متحده در حال حرکت سریع به عدم بازگشایی به اندازه کافی سلامت کارگران برای پیگیری شیوع بیماری های جدید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

متحده مانند گرجستان تگزاس و کلرادو را آغاز کرده اند بالابر stay-at-home سفارشات بدون یک ارتش قوی از بهداشت عمومی کارگران را به سرعت شناسایی افرادی که آمده ام به تماس با کروناویروس بیماران نگرانی کارشناسان بهداشت و درمان است که آنها می تواند در افزایش خطر ابتلا به موج جدیدی از عفونت.

اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار هشدار داده اند بازگشایی خطرات پاک کردن هفته از پیشرفت در کاهش ویروس اگر متحده ندارد و یک سیستم گسترده ای برای شناسایی بیماران و ردیابی تماس های خود را. شماره تماس ردیاب متحده نیاز بستگی به عواملی مانند عفونت نرخ های تست در دسترس بودن و تراکم جمعیت. اما کسانی که در حال حرکت به استراحت محدودیت به مراتب کمتر تماس با ردیاب سرانه نسبت به بسیاری از کسانی که باقی مانده قفل شده را حداقل برای چند هفته.

تگزاس آغاز خواهد شد بازگشایی رستوران و فروشگاه و سینما در این هفته تنها با 1,100 تماس با ردیاب حدود یک چهارم از آنچه در کالیفرنیا ، گرگ ابوت امیدوار است در نهایت باید در محل.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که تهاجمی بازگشایی شد انتقاد با تهمت می خواهد برای استقرار 1,000 تماس با ردیاب در سراسر کشور است و به دنبال کارورزان برای کمک به پر کردن صفوف. دولت در بخش بهداشت و درمان اذعان ردیابی برنامه نیست و به طور کامل تا به سرعت گفت: آن را تا کنون داوطلب خدمت سربازی فقط 300.

در فلوریدا که در آن فروشگاه ها و رستوران ها آغاز خواهد شد بازگشایی پنج شنبه های وزارت بهداشت فقط 500 تماس با ردیاب در یک کشور با حدود 35,000 موارد گزارش شده. در برخی از پرجمعیت ترین شهرستانهای تعداد ردیاب است که در تک رقمی.

کسانی که تلاش ایستادن در تضاد کامل با کشورهای دیگر مانند ماساچوست و کالیفرنیا که در حال گرفتن بیشتر محتاط روش برای بازگشایی. ماساچوست اولین ایالتی اعلام بلند پروازانه تماس با ردیابی عملیات در طول همه گیر استخدام 2000 نفر در ماه گذشته. کالیفرنیا است گردآوری نیروی 10,000 پرداخت می شود و داوطلب ردیاب ساختمان در حال حاضر قوی بیماری سیستم ردیابی در سراسر کشور.

فرمانداران در دولت با sparser تماس با ردیابی برنامه های گفت وخیم بیکاری اعداد را ترک کرده اند آنها را انتخاب کمی اما به تدریج شروع به ارسال مردم به کار در حالی که مورد شمارش هنوز هم رشد می کنند حتی اگر آن را به معنی بازگشایی قبل از آنها می تواند به طور کامل تقویت بهداشت عمومی اقدامات است. آنها می گویند هفته از بی سابقه خاموش شدن ناگهانی را تضمین مراقبت های بهداشتی خود را سیستم نمی تواند تاخت و تاز اگر coronavirus موارد خزش به سمت بالا و آنها می توانند حرکت سریع به reimpose مستند سفارشات جدید باید نقاط داغ پدیدار شود.

“ما به دنبال در افسردگی-سطح بیکاری” کمپ گفت: در اوایل این هفته. “ما در مواجهه با سختی ها در حال حاضر در تلاش برای تغذیه همه است.”

اما حتی زمانی که این کشورها ضربه خود را در استخدام اهداف برای تماس با ردیاب و کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آنها هنوز هم به احتمال زیاد به کمتر از مورد نیاز برای جلوگیری از دوم سنبله از عفونت. هزاران نفر از پتانسیل مخاطبین جدید به آهنگ در حال اضافه هر روز در این کشورها و توانایی را به سرعت شناسایی موارد جدید از طریق آزمایش باقی مانده ناکافی در بسیاری از. و این کار از دقت ردیابی تماس فقط سخت تر می شود که بیشتر مردم مجددا نیروی کار و رفتن در مورد زندگی روزانه خود را, آنها همچنین هشدار داد.

“اگر آن را انجام داده در یک روش مناسب و راه آن را خنثیسازی همه قوی کار ما انجام داده ایم در جامعه,” دکتر گفت: Umair شاه که منجر عمومی وزارت بهداشت در هریس کانتی تگزاس یک منطقه که شامل هوستون و پرجمعیت تر از چند متحده است.

تماس با ردیابی برنامه های زوج با گسترده تست شده اند و اعتبار با کنترل گسترش Covid-19 در کشورهایی مانند کره جنوبی و نیوزیلند. کارشناسان بهداشت عمومی و قانونگذاران را به نام ایالات متحده برای ایجاد یک برنامه ملی از تماس با ردیاب شماره بين 100000 تا 300.000 تا کنون بیش از نزدیک به 2000 ایالتی و محلی ادارات بهداشت تا به حال قبل از رمان coronavirus پدید آمده است.

بهداشت عمومی ادارات در حال حاضر مبتلا به سال کاهش بودجه صورت یک چالش بی سابقه. در حالی که خود را تیم کوچک از بیماری کارآگاهان استفاده می شود برای ردیابی بیماریهای مقاربتی که آهسته به گسترش و یا ویروس ها مانند سرخک که وجود دارد این است که واکسن آنها هرگز اقدام به خنثی به راحتی انتقال ویروس است که به سرعت گسترش یافته و به بیش از 1 میلیون آمریکایی و کشته شدن حداقل 64,000.

کارشناسان از جمله سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb و مدیکر رئیس اندی Slavitt این هفته به نام برای $46 میلیارد دلار سرمایه گذاری ملی برای کمک به کشورهای ردیابی تماس ها و منزوی کردن افراد در خارج از خانه های خود. که تقاضای آمد و حتی پس از کنگره در هفته گذشته پاک از 25 میلیارد دلار برای آزمایش دیگر بهداشت عمومی اقدامات از جمله تماس با ردیابی.

قبل از تگزاس تحمیل آن stay-در-خانه سفارش تماس با ردیاب در هوستون به طور متوسط بودند صحبت کردن در مورد یک دوجین اطلاعات تماس به تازگی آلوده به مردم گفت: Kirstin کوتاه که سران این شهرستان در بخش بهداشت و درمان را اپیدمیولوژی ، که تعداد به نصف کاهش دهد تحت مستند اندازه گیری مجموعه ای به پایان می رسد در این هفته.

“اجتماعی فاصله مشغول به کار بود” کوتاه گفت. “اما ما پیش بینی است که به این محدودیت ها در حال سست کسانی که بالقوه مخاطبین در حال رفتن به بالا و دوباره.”

نظرسنجی ها نشان داده اند حمایت گسترده اجتماعی فاصله اقدامات بسیاری هنوز هم ممکن است محتاط در بازگشایی متحده است. برخی از محلات از جمله دنور و Boulder County, Colo., در حال شکستن با فرمانداران برای حفظ اقامت خود را در خانه سفارشات در محل. و در کشورهای که در آن فرماندار بازگشایی سفارشات را پاک و دور از قوانین محلی شهرداران در آتلانتا و آستین, وابسته به تکزاس, آیا شفاعت با ساکنان خانه بمانند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا حد زیادی تغییر مسئولیت به آمریکا برای coronavirus تست و همچنین به عنوان تماس با ردیابی ارائه راهنمایی در مورد چگونگی بسیاری از کارگران متحده باید استخدام و یا چگونه آنها باید مستقر شود. که منجر به یک درهم آمیخته از دولت پاسخ با ساخت یک ارتش از تماس با ردیاب جلوتر از بازگشایی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز پنج شنبه اعلام کرد سخت خود را-آمار دولتی استخدام به عنوان بسیاری از 17,000 ردیاب برای پیگیری کردن یک ویروس هنوز آلوده کردن هزاران نفر در روز است.

“است که قریب به اتفاق مقیاس به یک عمل جراحی است که هرگز قبل از وجود” کومو گفت.

در جای دیگر برخی از مقامات بهداشت محلی می گویند وجود یک شکاف بزرگ بین دولت برنامه ای برای استخدام تماس با ردیاب و این وضعیت بر روی زمین است. در کلرادو که در آن اقامت-در-خانه سفارشات پوست کنده شد و این هفته بهداشت محلی مقامات برآورد حداقل 1000 تماس با ردیاب های مورد نیاز هستند اما دولت در حال حاضر فقط 56 و داوطلب خدمت سربازی به کمک از 20 نفر از دانش آموزان در دانشگاه کلرادو در دانشکده بهداشت عمومی. کلرادو وزارت بهداشت گفت: این کار با سلامت عمومی در سازمان ها و دیگران به “شناسایی شکاف ها به اطلاع ما برنامه ریزی و استخدام در حال حرکت رو به جلو است.”

ترزا Anselmo, مدیر اجرایی, کلرادو, انجمن های محلی و مقامات بهداشت عمومی گفت: بهداشت عمومی ادارات در نهایت ممکن است نیاز به استخدام 5000 عنوان بسیاری از مردم است. در علاوه بر این به ردیابی ممکن است عفونت های جدید کارکنان نیز باید مطمئن شوید که مردم می توانند با خیال راحت جدا.

“ما نیاز کارکنان به اطمینان حاصل شود که افرادی که خواسته به قرنطینه هستند موفق به انجام این کار” Anselmo گفت. “ما باید مردم را مطمئن شوید که آنها را به مواد غذایی آنها نیاز دارند که آنها باید داروهای خود را اجاره و به کمک ابزار و غیره.”

بسیاری از ایالات نیز بررسی استفاده از نرم افزار برای کمک به پیگیری شده است که در اطراف یک فرد آلوده است که می تواند تشویق بیشتر مردم برای دریافت تست و قرنطینه خود را. این برنامه می تواند به کاهش حجم کار برای تماس با ردیاب اما این تکنولوژی هنوز تحت توسعه است و نگرانی های حریم خصوصی شما به احتمال زیاد از حد چگونه به طور گسترده ای عمومی پذیرای این برنامه ها است.

در گرجستان که در آن ساکنان این هفته بازگشت به رستوران سینما و ناخن سالن دولت در حال تست یک برنامه برای کمک به تماس با افراد آلوده به نظارت و گزارش علائم خود را. مقامات بهداشت امید به رول آن را در سطح ایالت در هفته آینده.

در نهایت کارشناسان بهداشت می گویند تماس با ردیابی به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی به مهر Covid-19. این ویروس هنوز هم در حال حرکت به سرعت بیش از حد و مداوم از تاخیر در تست آن را دشوار است به سرعت شناسایی عفونت های جدید به خصوص از آنجا که بسیاری از مردم حامل بدون نشان دادن علائم.

“یک ویروس سبقت گرفتن تماس با ردیاب — همیشه” گفت: Michael مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی. “من نمی خواهم بگویم آن را بیهوده اما آن را دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>