وزارت امور خارجه سفارشات چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه اعلام کرد که آن را کارگردانی چین به شاتر کنسولگری خود را در هوستون “به منظور حفاظت از آمریکا مالکیت فکری” و “اطلاعات شخصی” از شهروندان ایالات متحده.

اقدام ناگهانی بالا گرفتن تنش بین دو کشور شده اند که در مسکو در ماه های اخیر بیش از چین سخت امنیتی جدید برای هنگ کنگ شکست در مذاکرات تجارت و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از پکن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

در بیانیه ای در بسته سفارش یک سخنگوی وزارت امور خارجه چین متهم از درگیر شدن “برای سال در, عظیم سینه های غیر قانونی جاسوسی و نفوذ عملیات در سراسر ایالات متحده علیه دولت آمریکا از مقامات و شهروندان آمریکایی است.”

“کنوانسیون وین متحده دیپلمات باید احترام به قوانین و مقررات دریافت دولت” و “وظیفه دارند که به دخالت در امور داخلی است که دولت'” سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت. “ایالات متحده نمی خواهد تحمل PRC را نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار است.”

چینی, سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin صحبت در اخبار روزانه مطبوعاتی در پکن به نام آمریکا سفارش به نزدیک کنسولگری و یک “ظالمانه و غیر قابل توجیه حرکت خواهد کرد که خرابکاری در روابط بین دو کشور.”

“یک جانبه بسته شدن چین سرکنسولگری در هوستون در یک دوره کوتاه از زمان بی سابقه ای تشدید آن اقدامات اخیر علیه چین” وانگ گفت: در سخنرانی که در گزارش اسوشیتد پرس. اقدامات متقابل توسط چینی ها می تواند شامل بسته شدن کنسولگری آمریکا در داخل مرزهای خود اما حزب حاکم کمونیست هنوز اعلام نشده هر پاسخ.

بیشتر شکست در روابط بین دو کشور اقتصاد است که یک تغییر قابل توجهی از شش ماه پیش زمانی که کشورهای امضا “فاز یک” معامله تجارت و تهمت افتخار است که ایالات متحده و چین رابطه “ممکن است بهترین آن شده است در یک زمان طولانی.”

در حال حاضر علاوه بر بسته شدن کنسولگری ایالات متحده نیز با توجه به ممنوعیت چینی متعلق به برنامه های تلفن همراه مانند Tik Tok از بین بردن فن آوری های چینی از شبکه برق و تحریم حزب کمونیست مقامات بیش از این توقیف از مسلمانان و امنیت و قانون است که به طور موثر به پایان می رسد هنگ کنگ مستقل وضعیت حقوقی.

تهمت نیز قطع اضافی تجارت ایران و تهدید به مجازات و چین از آنجا که او گفت: “می تواند آنها را متوقف کرده اند” این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت که او “امید” برای سفر به چین قبل از پایان سال برای کمک به فرونشاندن تنش ها و ایجاد بحران شبکه های ارتباطی. اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo در زمان یک خط سخت تر روز شنبه گفت: در دانمارک است که ایالات متحده آمریکا بود “تنظیم انتظارات روشن” چگونه چین باید رفتار کنند.

“و زمانی که آنها نمی, ما قصد داریم به اقداماتی که برای محافظت از مردم آمریکا حفاظت از امنیت ملی ما و امنیت و همچنین محافظت از اقتصاد ما و مشاغل,” او گفت:. “این اقدامات است که شما در حال دیدن گرفته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ما همچنان به شرکت در این.”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن بارها مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار به سمت چین و تهمت مشتاق به نظر می رسد دشوار در پکن قبل از ماه نوامبر انتخابات عمومی. تقریبا همه نظرسنجی ها نشان می دهد که دنباله بایدن بد در مسابقه برای کاخ سفید است.

در هوستون, چینی, کارکنان کنسولگری در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای اخراج چهار شنبه بعد از ظهر با توجه به هوستون کرونیکل.

آتش نشانان همچنین در پاسخ به یک تماس در کنسولگری بودند مجاز به وارد کنید. پلیس محلی گفت: ایستگاه خبری فاکس 26 که کارکنان کنسولگری بودند سوزاندن “اسناد طبقه بندی شده” پیش از اخراج خود را هر چند روشن نیست که چگونه آنها را شناسایی و سوخت آتش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>