وزارت امور خارجه آرام نگه می دارد به عنوان Pompeo دیدار لاوروف در مونیخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo الکس ونگ/گتی ایماژ

مقامات روسی به اطلاع عموم جلسه که با ما طرف انجام نشده است.

توسط

مونیخ — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ملاقات وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ روز جمعه در یک برخورد طرف آمریکایی ظاهرا می خواستم به نگه داشتن تحت کاری ادامه داده اند.

وزارت امور خارجه هیچ اطلاعیه جلسه که در محل لاوروف را به خود اختصاص داده و اتاق جلسه در Hotel Bayerischer Hof که در آن عمده کنفرانس سالانه از سیاستمداران و سیاستگذاران و کارشناسان امنیتی برگزار می شود. Pompeo مشاوران نیز نمی ارائه هر گونه بازخوانی بعد از جلسه به پایان رسید.

روزنامه نگاران روسیه سفر با لاوروف آگاه بودند از این جلسه در پیشبرد و در مورد آن نوشت پس از آن.

لاوروف را سخنگوی ماریا Zakharova, تایید این جلسه در Facebook پست که شامل یک عکس از Pompeo در راهرو هتل و لاوروف ایستاده در راهرو چند قدم پشت سر او.

در این پست Zakharova نوشت که Pompeo گفته بود “موفق باشید” به کسانی که جمع شده بودند در راهرو و cheekily اضافه شده که کسانی که آن را شنیده “gasped.”

“چند وجود دارد به آنها آمریکایی ها در حال حاضر می خواهید چیزی خوب,” او نوشت.

پرسید: در مورد جلسه با سیاسی یک دولت در بخش رسمی تایید کرد که وجود داشته است “کنار” با لاوروف داد اما به جزئیات بیشتر. رسمی تکذیب کرد که وزارت امور خارجه روسیه خواسته به اطلاع عموم نشست و گفت: به طور معمول موضوع زیادتری از “کشش کلمات قصار.”

وجود دارد هیچ اشاره ای به جلسه در یک جلسه توسط یک مقام ارشد دولت رسمی در مورد ایالات متحده تلاش در کنفرانس امنیتی. این مقام گفت Pompeo ملاقات با Masrour بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق است که مقامات ایالات متحده ملاقات با همتایان اسرائیلی و همچنین با یک مقام ارشد اتحادیه اروپا در امور خارجه, رسمی, Helga Schmid.

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا وزارت امور خارجه را فاش نمی کند نشست بین Pompeo و همتای روسی خود در پیشبرد.

وزیر امور خارجه تا به حال برخی از زمان تعامل با روزنامه نگاران اخیرا از جمله یک انفجار در یک, خبرنگار رادیو عمومی ملی Mary Louise کلی پس از Pompeo عصبانی شد و در حال پرسش و پاسخ در مورد اوکراین در یک مصاحبه. پس از آن فوران وزارت امور خارجه به منع دیگری NPR خبرنگار از سفر در Pompeo هواپیما.

یک روزنامه نگار روسی در سفر با لاوروف گفت: از طرف ایالات متحده درخواست کرده بود که هیچ کنفرانس مطبوعاتی و یا بیانیه مشترک که عکاسان و نه حتی دعوت به گرفتن یک عکس از دو دیپلمات دست دادن.

نهال طوسی کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>