متحده در مواجهه با افت ناگهانی در درآمد مالیاتی در میان همه گیر هستند اعلام عمیق به کاهش خود مدیکید برنامه فقط به میلیون ها نفر از تازه علیه آمریکایی ها در حال افزایش بر روی رول.

و مقامات دولتی نگران هستند که آنها را باید به بریده بریده مزایای برای بیماران و پرداخت به ارائه دهندگان خدمات سلامت در شبکه امنیت برنامه بیمه برای فقرا مگر اینکه آنها بیشتر فدرال کمک.

دولت برنامه مدیکید در آخرین بحران اقتصادی و برش همه چیز را از خدمات دندانپزشکی به فن معالجه ودرمان امراض پا مراقبت و کاهش پرداخت به بیمارستان ها و پزشکان به منظور به تعادل هزینه نیازهای دیگر مانند جاده ها و مدارس و زندانها. مدیکید مقامات هشدار می دهند که برش می تواند به مراتب بدتر از این زمان به دلیل برنامه ثبت نام کرده است دارای عقاید در سال های اخیر تا حد زیادی با توجه به Obamacare را گسترش.

بلندی بحران مواجه پزشکی برنامه های “در حال رفتن به ’09 رکود در استروئید گفت:” مت سالو رئیس انجمن ملی پزشکی مدیران. “این رفتن به ضربه سخت و آن را به ضربه سریع است.”

پزشکی برنامه های میان بزرگترین اقلام بودجه در بسیاری از کشورهای در ارائه بیمه درمانی به حدود 70 میلیون فقیر کودکان و افرادی که دارای معلولیت و یا باردار هستند. دولت فدرال به طور متوسط می پردازد حدود 60 درصد از هزینه های برنامه با کشورهای فقیر دریافت بالاتر به اشتراک بگذارید. متحده باید عرض جغرافیایی برای تنظیم مزایای پرداخت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و الزامات واجد شرایط بودن با نظارت دولت فدرال است.

در حال حاضر فرمانداران در حال تبدیل شدن به کنگره برای کمک به آن را به عنوان وزن یک بسته جدید برای نجات بودجه دولت بروز بیماری همه گیر. آنها درخواست نمایندگان مجلس برای ارائه یک افزایش بزرگتر به پزشکی پرداخت و با ارائه صدها میلیارد دلار در کمک های جدید به تقویت بودجه دولت است.

پزشکی به طور طبیعی چهره افزایش تقاضا به عنوان شرایط اقتصادی را بدتر کند. اما این برگ متحده رو بیشتر باید در همان زمان که آنها باید پول کمتر است.

“بی رحمانه طبیعت از رکود اقتصادی است که در یک زمان هنگامی که شما نیاز به یک شبکه امنیت اجتماعی نیز زمانی که درآمدهای دولت کوچک” اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه روز سه شنبه گفت به او اعلام $210 میلیون دلار کاهش به مدیکید دولت برنامه در دو ماه آینده.

اکثریت قریب به اتفاق از یک $229 میلیون هزینه برش ساخته شده توسط کلرادو دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در هفته گذشته آمد از پزشکی هر چند جدید بودجه فدرال خواهد ممانعت فوری کاهش در منافع و یا پرداخت به ارائه دهندگان خدمات سلامت. دولت قانونی کمیته کارکنان هشدار داده اند مدیکید ثبت نام وجود دارد می تواند سنبله توسط 500,000 تا پایان سال است.

در گرجستان که در آن پزشکی ثبت نام پیش بینی افزایش تا آنجا که 567,000 جمهوری خواه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و قانونی رهبران دستور داده اند هر سازمان دولتی به آماده شدن برای 14 درصد کاهش در سراسر هیئت مدیره.

آمریکا در حال هل دادن برای ارائه یک تریلیون دلار به علاوه بسته در کمک به دولت های ایالتی و محلی و پشتیبانی شبکه امنیت برنامه های است که می تواند به کاهش فشار بر روی دولت های عمیق به کاهش مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر. برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را مورد سوال نیاز به کمک های بیشتر پس از کنگره اتحاد کلوخ کردن تریلیون دلار در نجات کمک های مالی.

کنگره در حال حاضر به کشورهای موقت 6 درصد افزایش در بخش فدرال پزشکی-هزینه های قبل coronavirus بسته است. که باعث آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy یک جمهوری خواه به قطع پزشکی دولتی هزینه 31 میلیون دلار در ماه گذشته گفت: به طور موقت فدرال افزایش می دهند تفاوت.

مقامات دولتی تا حد زیادی توافق افزایش مفید بود اما گفت به احتمال زیاد خواهد شد شسته و با یک انتظار ثبت نام خروش. ملت فرمانداران می گویند کنگره — در علاوه بر این به ارائه حداقل 500 میلیارد دلار در پشتیبانی مستقیم به ایالات — باید دو مدیکید بودجه افزایش به 12 درصد آن را به عنوان در گذشته در رکود است. حداقل یک سناتور جمهوری خواه رو به سختی انتخاب مجدد مبارزه کوری گاردنر از کلرادو گفت: دولت خود را بشدت نیاز اضافی مدیکید بودجه برای جلوگیری از “مضر کاهش بودجه.”

در هر نقطه از 11 میلیون به 23 میلیون بیشتر مردم ممکن است ثبت نام برای مدیکید در طول چند ماه آینده. تقاضا خواهد شد و حتی بیشتر در حدود سه چهارم از ایالات متحده است که گسترش مدیکید ثبت نام برای بزرگسالان فقیر تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

بخشی از بودجه دولت اختصاص داده شده به پزشکی صرف رشد کرده است به سرعت پس از آخرین رکود ساخت آن riper هدف برای کاهش. پزشکی هزینه های به طور متوسط اختصاص 15.7 درصد از بودجه دولت در سال مالی 2009 تعدادی که شروع به پریدن کرد به 19.7 درصد در سال مالی 2019.

پزشکی ثبت نام اطلاعات در برخی از کشورها اغلب نشدم و آن را دشوار است برای تعیین چقدر ملی علامت یو پی اس باید رفت پس از مدعیان آغاز شد کنگره دو ماه پیش. برخی از ایالت ها را آغاز کرده اند به گزارش قابل توجه موج, اما و بزرگتر را افزایش می دهد انتظار می رود در ماه های آینده.

آریزونا در دو ماه گذشته شاهد 78,000 افراد بیشتری ثبت نام در پزشکی و سلامت کودکان برنامه بیمه دریافت که بیشتر سخاوتمندانه کمک های مالی از دولت فدرال است. ویرجینیا دیده است 20 درصد افزایش در ثبت نام برنامه های کاربردی از اواسط ماه مارس.

در نیومکزیکو جایی که 42 درصد از جمعیت بود و در حال حاضر ثبت نام در خدمات درمانی ورود به سیستم یو پی اس در دو هفته اول ماه مارس رسید و با حدود 10 ، 000 مردم بیش از انتظار می رود قبل از همه گیر.

جدید مکزیک برتر پزشکی گفت: بودجه یک نگرانی قابل توجهی را برای دولت به شدت متکی به نفت و گاز. او نگرانی های طولانی مدت رکود اقتصادی می تواند نیروی دولت به رول پرداخت را افزایش می دهد به ارائه دهندگان خدمات پزشکی مصوب سال گذشته و دیگری برنامه ریزی شده و افزایش دستمزد برای سال آینده است تقریبا به طور قطع کردن جدول.

آمده است که پذیرش موقت پزشکی پرداخت افزایش از کنگره هستند محروم از کاهش ثبت نام در حالی که آنها در حال دریافت افزایش بودجه. که برگ متحده با این گزینه از برش منافع و یا ارائه دهنده خدمات پرداخت به پیدا کردن پزشکی پس انداز است که می تواند آتش شدید brawls در وزارت امور خارجه پایتخت.

ایالت میشیگان در کنگره مریم Whiteford جمهوریخواه معاون بهداشت تخصیص پانل گفت: دولت مدیکید ثبت نام می تواند از افزایش 2.4 میلیون به 2.8 میلیون نفر در پایان سال است.

“ما در حال برنامه ریزی برای کاهش عمده در حال حرکت رو به جلو” Whiteford گفت.

قبل از همه گیر متحده در حال اسارت به دور 72 میلیارد دلار در rainy-day بودجه — تمام زمان بالا گفت: Brian Sigritz در انجمن ملی از بودجه دولت استفاده کرده است. اما این رقم به راحتی به مراتب بیشتر از 150 میلیارد دلار کنگره ارائه شده به دولت و دولت های محلی در یک زودتر بسته و آن را به مراتب از آنچه متحده در حال حاضر خواستار است.

“در حال حاضر ما به دنبال در بیشتر کاهش نسبت به آنچه ما در طول رکود بزرگ و افزایش هزینه های” Sigritz گفت. “اگر وجود ندارد بیشتر بودجه فدرال ایالات متحده را به نگاه در برش بودجه برای خدمات کلیدی: امنیت عمومی و آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. که در آن پول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر