر پلیس محلی. آن است که مسئولیت دولت فدرال به مدیریت غیر فدرال, سازمان های اجرای قانون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>