متحده قرار بود به تیم در بازگشایی. آن را نمی توان به عنوان برنامه ریزی شده.

Tom Wolf, Andrew Cuomo, Ned Lamont and Phil Murphy

Govs. تام گرگ, اندرو کومو, Ned لمانت و فیل مورفی در اجلاس سران در vaping سال گذشته است. | Bebeto متیوز/AP Photo

آلبانی, n. y. — زمانی که هفت ایالت شمالی این کشور اعلام کردند که با بازگشایی خود ویروس-توقیف اقتصاد در قدم اهسته هنگامی که زمان مناسب آن دیده می شد که بسیار عمومی خم از دولت های محلی عضله هنگامی که واشنگتن در تلاش بود تا فشار مسئولیت را بر روی فرد متحده است.

اما معلوم است که این سیاست از بازگشایی هنوز هم بسیار رسمیت شناختن دولت خطوط.

تبلیغات

چهار هفته بعد آن را روشن است که یک مجموعه ای از راهپیمایی سفارشات از سوال حتی برای کوچک وابسته به شرکت متحده با مرزهاي. وقتی که می آید به چگونگی و زمانی که به بازگشایی اقتصاد خود را از رويکرد مشارکتی است راه دادن به نیازهای فردی از ائتلاف هفت عضو دارد.

این ایده باعث نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به نظر می رسید ساده و منطقی: این ویروس به عنوان کومو گفت: بارها و بارها می داند هیچ مرزهای. و پس از بهبود باید به مرز به عنوان به خوبی به طوری که یک دولت را بازگشایی نمی تعارض با دیگر ادامه مستند.

همان درست بوده است در جای دیگر به عنوان متحده در غرب میانه و جنوب اعلام کرد که خود را بازگشایی فشردگی نیست داشتن هر گونه نتایج بهتر از توافق نامه که هرگز به عنوان بلند پروازانه به عنوان برنامه گذاشته شده توسط کومو.

بسته شد بخش آسان کومو گفت. مرحله بعدی چهره به سخت تر است. “بازگشایی” او گفت: “بیشتر از یک نوع هنر است.”

در شمال هماهنگی با دشواری در این مسئله حیاتی از مدرسه بسته شدن. روز جمعه کومو دستور نیویورک مدارس باقی می ماند بسته از طریق پایان سال اعلام شده و بدون مشابه اطلاعیه از همسایه کانکتیکات و نیوجرسی با وجود برگزاری هفته به امید حصول اطمینان از tri-state هماهنگی.

نیوجرسی و کانکتیکات می دانستم که این تصمیم را در آینده دو مقامات درگیر در این مذاکرات گفت: اما آنها قادر به رسیدن به توافق با مقامات آموزش و پرورش محلی خود را قبل از کومو را خودخواسته مهلت. مورفی بسته دولت خود را در مدارس زیر پنج شنبه و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت است که انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در روزهای آینده.

در ضمن لمانت گفت: کانکتیکات آغاز خواهد شد بازگشایی یک نوار از کسب و کار ممکن است پس از 20 — ناخن و مو سالن های خرده فروشی و, هوای آزاد, مناطق, میله, رستوران ها, موزه ها و باغ وحش.

کومو گفته نیویورک را در نظر بگیرند و اجازه کار به رزومه های خاصی در تولید و ساخت و ساز صنایع در بخش هایی از دولت در آوریل 15. رستوران ها و هنر ها و اماکن تفریحی را در میان آخرین بخش به بازگشایی کامل, او گفت:.

مورفی گذاشته است یک سری از مراحل شامل عفونت نرخ برای بازگشایی, اما در غیر این صورت گفت: تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در نورد اساس با توجه به اینکه ساکنان رفتار مانند “knuckleheads.”

کارکنان اجرایی از دفاتر متعدد فرمانداران گفت سیاسی که آنها در روزانه متن ایمیل و تلفن ارتباط با همتایان خود یک بی سابقه از تنظیم در طول زمان عادی. و هفت شمال ایالت نیویورک — New York, New Jersey, کانکتیکات, ماساچوست, رود آیلند, پنسیلوانیا و دلاور — یکشنبه اعلام کرد که آنها را خواهد خرید لوازم پزشکی در مجموع برای جلوگیری از رقابت با یکدیگر در بازار جهانی است.

که مشترک روح, اما, شده سخت به التماس در دیگر جنبه های منطقه ای راه اندازی مجدد.

“مشکل ما با منطقه ای جمع و جور است که اگر هر کس می گذرد به تصمیم خود را چه جور ؟” نیوجرسی در مجلس سنا رئیس جمهور استیو Sweeney یک دموکرات در مصاحبه. “از فاصله دور به آن نگاه نمی کند مانند وجود دارد [جور].”

منطقه ای رویکرد کومو گفت: زمانی که او معرفی مفهوم ضروری بود نه فقط برای راه اندازی مجدد اما برای ادغام داده ها بر روی ویروس. آن خواهد بود, او گفت:, “یک تلاش تعاونی که در آن ما یاد بگیرند که از هر یک از دیگر و به اشتراک گذاری اطلاعات است.”

فقط چند ساعت پس از اتحاد شمال شرقی اعلام شد, سه, West Coast متحده گفتند که تشکیل یک ائتلاف خود را با همان هدف در ذهن — مشارکتی در تصمیم گیری و هماهنگ reopenings. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا مدت کوتاهی پس از آن که او تا به حال “‘مجموع قدرت” برای تصمیم گیری زمانی که ایالات متحده باید دوباره باز به نظر می رسید بی درنگ دور دیگری از ائتلاف سازی. سواحل غرب گسترش داد جدید پیمان منطقه ای تشکیل شد و در جنوب و غرب میانه و خطوط کلی یک دولت-رهبری مشارکتی رویکرد به بهبود به نظر می رسید به در نظر گرفتن شکل.

John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی قانون استاد و مقام سابق در دولت جورج دبلیو بوش گفت: ائتلاف منعکس متحده’ ناکامی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. Yoo گفت: کشورهای گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن “ما باید اعتماد به نفس کمی در شما, ما در حال رفتن به جلو بروید و مبارزه برای خودمان.”

اما در غرب حداقل ممکن است آن را آسان تر به نقطه تفاوت از شباهت ها در ایالت’ روش.

سواحل عمومی بالا و پایین ساحل اقیانوس اطلس بسته اند در زمان های مختلف خطوط. شهر نیویورک می کند و در عین حال باید یک برنامه ریزی برای باز کردن. اما در دلاور و ماساچوست دولتی سواحل باز هستند برای “منفعل فعالیت های تفریحی است که تنها شامل گذرا جنبش” و “انفرادی ساحل ماهیگیری” اگر چه بسیاری از مناطق پارکینگ بسته شده است.

زمین های گلف و اسکله — در حال حاضر تراز وسط قرار دارد در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات — باز و بسته در زمان های مختلف خطوط.

گسترده تست و ردیابی تلاش های تامین مالی در بخش های سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ — اعلام شده است به صورت جدید کانکتیکات و نیویورک برای کمک به راه اندازی مجدد شهر نیویورک رفت و آمد وابسته به اقتصاد است. اما هیچ طرح مشابه برای فیلادلفیا که جذب کارگران از دلاور و نیوجرسی در علاوه بر این به پنسیلوانیا است.

در نیویورک کومو گفت: در 29 آوریل که بیمارستان ها در 35 ایالت شهرستانهای استان می تواند رزومه اعمال جراحی الکتیو اما کسانی که در این مطلب به شدت جمعیت downstate منطقه است. کسانی که روش های در حال برگزاری در نیوجرسی اما در حال انجام در فیلادلفیا یک اختلاف که نمی رفته خسته شده اید توسط antsy سیاستمداران است.

تغییرات در این موضوع در حال بازی کردن در سراسر کشور است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیف کرده است دولت خود را پیمان با اورگان, واشنگتن, نوادا و کلرادو به عنوان یک ماده های عفونت داده و دیگر بر روی زمین حقایق است. Newsom گفت: همکاری با واشنگتن و اورگان همتایان خود در اجازه دادن به اعمال جراحی الکتیو به سر در حالت طلایی و گنجانیده شده خود را وکیل خود را بازگشایی میکند.

نظارت مرزی ترافیک — که نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak ذکر شده در بحث در خارج از کشور بازدید کنندگان به لاس وگاس — هنوز رتبهدهی نشده است مورد بحث قرار Newsom گفت: اگر چه ممکن است آنها در نهایت توسعه “برخی از سر تا برخی هماهنگی” در برخی از نقطه.

اما حتی به عنوان Newsom به دنبال یک جبهه متحد با کشورهای همسایه او شده است قادر به حل و فصل در یک رویکرد هماهنگ به کالیفرنیا را بازگشایی. نهفته سرخوردگی خیره کننده به باز کردن شورش در شهرستانهای استان که ثبت شده به مراتب کمتر از موارد از زده مراکز شهری با برخی از رهبران محلی هجوم دولت با جعل جلوتر خود را بازگشایی دوره های آموزشی. روز دوشنبه Newsom تمدید یک شاخه زیتون گفت: شهرستانهای فرض استقلال بیشتر.

“بسیاری از این استان ها در بسیاری از این مناطق انجام داده اند در حال حاضر یک تن از کار در این فضا و آنها آماده برای رفتن و بنابراین من انتظار بزرگ است که شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از این جوامع محلی با صدور گواهینامه در محل” او گفت:.

که یک نگرانی مشترک توسط غرب میانه آمریکا داد — که در آن مکان مانند ایلینوی و اوهایو در زمان اوایل چشمگیر, اقدام برای جلوگیری از coronavirus. اما بزرگتر درگیر مسائل کشورهای همسایه هستند که بخشی از میانه همکاری: آیووا که در آن اقامت-صفحه اصلی سفارش هرگز صادر شده و میسوری اعلام کرد که یکی دو هفته بعد از ایلینوی اما دیدم زیادی شیوع در سنت لوئیس.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: مقامات بهداشتی هستند “نگه داشتن یک چشم نزدیک” در ایلینوی, شهرستان, مرزی, St. Louis, اما نه برای متوقف کردن مردم از سفر است.

جنوبی همکاری به نظر می رسد حتی بیشتر غیر رسمی نداشت و شناخته شده در جلسات و یا بحث در مورد اهداف مشترک.

آن اعلام شد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در آوریل 20, اما هیچ یک از دولت های دیگر فرمانداران و نمایندگی های گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی, می سی سی پی و آلاباما — باید اذعان کرد آن صحبت در مورد آن را علنا و یا در پاسخ به سوال در مورد این گروه تدارکات. DeSantis هفته گذشته آغاز شد و فاز اول بازگشایی فلوریدا اقتصاد دادن هیچ نشانه ای که وجود دارد هر ورودی از دیگر ایالت های جنوبی.

تا مطمئن شوید که این پیمان هستند به معنای کاملا یکنواخت است. کومو گفت: به اندازه طول یک جلسه در آوریل 25.

هدف در شمال شرقی گفت: برای جلوگیری از عجله از یکی دولت و دیگری برای سرویس.

“مردم باید ماشین ها و مردم به همراه دارد و مردم در حال cooped,” کومو گفت. “و هر آنچه که شما انجام شما می تواند باعث یک واکنش است که در منطقه سه جانبه دولت. و شما می توانید ببینید مردم که در سراسر منطقه سه جانبه دولت آمده برای منطقه خود را از آنجا که شما در حال حاضر جایی که من می توانید یک مدل موی. شما در حال حاضر جایی که من می توانید راه رفتن پایین خیابان اصلی و من می توانم یک مخروط بستنی و بچه ها و مغازه.”

ملیسا DeRosa, Cuomo بالا aide گفت: بحث در مورد منطقه ای رویکردهای تاکید بر مناطق مرزی بین کشورها.

“ما در حال کار به سمت تلاش برای رسیدن به یک اجماع در اصول دارد اما به اذعان در آمده است که هر کس در حال رفتن به در زمان خود, خط,” او گفت:. “عمده هدف این است که تضعیف یکی دیگر موفقیت در برخورد با عفونت نرخ در ایالات متحده.”

معیارهای که توسط هر دولت می تواند زمان خود را reopenings متفاوت است و به آنها بستگی دارد تهیه شدت به دنبال پس از منابع پزشکی. کسب و کار نیاز به قادر به حفاظت از کارکنان خود را زمانی که آنها بازگشت و بیمارستان ها نیاز به آماده برای موج دوم از بیماران کومو گفته است.

وجود داشته است برخی از بحث های مقدماتی در مورد به اشتراک گذاری منابع مانند آزمون, اما به نظر نمی رسد اتفاق می افتد.

نیوجرسی مقامات در ماه گذشته گفت که یک دانشگاه راتگرز-طراحی و توسعه بزاق آزمون که برگزار شده است به عنوان یک امکان “استاندارد طلا” برای توده تست خواهد بود اولویت بندی برای نیوجرسی ساکنان ، کومو — چه کسی گفت که او امن ظرفیت برای 40,000 ترکیب تشخیصی و آنتی بادی آزمون بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن — نیست با توجه به هر جزئیات در حدی که خود دولت در بخش بهداشت و درمان خواهد شد به اشتراک گذاری آن آزمایش پادتن با همسایگان.

مقامات از دفتر چند فرمانداران تاکید کرد که این پیمان است nonbinding بیشتر از یک طوفان فکری خودرو از هر چیز.

که مرتب سازی بر اساس ارتباط غیررسمی است چیزی متحده در حال حاضر در حال انجام با و یا بدون همکاری, اعلام, گفت: سخنگوی ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات که نه پیوست شمال شرق ائتلاف با وجود مایع مرز با نیویورک و ماساچوست است.

“هنگامی که به دنبال در یک منطقه ای راه اندازی مجدد استراتژی مهم برای تشخیص ورمونت در زمان تهاجمی تر اقدامات کاهش نسبت به برخی از کشورهای اطراف و شاهد تاثیر مثبت از این اقدامات” اسکات مدیر ارتباطات ربکا کلی گفت در یک ایمیل. “به دلیل وجود چنین واريانس محدودیت در محل آن را دشوار است به تراز منطقه ای reopenings. اما فرماندار موافق این مهم است برای برقراری ارتباط به عنوان یک منطقه و ورمونت انجام شده است ،

رسمی موافقت نامه های میان کشورها اتفاق می افتد در همه زمان ها گفت: Bridget فاهی یک Sharswood همکار در دانشگاه پنسیلوانیا کری دانشکده حقوق است که تحقیقات فدرالیسم. دید بالا اخیر شراب خواری از اتحاد-ساختمان شاید بیشتر گفتن از محتوای واقعی, او گفت:. این بدان معنا نیست که آنها نمی در خدمت یک هدف مفید — برای مثال می توان آنها را موثر در متقاعد کردن ساکنان که خود را فردی فرماندار نیست فقط یکی ساخت بحث برانگیز بهداشت عمومی تصمیم گیری.

اما آنها نیز در خدمت به عنوان یک ساز و پیام زیرا متحده به ندرت می تواند برای ورود به یک توافق الزام آور و بدون فدرال تصویب گفت: Yoo سابق بوش رسمی.

“اگر آنها در واقع نیاز متحده به انجام کاری آنها خواهد بود یک قانون اساسی جمع و جور,” او گفت:. “آنها همیشه بیشتر از یک جنبه نمادین به آنها.”

وجود دارد و حتی ممکن است کمی دیگر از نمادگرایی در محل کار به عنوان خوب و یا پس Yoo پیشنهاد شده است.

“من فکر نمی کنم این نماد شد فشار دولت فدرال,” او گفت:. “این بیشتر شبیه به دادن انگشت وسط به دولت فدرال است.”

سام Sutton شیعه Kapos مت دیکسون و جرمی B. سفید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر