متحده است که به کمک تهمت برنده دیدن بزرگترین زیان کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میدان نبرد آمده است که دست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری چهار سال پیش در حال دیدن بالاتر از میانگین بیکاری در میان رکود اقتصادی wreaking ویران در سراسر کشور — پویا است که می تواند نگه دارید پیامدهای عمده برای ریاست جمهوری.

زیان کار هستند تا ستون در مکان هایی مانند میشیگان که در آن بیش از یک چهارم کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در گذشته پنج هفته بر اساس یک تحلیل سیاسی از وزارت کار داده است. در پنسیلوانیا یکی دیگر از کلید زنگ کمربند دولت که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 نزدیک به یک چهارم از نیروی کار است که در یک نرخ بیکاری ادعا از اواسط ماه مارس. اوهایو است که دیدن بیش از 17 درصد از کارگران تشکیل پرونده مدعیان ، outpacing ملی به طور متوسط 16.1 درصد به عنوان مینه سوتا یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست داد.

یکی از عمده تنها میدانهای شاهد کاهش مطالبات رای از میانگین ملی است ویسکانسین با توجه به تجزیه و تحلیل آن در مقایسه ادعا واصل به تعداد کارکنان در ایالت’ بخش غیرکشاورزی در ماه فوریه است. اما با بیش از یک در هشت کارگران تشکیل پرونده برای منافع وجود دارد, آن را هنوز هم یک افزایش چشمگیر برای دولت که برای سال افتخار نرخ بیکاری 3.5 درصد یا پایین تر روند کمتر از میانگین ملی است.

این شماره ها به احتمال زیاد برای ادامه رشد هفته به عنوان متحده کار را از طریق یک تعداد برنامه های کاربردی و مسابقه به دل مزایای فرفره کارگران و دیگران که به تازگی واجد شرایط برای کمک. آنها را بالا باقی می ماند تا زمانی که رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و غیر ضروری دیگر کسب و کار باقی می ماند توقیف. و حتی هنگامی که برخی از مناطق کشور شروع به بازگشایی آن می تواند ماه ها یا سال ها قبل از اینکه آمریکایی ها در حال بازگشت به کار در همان سطح به عنوان قبل از undercutting مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای قطع پیشنهاد انتخاب مجدد خود را در پیشرو در اقتصاد قوی بازیابی.

به جای دموکرات ها در سراسر کشور در حال حاضر کار به باقی مانده از سال 2020 کمپین یک همه پرسی در بخش اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus و اینکه بیشتر انجام شده می تواند به جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی انداخت که بیش از 26 میلیون آمریکایی از کار در بیش از یک ماه است.

“اقتصاد در یک سقوط آزاد در حال حاضر. و من فکر نمی کنم آن را تا به حال به این بد” گفت: Lavora بارنز صندلی از میشیگان حزب دموکرات است.

برخی از دولت در سطح جمهوریخواهان در ضمن خواستار مبهوت بازگشایی کسب و کار با این استدلال که ادامه داد: خاموش شدن ناگهانی در میشیگان و در جای دیگر, دیگر لازم است و تنها زیان کار بدتر است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در فلوریدا این کشور بزرگترین میدان نبرد دولت گذاشته و کارگران همواره مواجه با مسائل بیش از چند هفته گذشته در تلاش برای فایل های کاربردی برای, بیکاری, تلاش برای دسترسی به کمک های اولیه در یک وضعیت که در آن بود در حال حاضر دشوار است برای انجام این کار است. یک تحلیل سیاسی را نشان می دهد حدود 13 درصد از کارگران وجود دارد باید زمینه برای مزایای بیکاری در گذشته پنج هفته کمتر از میانگین ملی است. اما از هفته گذشته تنها حدود 6 درصد از متقاضیان دریافت کرده بود مزایای پرداخت از طریق سیستم های شکسته, رتبه بندی آن در میان بدترین کشور برای انجام ادعا می کند.

که پرداخت سطح در حال حاضر نشسته در کمتر از 16 درصد به ایالت داده است. سیاسی انشعابات بوده است swift: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه و تهمت متحد یکی از چند بزرگ-دولت فرمانداران که دیده است را تصویب رتبه بندی رها کردن خود از دست زدن به این بیماری همه گیر.

“این مهمترین و همواره جنبه های منفی از کل این وضعیت در فلوریدا مزایای بیکاری سیستم کار نمی کند” گفت: سوزان MacManus یک تحلیلگر سیاسی در دولت سابق و صندلی فلوریدا کمیسیون انتخابات. “اگر شما یک پدر و مادر تنها اگر شما از یک خانواده شما نمی خواهید برای فراموش کردن این است.”

DeSantis گفته او “نا امید” در دولت پاسخ اولیه و کنار این مسئول نظارت بر بیکاری کمک برنامه.

رکود اقتصادی در طول تاریخ بوده است اگر مضر کشنده نیست برای وقت رئیس جمهور به دلیل رای دهندگان تمایل به سرزنش آنها خود را برای تغییر در شرایط. دانشمندان علوم سیاسی نقطه به جیمی کارتر شکست های … در سال 1980 و George H. W. Bush در سال 1992 به عنوان دو نمونه های مدرن از یک مدت رئیس جمهور که مبارزات بودند گرفتار اقتصادی.

حتی کشورهای که در آن نرخ بیکاری نرخ یا در زیر میانگین ملی هنوز هم از دیدن نمایشی سربازان ارتش در اخراج و furloughs. سؤال اصلی در این نقطه است که آیا مسائل اقتصادی و عدم قطعیت باقی بماند و یا بدتر در ماه نوامبر و یا اینکه آیا آنها شروع به دوباره بجای اول برگشتن. چرخش شروع اواخر تابستان خواهد بود “بهترین سناریو” برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Charles فرانکلین یک ناظر انتخابات و استاد در مارکیوت دانشکده حقوق در میلواکی است.

“این واقعا نادر برای یک وقت دولت برای دریافت اعتبار مثبت برای بد” فرانکلین گفت. “دیگر این بحران طول می کشد سخت تر این است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای مقابله با است.”

فرانکلین هشدار داد که رای دهندگان ممکن است نه سرزنش و تهمت و دولت به صورت همه گیر و مرتبط با خرید اینترنتی اگر آنها احساس می کنید آن چیزی است که “می تواند ضربه هر رئیس جمهور است.” اما دیگران استدلال می کنند که در کاخ سفید انجام داده اند می تواند بیشتر برای آماده سازی — و که زودتر اقدام خواهد باید اجتناب شود نیاز برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی و مجاز برای بازیابی آسان تر.

بارنز از میشیگان دموکرات در آغوش دارد که رویکرد است. “برخی از این می توانست با کاهش سریعتر و بهتر پاسخ از دولت فدرال,” او گفت:. او افزود که در حال حاضر که اخراج جای گرفته اند تهمت و دولت هنوز هم می تواند انجام شود برای کمک به کارگران بیکار از جمله کمک به آنها دست آوردن مجدد دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

در پنسیلوانیا دولت تقسیم شده است بیش از چگونه به حرکت به جلو با جمهوری-چراغ قوه مقننه تصویب لایحه به بازگشایی برخی از کسب و کار است که به لیبریا تام گرگ وتو این هفته است. گرگ خود را به دنبال پا خط بین دو طرف گفت که او “کاملا” پشتیبانی از این ایده از برگشت به کار می کنند اما تاکید بر نیاز به “مطمئن شوید که ما در حال انجام این کار مسئولانه است.”

دیگر دموکرات ها در دولت کمتر هوشیار. “در هر فرصت ما کار را به رای دهندگان یادآوری است که رئیس جمهور موفق به آماده شدن برای این گفت:” آندرس Anzola معاون مدیر ارتباطات برای پنسیلوانیا حزب دموکرات است.

جمهوری خواهان در پنسیلوانیا و میشیگان شروع به تحریک برای بازگشایی کسب و کار و هر دو کشور در میان کسانی که شاهد برپایی تظاهرات به فراخوان برای پایان دادن به خاموش کردن. در میشیگان و جمهوریخواهان امیدوارند رای دهندگان را سرزنش فرماندار دموکرات گرچن Whitmer به جای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Whitmer در زمان “اقدامات سخت گیرانه” با تصویب یک جارو shutdown گفت: تونی Zammit, ارتباطات, مدیر میشیگان حزب جمهوری خواه.

“فرماندار رفت بالا و فراتر از آنچه در کشورهای دیگر انجام داده اند نظر خود را خاموش و آن را ناشی از یک مقدار بیش از حد از بیکاری اینجا,” او گفت:.

بسیار تغییر خواهد کرد در شش ماه باقی مانده به علاوه قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری و بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود قادر به بازگشت به کار پس از شروع به کسب و کارهای بازگشایی شده است. اما افزایش نرخ بیکاری است اما برخی به باقی می ماند یک مسئله در پاییز حتی تحت rosiest از پیش بینی های اقتصادی.

یک سناریوی خوش بینانه خواهد باید اقتصاد قوی در نیمه دوم سال که ممکن است اگر کسب و کار شروع به بازگشایی و فعالیت های اقتصادی میدارد گفت: هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی. اما حتی پس از آن او گفت: نرخ بیکاری در سراسر کشور احتمالا باقی می ماند حدود 8 درصد در سال در حال حاضر و نزدیک به 10 درصد در انتخابات.

“آسیب هایی که انجام شده است به اقتصاد است فقط واقعا چشمگیر,” او گفت:. “این رفتن به گرفتن برخی از زمان به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>