یعقوب Markstrom ساخته شده 36 صرفه جویی و الیاس Pettersson و J. T. Miller تا به حال یک هدف و کمک هر کدام منجر به ونکوور به یک 6-2 برنده بیش از نشویل شکارچیان سه شنبه شب ،

زاک MacEwen براندون ساتر, Jordie بن و جیک Virtanen نیز به ثمر رساند به عنوان ونکوور افتتاح شد ‘Sedin هفته’ با خوراکی چهار بازی از دست دادن خط.

کوین هیوز دارای سه کمک به بیش از سرب در rookie مسابقه به ثمر رساند با 44 امتیاز.

Craig Smith and Mikael Granlund پاسخ برای شکارچیان.

Pekka Rinne به طول انجامید تنها 20:58 دادن تا چهار گل در 17 عکس در اولین حضور خود را در چهار بازی. Juuse Saros متوقف 13 از 15 عکس از طریق نهایی 39:02 عمل است.

کناکز شد 2-برای-4 در بازی قدرت در حالی که شکارچیان شد 1-6.

سازمان دیده بان | تکامل از lacross هدف:

ما برای اولین بار شاهد آن انجام می شود توسط مایک Legg در سال 1996 در دانشگاه میشیگان. در آن زمان 24 سال انجام شود تا در NHL اما در حال حاضر چوگان سرپهن هدف اتفاق افتاده است سه بار در این فصل است. چگونه می خواهم به حرکت منحصر به فرد رسیدن به هاکی بالاترین سطح ؟ 2:43

با براک Boeser در مجروح رزرو پس از درد و رنج بالای بدن آسیب در Canucks دست دادن به شعله کلگری در شنبه ونکوور مربی تراویس سبز پژوهشگر خطوط خود را روز دوشنبه در امید, الهام بخش, یک گروه که رفته بود 0-3-1 در چهار بازی.

این حرکت پرداخت سود سهام در اوایل MacEwen را باز کرد به ثمر رساند در 7:06 اولین دوره با در نظر گرفتن یک پاس در حافظه از میلر و انفجار آن گذشته Rinne.

ونکوور اضافه شده است دو گل در هشت دقیقه است. ساتر منحرف یک Pettersson شات گذشته Rinne در طول بازی قدرت قبل از بن زیرفشار در یک شات از این نقطه برای اولین هدف خود در کانوکس ،

پنجاه و هشت ثانیه به دوره دوم Pettersson برداشت خود را از 24 سال از پایان Rinne شب.

شتاب شروع به تغییر زمانی که تایلر مایرز در زمان اضافی کراس چک کردن پنالتی که او و آستین واتسون کاهش یافته و دستکش در 5:01 دوم. شکارچیان خراب Markstrom را shutout پیشنهاد زمانی که اسمیت به ثمر رساند خود را 13th هدف از این سال در طول متعاقب آن قدرت بازی. Granlund شروع به پریدن کرد در سست جن 66 ثانیه بعد به نمره 4-2.

بعد چند دقیقه شکارچیان همچنان به اعمال فشار است. Markstrom مواجه 19 عکس در وسط قاب, ساخت دیدنی موجب صرفه جویی در Rocco Grimaldi Calle Jarnkrok ویکتور Arvidsson و Colton Sissons برای کمک به محافظت از تیم خود را منجر شود.

ونکوور ترمیم آن سه هدف منجر شود با دو دقیقه در دوم از سمت چپ زمانی که یک هیوز شات از خط آبی منعکس کردن میلر زانو و گذشته Saros به net.

طبع هایش در اوایل سوم به عنوان Sissons زد Markstrom در چین, نقاشی goaltender, تداخل مجازات است. کناکز گرد به ثمر رساند به عنوان هیوز تغذیه Virtanen دیگر قدرت-بازی بازی هدف 2:32 به سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im