برنامه های طراحی شده برای کمک به سالمندان و افراد مبتلا به کروناویروس در حال ایجاد یک منحرف انگیزه های مالی برای خانه های پرستاری با بد سوابق را در بیماران مبتلا به بیمار و بالا بردن خطرات ناشی از گسترش عفونت و عام برای مراقبت از بیماران به طور جدی بیمار با توجه به طرفداران برای افراد مسن و کارشناسان صنعت.

Coronavirus مثبت بیماران می تواند در دو یا بیشتر از کمک های مالی از ساکنان دیگر. ایالت از جمله کالیفرنیا و ماساچوست میشیگان و نیومکزیکو که مایل به از بین بردن فشار در بیمارستان ها شلوغ هستند ارائه مشوق های اضافی برای خانه های پرستاری به قبول اين بيماران است.

برخی از خانه ها شده اند و مشتاق برای درآمد جدید ایجاد coronavirus بال و یا حتی تبدیل به همه coronavirus امکانات. اما آنهایی که بیشتر از جان گذشته برای پول اغلب در میان کسانی که با رتبه های پایین و سابقه تقدیر نامه برای خانواده های فقیر پاکیزگی و یا غفلت از بیماران. در میشیگان برای مثال از 20 خانه های پرستاری انتخاب شده توسط دولت برای ساخت بال برای coronavirus مثبت بیماران در حال حاضر عنوان “زیر متوسط” و یا “زیر متوسط” دو کمترین نامگذاریهای در بهداشت و خدمات انسانی وزارت پنج ستاره خانه سالمندان مقیاس رتبه. یکی بود شکایت کرد در سال 2017 توسط یک دولت ناظر گروه پس از یک مرد مرده در مراقبت از آن.

ترس طرفداران می گویند این است که سخاوتمندانه پرداخت طراحی شده برای کمک به بیماران خدمت را تنها به افشای بیشتر افراد مسن به برخی از عوامل که منجر به حدود 26,000 Covid-19 مرگ و میر در خانه های سالمندان از سریع گسترش میکروب ها به کمبود تجهیزات حفاظتی.

“مکان های بیمارستان می خواهید برای ارسال این Covid مثبت بیماران خارج از نوبت به این مکان حداقل مجهز به آنها را به مکان های که در حال حاضر خطرناک ترین امکانات در ایالات متحده گفت:” مایک تاریک یک وکیل در کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “این مکان که باید جدی کنترل عفونت مسائل وحشتناک understaffing مسائل است.”

به عنوان مثال, New Mexico اولین خانه سالمندان صرفا برای coronavirus بیماران, دره عمیق و باریک انتقالی مرکز توانبخشی بود اشاره کرد که با داشتن مسائل با کنترل عفونت در طول بازرسی های منظم در هر دو سال 2018 و در سال گذشته و دلار جریمه شده بود 13,605 توسط دولت فدرال در سال گذشته برای یک فقدان روش مناسب که منجر به پنج دقیقه تاخیر در انجام CPR در یک رزیدنت پس از او ناخودآگاه.

با اینحال, دره عمیق و باریک انتقالی مرکز توانبخشی را دریافت 600 دلار به ازای هر تخت برای اسکان بیماران بیش از دو برابر نرخ بازپرداخت آن برای دریافت برخی از ساکنان در گذشته است. در برخی موارد, آن را نیز دریافت پرداخت روزانه برای خالی تخت.

افسر ارشد پزشکی در پیدایش این برای سود زنجیره ای که نظارت دره گفت: پرستاری صفحه اصلی “ملاقات و یا بیش از” استانداردهای مورد نیاز برای کمک به بیماران و کارکنان باقی می ماند بیش از حد هوشیار و می رود بالا و فراتر از پروتکل ها و دستورالعمل ها از CDC و دیگران است.”

در کالیفرنیا لس آنجلس خانه سالمندان که به طور داوطلبانه به میان اولیه دسته ای از امکانات انحصاری پذیرش coronavirus بیماران گفت: این امر لایحه 850 دلار در هر روز با توجه به نامه ای به شرکت های بیمه به دست آمده توسط لس آنجلس تایمز. خانه تا به حال ذکر شده است دو بار در سال گذشته برای کنترل عفونت مسائل در طول بازرسی.

به طور جداگانه برای کمک امکانات زندگی که باید شش ساکنان و یا کمتر از دولت ارائه شده است 1000 $در هر روز برای هر مرکز مایل به تبدیل به یک Covid-مثبت یا $30,000 ماه با توجه به نامه ارسالی از سوی دولت به امکانات و در اوایل بهار امسال. حتی با اضافی هزینه های پزشکی که یک افزایش قابل توجهی بیش از متوسط $4,500 هزینه زندگی کمک در دولت است.

در اواخر ماه مارس ماساچوست نیز پرده برداری از یک طرح برای ایجاد خانه های سالمندان که فوق العاده اختصاص داده شده به کروناویروس مبتلا ، یک خانه سالمندان شروع به حرکت بیماران بدون ویروس از همان هفته اعلام خواهد شد. این طرح شده است قرار میگیرد و پس از خانه های سالمندان شرکت کننده در این طرح متوجه آنها نمی تواند انتقال بیماران به دلیل برخی تبدیل به کوروناویروس.

دولت را کنار بگذارند 50 میلیون دلار برای پرداخت به خانه سالمندان که مجموعه جدا شده بال برای Covid-19 بيمار در علاوه بر این به دیگر بازپرداخت بیماران دریافت خواهد کرد.

اما نیمی از ماساچوست خانه های سالمندان که ایجاد کرده اند اختصاص داده شده بال برای Covid-19 بيمار هستند یا دارای “زیر متوسط” و یا “بسیار کمتر از متوسط” – دو-ستاره و یا یک ستاره — در فدرال مقیاس بر اساس یک بررسی توسط گروه حمایت ماساچوست طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. و دو تعیین شده بود “ویژه تمرکز امکانات” توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات است که آنها را در میان 88 بدترین خانه های پرستاری در کشور این گروه یافت می شود.

در رود آیلند دولت پرداخت دو امکانات $8,250 در هر روز به عنوان coronavirus تخصصی خانه برای پوشش هزینه های مربوط به تخصصی دنده محافظ نیروی انسانی و کنترل عفونت اقدامات به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت. هر دو از خانه های پایین هستند-رتبه: یکی از دریافت دو ستاره و یک ستاره نشان می دهد “بسیار کمتر از متوسط.”

مایک واسرمن سابق خانه سالمندان شرکت اجرایی و یک پزشک متخصص در افراد مسن گفت: اجازه دادن امکانات با مشکل پرونده برای رسیدگی به تعداد زیادی از coronavirus بیماران به شمار خطرات بزرگ است.

“شما می گویید امکانات که قادر به کنترل شیوع این بیماری در حال حاضر از کیفیت کافی برای انجام سخت ترین کار است که تا کنون شناخته شده است به خانه های سالمندان تا کنون گفت:” واسرمن. و انتقال موجود به ساکنان مختلف خانه های سالمندان و یا بال می تواند به طور تصادفی گسترش این ویروس, Wasserman استدلال کرد.

دیوید Grabowski یک کارشناس در پیری و مراقبت دراز مدت در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: ایجاد Covid تخصصی خانه های سالمندان است یک ایده عالی در نظریه اما ثابت کرده است که دشوار است به پیاده سازی چون بهترین و مجرب ترین خانه های پرستاری – چهار و پنج ستاره امکانات — در حال حاضر کامل و لازم نیست اتاق را در بیماران بیشتر است.

“هیچ راهی وجود دارد که یک ستاره و دو ستاره امکانات برای بیشتر قسمت ها باید انجام, این, مگر اینکه آنها می تواند نشان دهد که شده است وجود دارد یک تغییر بزرگ در مدیریت” و یا همکاری با یک سیستم بیمارستان, او گفت:.

یک تصویر از چالش ها در اجرای چنین طرح هایی است میشیگان که انتخاب 20 خانه های پرستاری به عنوان “هاب” با بال اختصاص داده شده به مراقبت از coronavirus مثبت بيماران پس از آنها از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ، اما هاب انتخاب شده توسط دولت در حال مخلوط کیفیت: هشت نفر از آنها را یا یک ستاره یا دو ستاره امکانات. دولت به آنها 5000 $در هر تخت در ابتدا و اضافی $200 در هر اشغال تخت در هر روز است.

یکی میشیگان خانه که باز است تا 27 تخت برای coronavirus بیماران Medilodge از Grand Blanc شده است در ویژه فدرال لیست این سایت متعلق به خانه های سالمندان با سابقه ضعیف بازرسی برای 13 ماه. این مرکز نشان داده است بهبود با توجه به مارس لیست این امکانات که به توجه بیشتری از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

در سال 2017, خانه شد شکایت توسط دولت منصوب گروه تحقیق در مورد سوء استفاده و غفلت پس از یک اقامت داشت بی توجه و بعد از آن درگذشت – یک مورد که هر دو طرف را از آنجا اخراج شد. یک سخنگوی شرکت مادر کاهش یافته است به نظر.

لین Sutfin یک سخنگوی میشیگان وزارت بهداشت گفت: امکانات انتخاب شدند به دلایل مختلف از جمله سابقه خود را و توانایی برای قرنطینه بیماران. این بخش همراه با دیگر دولت و مقامات محلی در حال کار با هم به “اطمینان از ایمنی مناسب و شیوه های کنترل عفونت در محل” برای هر یک از تسهیلات ،

طرفداران برای خانه سالمندان صنعت می گویند بسیار افزایش بازپرداخت مهم هستند به حفظ و مراقبت کافی برای Covid مثبت بيماران است.

“در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت قرار دادن منابع قابل توجه نسبت به پاسخگویی به این بحران چه از طریق دستیابی به بالا قیمت تجهیزات حفاظت شخصی ارائه کارکنان ‘قهرمان پرداخت و به استخدام کمک اضافی و یا در تست ساکنان و کارکنان” این انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده خانه های پرستاری در بیانیه ای گفت:. “پشتیبانی بیشتر به خانه سالمندان و کمک به زندگی جوامع مورد نیاز خواهد بود و آن نیاز به یک تلاش جمعی از بخش های دولتی و خصوصی برای حمایت از مراقبت طولانی مدت.”

این Covid-19 بيمار پس از رسیدن به خانه های سالمندان معمولا واجد شرایط برای مدیکر که می پردازد به طور قابل توجهی بالاتر از پزشکی را در دراز مدت مراقبت های پرداخت برای افراد کم درآمد یک منبع اصلی درآمد برای بسیاری از خانه های سالمندان. فدرال پرداخت در بالای دولت مبتنی بر مشوق هایی برای خانه های مقاوم سازی امکانات خود را برای Covid مثبت بیماران که بسیاری از کشورهای نهاد پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تحت انتقاد شدید برای وادار کردن امکانات برای پذیرش بیماران از بیمارستان.

Grabowski دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی استاد گفت: منابع اضافی مورد نیاز به نگه داشتن خانه ضد عفونی مطمئن شوید که کارکنان به درستی مجهز و نگه داشتن به خوبی واجد شرایط سلامت کارگران است.

“گران است به مقاوم سازی یک جناح و یا یک واحد در یک موجود خانه سالمندان,” او گفت:. “گران است به پرداخت کارکنان برای انجام این مراقبت خوب اما اگر ما در حال رفتن به پرداخت این نوع از پول ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال پرداخت تسهیلات هستند که قادر به انجام این کار هست.”

با اینحال بالاتر بازپرداخت هنوز برای پرداخت کردن برای حداقل یکی از دو رود آیلند خانه های سالمندان که داوطلب به خانه coronavirus بیماران. پس از این طرح رونمایی شد تعدادی از coronavirus عفونت در کشور کاهش یافته است در حالی که هزینه های نیروی کار سر به فلک کشید. خانه — دو-ستاره تسهیلات — می گوید آن را از دست دادن هزاران دلار در هر روز, مجله پراویدنس گزارش شده است.

دیگر, رود آیلند, صفحه اصلی, بلوط هیل, درمان و توانبخشی, مرکز, نمی, نظر بر روی منابع مالی خود را. اما یک سخنگوی یک ستاره تسهیلات گفته است که مجهز به مراقبت از coronavirus بیماران; آن را به حال به اندازه کافی دنده محافظ از اوایل مارس و آموزش کارکنان خود را.

“این هیچ ربطی به پول و یا اعتبار آن تا به حال به انجام این کار با ارائه مراقبت به جمعیت بیماران که به آنها نیاز دارید و در واقع یک جمعیت از بیماران که دیگر پرستاری ماهر امکانات نمی خواهید قبول” جف Jacomowitz یک سخنگوی خانه سالمندان نوشت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de