متحده نبرد کلیساها’ مستند چالش در SCOTUS

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فرمانداران ایالت ایلینوی و کالیفرنیا صورت گرفت تا حدودی متفاوت حمالت پنج شنبه شب به عنوان آنها خواست دیوان عالی کشور به درگیر شدن در اختلافات بیش از تاثیر ویروس های مربوط به مستند سفارشات در کلیساها در کشورهای خود را.

ساعت قبل از آخرین مهلت برای پاسخ به دو کلیسا’ درخواست اضطراری ماندن به آنها اجازه می دهد به بیش از 10 نفر در حضور در پنطیکاست خدمات این یکشنبه Gov. J. B. پریتزکر (D-بیمار است.) اعلام کرد که از حذف تمام محدودیت های قانونی برای تجمعات مذهبی و جایگزینی آنها با داوطلبانه “ارشاد.”

دستورالعمل جدید تشویق جماعت برای محدود کردن حضور و غیاب به 25 درصد از ظرفیت عادی با بیش از 100 نفر در دست است.

“هر فرماندار در اطلاعیه امروز سازمان های مذهبی دیگر موضوع برای هر یک از جمع آوری محدودیت در هر مرحله” ایلینوی دادستان کل Kwame رائول و وکیل کلی جین Notz نوشت: در دولت و ارسال به دیوان عالی کشور پنج شنبه شب.

در مقابل کالیفرنیا به لیبریا گاوین Newsom های اخیر ویروس-پاسخ طرح شامل همان عددی استاندارد برای کلیساها شود اما محدودیت های اجباری و نه اختیاری.

هر دو کشور در دفاع از خود قبل از اقدامات و به ویژه کاهش یافته است به وعده به reimpose بیشتر اقدامات تهاجمی اگر موجه باشد.

“زمانی که حضور و غیاب محدودیت ثابت می کند غیر ضروری دولت خواهد آن را بلند و یا شل آن را” کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و وکیل ژنرال مایکل Mongan نوشت: در دولت تشکیل پرونده با قضات. “در نور فوق العاده ای عدم قطعیت در ادامه به محاصره این ویروس کشنده, اما آن خواهد بود راش برای انجام این کار امروز قبل از بهداشت عمومی مسئولان باید این فرصت را به بررسی مدارک و شواهد از سیاست اثربخشی در عمل.”

یک وکیل برای دو منطقه شیکاگو کلیساها به چالش کشیدن ایلینوی سیاست حصیر Staver گفت: پریتزکر را در آخرین لحظه تغییر خود را نشان داد زودتر بخشنامه غیر قابل توجیه بود.

“این واقعیت است که او به تازگی گفت که کلیساها هرگز بالاتر از 50 نفر برای حداقل 12 تا 18 ماه و در حال حاضر چند ساعت قبل از او تا به حال به فایل با دیوان او حذف تمام محدودیت نشان می دهد که او تا به حال هیچ پایه و اساس سفارشات در وهله اول” گفت: Staver بنیانگذار آزادی وکیل. “تنها چیزی که تغییر کرده بود و او کشیده شد به این مرحله از دادگاه عالی ایالات متحده.”

در حالی که کلیساهای استدلال کرده اند که ایالات متحده ” قوانین رفتار کرده و آنها را بدتر از فروشگاههای جعبه بزرگ و یا دفاتر متحده را رد کرد و ادعا می کنند که پنج شنبه, اصرار دارد که محدودیت های مذهبی, عبادت, بودند, باعث شواهد قانع کننده است که چنین خدماتی را در برخواهد داشت غیر منتظره ای جدی خطر انتقال ویروس است.

“متاسفانه واقعیت این است که با توجه به محله های نزدیک و تعاملات کلامی درگیر در چنین گردهمایی شیوع این ویروس شده اند ترسیم به خدمات مذهبی در سراسر جهان” ایلینوی وکلای دولت نوشت.

وکلای هر دو کشور با اشاره به کشت قابل توجهی عفونت ترسیم به کلیساها از جمله در کالیفرنیا, کنتاکی, واشنگتن, وزارت امور خارجه آلمان و کره جنوبی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پریدن کرد به نزاع در هفته گذشته اعلام کرد — بدون استناد به هر اختیارات قانونی — که او سفارش متحده اعلام, مذهبی, عبادت در کلیسا و کنیسه و مسجد به “ضروری” در ایالت’ coronavirus مستند برنامه.

وکلا برای هر دو پریتزکر و Newsom گفت: آنها در حال حاضر برچسب کلیساها به عنوان “ضروری” ساخته شده و امکانات رفاهی از اوایل شیوع مانند اجازه دادن به سفر وزرا و رانندگی در خدمات کلیسا.

ایلینوی کلیساها زده در تلاش های خود به دنبال کمک های اضطراری از پریتزکر را زودتر سفارشات. 7th مدار دادگاه تجدید نظر پنل تبدیل کردن یک درخواست برای یک دستور در اوایل این ماه.

شیکاگو مقامات فرستاده کشیش یکی از کلیساهای اطلاع هفته گذشته گفت که با هجوم ممنوعیت کلیسا او می تواند تلقی مزاحمت عمومی به موضوع “خلاصه ای جلو گیری” است که می تواند شامل تخریب. این شهر گفته است که قصد ندارد به دست کشیدن پایین به کلیساها “در هر مد.”

سن دیگو-منطقه کلیسا به چالش کشیدن Newsom را نیز کوتاه آمد در دادگاه بود اما با دریافت 9هفتم مدار قاضی به مخالفت به عنوان دو تن از همکاران خود حاضر به کمک مالی اضطراری باقی بماند.

“من شک نکنید اهمیت بهداشت عمومی هدف که دولت قرار می دهد جلو, اما دولت می تواند به تحقق آن اهداف بدون توسل به آن زمان انعطاف ناپذیر و بیش گسترده ای ممنوعیت خدمات مذهبی” نوشت: قاضی دنیل کالینز یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب. (دولت پس از آن آرام آن محدودیت.)

دیگر فدرال تجدید نظر دادگاه توافق کرده اند که به کلیساها’ درخواست برای جلوگیری مستند سفارشات در می سی سی پی و کنتاکی.

هر دو ایالت کالیفرنیا و ایلینویز نشان می دهد به قضات که wading را به سرعت در حال تغییر مجموعه ای از ویروس های مربوط به سفارشات غیر عاقلانه خواهد بود به عنوان عفونت نوسان نرخ و مقامات سعی کنید به خیاط خود پاسخ درآمده است.

“آن را قطعا خواهد بود زودرس برای ارزیابی اینکه آیا یک فرضی آینده همه گیر پاسخ خواهد بود قانون اساسی توجیه بدون دانستن شرایطی که باعث تصویب آن” کالیفرنیا وکلا نوشت.

وجود ندارد و مهلت دادگاه عالی به عمل در اورژانس برنامه های کاربردی. اما برخی از اقدام است که انتظار می رود قبل از روز شنبه با توجه به کلیساها’ درخواست برای برگزاری بزرگتر تعطیلات خدمات. اورژانس امداد کلیساها به دنبال به طور معمول نیاز به حمایت از پنج دادگاه است نه قضات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>