آمار جدید در مورد ایالات متحده’ نسل جنگ در افغانستان نشان می دهد که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افزایش بیش از 7000 سرباز وجود شکست خورده است. آخرین آمار و ارقام نشان دادن نوشته روی سنگ قبر برای یک درگیری در حال حاضر با اشغال هائیتی به آمریکا طولانی ترین حادثه ناگوار در خارج از کشور.

وارث جنگ از جورج دبلیو بوش و باراک اوباما و تاثیر آن مشاور امنیت ملی ستوان ژنرال H. R. مک مستر تهمت افزایش 8,400 نیروهای ایالات متحده در افغانستان به 15,000 — آن را بین 12,000 13,000 امروز—و بازگشت و آنچه که او به نام “حمله به دشمنان ما” به شهرت در تلاش های جنگی. آن را گرفته بود صندلی عقب به آموزش نیروهای افغان پس از طالبان شانه ای بالا انداخت اوباما بزرگتر خروش نیروهای.

آمریکا حمله تا حد زیادی از آمد بالا. در اکتبر سال 2017, مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد mini-خروش خود را پس از آن-فرمانده ژنرال جان نیکلسون متعهد شدند که یک “موج جزر و مدی از نیروی هوایی” شد آینده—یکی که طلسم “آغاز پایان برای طالبان.”

این هفته, نیروی هوایی منتشر شد آمار نشان می دهد که نیکلسون لفاظی بود و موجه مخلوط استعاره وجود. در سال 2019 نظامی انجام 7,423 حملات هوایی در افغانستان بیش از پنج برابر 1,337 حملات هوایی اوباما نهایی سال به عنوان فرمانده. در ارتفاع اوباما در افغانستان افزایش و بالا علامت آب برای حملات هوایی بود 5,411 در یک سال (2011). در سه سال مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است 19,146 حملات هوایی در افغانستان بیش از 18,758 اوباما کل دوره اول.

همه که بسیار Trumpian. رئیس جمهور ساخته شده است که هیچ راز از نفرت و بیزاری خود را برای جنگ افغانستان: او مربوط خود را اعلام خروش گفت: او رفته بود در برابر غرایز خود را. مانند اوباما قبل از او تهمت شکایت کرده به نزدیک متعدد مشاوران و دوستان است که او احساس محصور در توسط متهاجم مشاوران. با توجه به سه نفر که در مورد جنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2017, او شکایت کرده است که او را نگه می دارد گرفتن گفته است که خروج از افغانستان (و عراق) او را “نگاه ضعیف” و “نگاه نرم” چیزی کاملا نفرت به مغلوب ساختن پیشی جستن. عظیم بمباران در راه ارائه یک آلترناتیو.

اما آن را به یکی از جنگ را ماندگار ترین توهمات. “به وضوح این مفهوم است که ما می توانیم اضافه کردن حملات هوایی بیشتر و ایجاد نوعی از پیروزی قاطع در آن طالبان تسلیم یا شکایت برای صلح بوده است نه واقع بینانه و نه هنگامی که وجود دارد 100000 نظامی بر روی زمین [و] واقع بینانه نیست امروز” گفت: Chris Kolenda یک سرهنگ بازنشسته و افغانستان کهنه که صرف دهه گذشته خواستار مذاکرات صلح با طالبان برای نجات چیزی مثبت از جنگ.

فقط-منتشر شده گزارش سه ماهه از بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان تأکید Kolenda نقطه. این نشان می دهد که تهمت کردم هیچ چیز از جنگ افغانستان پس از قرار دادن در مقدار. دور از “آغاز پایان” که نیکلسون هوا طالبان است که در برخی از آن به بهترین شکل پس از سرنگونی آن توسط ایالات متحده حمایت نیروهای در سال 2001.

طالبان انجام 8,204 حملات طول نهایی چهار ماه از سال 2019 به بالاترین سطح برای هر در اواخر سال دوره پس از 7,685 آن در سال 2010 است. در ماه سپتامبر زمانی که افغانستان برگزار شد پس از آن که هنوز حل نشده انتخابات ریاست جمهوری, طالبان آغاز “بیشترین تعداد موثر دشمن-آغاز حملات”—حملات که کشتن یا زخم آمریکایی ها یا افغان های غیر نظامی یا نظامی در هر ماه “پس از ضبط شروع شد و در ژانویه 2010” بازرس کل یافت.

به طور کلی طالبان انجام 29,083 حملات در سال 2019 که کمی فراتر از آن 27,417 حملات در سال 2018 است. که قابل توجهی به این دلیل که طالبان رو به یک شروع کند در سال 2019: حملات “به نظر می رسد کاهش در اوایل سال در حالی که مذاکرات صلح ادامه دارد,” بازرس کل یافت. در میان تلفات از آن 2019 طالبان حملات شد 23 متحده خدمات اعضای کشته و 192 مجروح—بالاترین ثبت شده و در مجموع از سال 2015 و پس از اوباما ادعا به پایان مستقیم ایالات متحده در ماموریت های مبارزه با در برابر طالبان. وزیر دفاع علامت Esper خواستار جنگ یک بن بست است که سخاوتمندانه خود ارزیابی است که underplays طالبان دستاورد در برابر یک ابرقدرت.

نیروهای امنیتی افغانستان رو حاشیه ای بزرگتر در پایان سال 2019 به حدود 273,000 سربازان و پلیس. اما حتی به عنوان طالبان انجام شد بسیار بیشتر از ایالات متحده ساخته شده است نیروهای انجام شد کمتر است. آنها با انجام کمتری عملیات زمینی از اکتبر تا دسامبر نسبت به آنها را در هر نقطه در طول سال است. تنها 31 درصد از کسانی که 534 عملیات رخ داده است بدون آمریکا کمک به ساخت آنها بیشتر وابسته به ایالات متحده کمک از آنها در سال 2018 که 55 درصد از امنیتی افغان ماموریت نمی شامل آمریکا پشتیبانی می کند.

پس از آن وجود دارد افغان که باید تحمل جنگ. غیر نظامی کشته و زخمی, با توجه به اطلاعات بازرس کل در زمان از ارتش ایالات متحده فرمان باقی مانده در اطراف 9,200 در هر دو 2019 و 2018. بیش از 427,000 افغان بودند آواره جنگ در اواخر سال 2019 از 356,297 در اواخر سال 2018 است. حدود 11 میلیون افغان یک نفر از هر سه را ناامنی غذایی در ماه های آینده. به تازگی تاسیس ایالات متحده برنامه ای است که جبران افغان برای مرگ و میر و صدمات ناشی از آمریکا و نیروهای متفقین به doled $11.28 میلیون از پنج سال 40 میلیون دلار صندوق.

که یک خطای بزرگ در مقایسه با آنچه در زمان جنگ افغانستان در حال حاضر هزینه: $776 میلیارد دلار از سال 2001 بازرس کل یافت. پس از همه, که خون و گنج بانک جهانی هنوز هم تخمین می زند که کشورهای کمک کننده خواهد نیاز به پشتوانه افغانستان بین $4.6 میلیارد دلار و 8.2 میلیارد دلار در سال از طریق 2024 دولت برای جلوگیری از سقوط.

Kolenda است آمادگی برای تماس با این جنگ شکست. او معتقد است که بستگی دارد که آیا و چه دیپلماتیک حل و فصل با طالبان می تواند عملکرد به خصوص در هسته بهره در ایالات متحده است که افغانستان نمی تواند به عنوان یک پلت فرم به تهدید آمریکا امنیت. اما یک نوع متا-عدم احاطه کلی آمریکا رویکرد خود را برآورد.

“من فکر می کنم این شکست است که در آمریکا راه جنگ است که در آن ما باید این مقیاس بزرگ در برابر مداخلات ضعیف آموزش دیده و اغلب بی اعتبار کشورهای در حال توسعه گروه های شبه نظامی و این درگیری ها تبدیل به quagmires,” Kolenda گفت. “عقل متعارف که ما از خیلی از ملی ایجاد امنیت است که ما اضافه کردن بیشتر نیروهای بیشتر قدرت شلیک [بیش] مقدار بینهایتی از زمان و شما می خواهید نتایج بهتر است یک شکست خورده ذهنیت است که نیاز به بررسی جدی.”

به همین دلیل Kolenda تحت فشار قرار دادند تا سخت را برای مذاکرات صلح. تئوری پیروزی را به جلو با مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش یکسان به اوباما قبل از آن است که افزایش در ایالات متحده خشونت خواهد فشار طالبان به مذاکره و حل و فصل صلح است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتبار خود دنبال مستقیم مذاکرات صلح با طالبان علیت زد به طور مستقیم در مقابل این نظریه است. جنگ نمی درایو طالبان به جدول نیاز برای ایالات متحده رهایی سوار آمریکایی ها به جدول.

چه اتفاقی می افتد در جدول بعدی این است که یک ماده از حدس و گمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی لغو مذاکرات صلح در ماه سپتامبر زمانی که آنها به نظر می رسد در آستانه ارائه توافق—هر چند بدون ایالات متحده در حمایت از دولت افغانستان است که در خارج از ایران به دنبال—چیزی که شوکه طالبان. این مذاکرات هستند اما ارشد مقامات دولت هستند مصون سازی بر روی آنها. Esper گفت: در ماه گذشته در ایالات متحده می تواند در قرعه کشی نیروهای “با یا بدون” قرارداد صلح هر چند به 8,600 سربازان—کمی بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تشدید سطح.

آن را در تضاد با منطق مغلوب ساختن پیشی جستن را تشدید: که تشدید مبارزه لازم است برای وادار کردن طالبان به توافق برسند به شرایط. اما واقعیت این است که پیشنهاد مشکوک درگذشت طول اوباما را افزایش زمانی که راز مذاکرات مقدماتی با طالبان در اوج جنگ خراب شد و جنگ با اتحاد عمل خود را در حرکت بوده است. به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در هنگام اعلام از سر گرفته شد مذاکرات در ماه نوامبر بیش از شانه ای بالا انداخت طالبان ساخت یک توافق صلح: “اگر آنها را انجام دهید و اگر آنها نمی, آنها نیست.”

که مطابق blasé نگرش مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل با توجه به منابع ایم که در مورد جنگ با رئیس جمهور مقصر تداوم درگیری او تشدید در مشاوران هشدار داد که در برابر آوردن نیروهای خانه.

“او فرمانده کل قوا. اگر او می خواست آن را انجام داده, او فقط می تواند چنین گفت:” ما از سابق ارشد دولت رسمی که بارها و بارها مورد بحث و افغانستان با مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما او عقب می افتد در [دلالت] مردم خود را نمی خواهد به او اجازه دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de