متحده اجازه اقامت در خانه سفارشات منقضی صرف نظر از ویروس معیارهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دولت و رهبران محلی روبرو هستند مهم تصمیم گیری در نبرد خود را در برابر coronavirus طی روزهای آینده به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با اینکه به گسترش انقضای stay-در-خانه سفارشات و یا سعی کنید به ارزیابی چقدر بازگشایی مجدد استراتژی های سوخت رسانی عفونت های جدید.

اقامت در خانه سفارش و یا کسب و کار محدودیت های تنظیم شده به پایان می رسد بین جمعه و شنبه (15 مه به مه 18), در دوازده متحده در همان زمان که کشورهای دیگر پیشی بگیرد هفته دو نقطه پس از بازگشایی مارک مهم بازرسی در کشور را بازیابی.

اما در حالی که فقط دو ایالت کنتاکی و داکوتای شمالی را ملاقات سلامت معیار برای بازگشایی جامعه توصیه شده که توسط کاخ سفید و اکثریت رهبران دولت باید در حال حاضر نشانه های آنها آماده هستند تا شروع به محدودیت های بلند. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش بیشتر مردم شروع به ترک خانه های خود با اشاره به دشواری حفظ فاصله فیزیکی در فاصله معینی به عنوان آمریکایی ها بازگشت به حالت عادی قبل از همه گیر فعالیت های.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ابراز نگرانی طی مجازی سنا در جلسه این هفته که در برخی از شهرها یا کشورهای ممکن است شروع بازگشایی زودتر از موعد اجازه می دهد برای “خوشه” به “به نوبه خود به شیوع بیماری” چرا که آنها فاقد توانایی برای پاسخ “به طور موثر و کارآمد است.”

“عواقب می تواند واقعا جدی” او هشدار داد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما توییتی پنج شنبه که “خوب اعداد” در حال ظهور بودند از ایالات متحده است که بازگشایی شد اعلام کرد که “امریکا شدن است زندگی خود را به عقب!”

یکی از نقاط دورافتاده: واشنگتن و حومه آن است. سی شهردار موریل Bowser چهارشنبه اعلام کرد که پایتخت کشور را تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق ژوئن 8. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر که این منطقه یکی از آخرین های قضایی در کشور به بازگشایی شده است.

“با هم با ماندن در خانه کمی طولانی تر به زودی ما خواهد بود قادر به بازگشایی دی سی با خیال راحت و پایدار,” Bowser خود گفت.

همسایه ویرجینیا را وارد فاز اول آن از بازگشایی جمعه هر چند رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک فرمان اجرایی را امضا سهشنبه اجازه می دهد محلات در شمال ویرجینیا — که در آن 70 درصد از دولت موارد مثبت هستند — به باقی می ماند در مستند تا مارس 28.

مریلند نیز اجازه می دهد مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهای که مرز سی برای حفظ اقامت در خانه سفارشات در حالی که بلند کردن آنها را برای بقیه از دولت است. کالیفرنیا ، لری هوگان اعلام کرد روز شنبه که دولت وارد خواهد شد “امن تر-در-صفحه اصلی” مرحله بعد از ظهر جمعه که خواستار مسن تر و آسیب پذیر تر ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و برای کارفرمایان به منظور تشویق telework به عنوان فروشگاه های خرده فروشی کلیساها و خدمات شخصی مانند آرایشگری و ناخن سالن ممکن است بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است.

ضربه سخت متحده طرح تدریجی re-opening

کشورهای دیگر از جمله سخت ضربه نیویورک و لوئیزیانا اعلام کرد اولین گام در بازگشت تدریجی به حالت عادی خود را به عنوان فرمانداران به دنبال اعتصاب تعادل بین صرفه جویی در زندگی و احیای یک متوقف اقتصاد است. Coronavirus آلوده 1.4 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 84,000 مردم در ایالات متحده نزدیک به 37 میلیون آمریکایی که در زمینه نرخ بیکاری بیش از دو ماه گذشته.

ایالت نیویورک مکث و سفارش مجموعه به پایان می رسد اما تنها در شمال کشور, Finger Lakes ردیف جنوبی و Mohawk Valley مناطق را ملاقات کرد دولت هفت معیارهای برای شروع یک منطقه ای مرحله به مرحله بازگشایی. برخی از کم ریسک کسب و کار و فعالیت های تفریحی مانند محوطه سازی و باغبانی و تنیس و رانندگی-در سینما اما آماده خواهد شد برای باز کردن در سراسر کشور جمعه.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز صادر شده به روز شنبه اعلام از بین بردن دولت stay-در-خانه سفارش و جزئیات آن نوع از کسب و کار می تواند باز و آن را بسته است. کلیساها و مراکز تناسب اندام, آرایشگاه, سالن های قمار تئاتر و دیگران می تواند باز جمعه با 25 درصد اشغال محدودیت. ساختمان های دولتی را نیز به روی عموم باز با همان اشغال محدود می کند.

جدید مکزیک آغاز خواهد شد “جزئی بازگشایی” شنبه به فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر و مراکز تماس می توانید برای باز کردن در 25 درصد ظرفیت “جعبه بزرگ” فروشگاه ها و فروشندگان می تواند باز در 20 درصد ظرفیت و خانه عبادت می توانید برای باز کردن در 10 درصد ظرفیت است. و ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک ، شمال غربی بخشی از دولت که در آن ملت ناواهو شده است به شدت تحت تاثیر این ویروس بسته باقی خواهد ماند.

مرگ و میر و تعداد بستری هستند و هنوز هم در حال افزایش در مینه سوتا که دارای دو نقاط داغ و چند شهرستان که در آن موارد دو برابر هر هفت تا 14 روز. با این وجود فروشگاه های خرده فروشی و خیابان اصلی کسب و کار می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در روز دوشنبه. دولت اما در حال برگزاری است در بازگشایی میله, رستوران ها, آرایشگاه و سالن حداقل تا ژوئن 1.

ماساچوست که شروع به دیدن تعداد مورد تیک پایین است و انتظار می رود به جزئیات آن بازگشایی دوشنبه.

شهرستان شهرستان بخش توسط بخش

بیست و هشت شهرستان در اورگان می توانید شروع به بازگشایی رستوران ها سالن ها و ورزشگاه در روز جمعه. سه اورگان استان ها تصمیم گرفتند به درخواست برای بازگشایی و برنامه های کاربردی از دو شهرستان که شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان بیش از دو هفته گذشته رد شد.

در ورمونت, فروشگاه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی دوشنبه اما تنها در 25 درصد ظرفیت است.

استخر ورزشگاه و چشمه های معدنی در آریزونا در حال حاضر شروع به بازگشایی پنج شنبه اما دولت stay-در-خانه سفارش منقضی جمعه و جایگزین راهنمایی برای بهبود اقتصادی است که اثر را روز شنبه.

نقطه عطف برای اولین محرک

این آخر هفته نیز علائم حیاتی دو نقطه هفته پس از بیش از یک دوجین متحده شروع بازگشایی در برخی فرم از جمله گرجستان, آلاباما, آیداهو و کلرادو است. دوره کمون برای Covid-19 تا 14 روز به معنی هر گونه عفونت های جدید را فقط در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا در سلامت داده است.

کارشناسان بهداشت و درمان باید اعتبار stay-at-home سفارشات برای کند کردن روند گسترش ویروس و مسطح منحنی.

“هنگامی که آن شروع کاسته شود به عنوان به زودی به عنوان شما را بیشتر مردم با داشتن بیشتر از تماس های اجتماعی ما به احتمال زیاد برای دیدن موارد خزنده تا دوباره” هشدار داد آلیسون Buttenheim استادیار در دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده پرستاری وزارت خانواده و سلامت جامعه است. “ماسک کمک خواهد کرد اما ماسک هستند و نه یک جایگزین برای دور نگه داشتن از هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>