گام های خود را جارو بازی با این چوب وکیوم

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من چوب خلاء زندگی من تغییر کرده است. من استفاده می شود به فکر می کنم از یک خلاء به عنوان چیزی ذاتا بزرگ, با صدای بلند و متصل به دیوار. من فکر کردم دست خلاء بودند راه را برای رفتن. من اشتباه بود. چوب وکیوم شگفت انگیز هستند زیرا بسیاری از آنها بی سیم بنابراین شما باید آزادی کامل حرکت و بسیاری از می تواند تبدیل به دستی وکیوم و گرد و غبار busters که ارائه قدرت بیشتر. این دو در یک که رویاهای ساخته شده است. من به شدت من جارو, بازی به تازگی و در اینجا به برخی از مورد علاقه ما چوب وکیوم بنابراین شما می توانید بیش از حد.

برای بیشتر قدرت مکش

Dyson طوفان V10

این Dyson Cyclone دارای یک موتور است که می تواند فقط در مورد هر چیزی در حالی که حفظ تنوع و sleekness از چوب خلاء. این موتور تولید همان مقدار از قدرت به عنوان یک اندازه کامل خلاء است که دیوانه است پس از آن می توانید به راحتی تبدیل به یک دستی شکن گرد و غبار بیش از حد. با قابلیت های بی سیم و 60 دقیقه از زمان اجرا می شود بند ناف خلاء یک چیزی از گذشته.

برای سبک ترین

بیسل ورزشکار پروزن چوب

Bissel است سبک ترین گزینه شما می توانید دریافت کنید. این طراحی شده توسط یک طناب است که خوب اگر شما کسی است که اغلب فراموش به اتهام چیز (من). این فوق العاده است به عنوان یک راه پله تمیز کننده به طور منظم خلاء و گرد و غبار شکن و واقعا جمع و جور و به راحتی انبار کردنی. این است که قطعا یک گزینه بزرگ است.

برای طولانی ترین عمر باتری

کوسه یون F80

کوسه دارای طولانی ترین زمان اجرا (80 دقیقه!) که مهم تر از شما می خواهم فکر می کنم. آن را همراه با دو باتری است که شما می تواند شارژ بنابراین اگر یکی از دست می دهد و آب شما می توانید به راحتی تعویض در یکی دیگر. آن چند فلکس تکنولوژی است که اجازه می دهد تا آن را به خم در زاویه های عجیب و غریب بنابراین شما می توانید به راحتی در زیر تخت مبل و به گوشه. و این دو طرح بزرگ برای برداشتن گرد و غبار ریز و بزرگ باقی مانده در هر دو فرش و طبقه چوب جنگلی.

برای گزینه های هوشمند

Tineco خالص یک S11

این Tineco یکی من و من آن را دوست دارم. من فکر کردم من آپارتمان بسیار تمیز تا زمانی که من شروع به استفاده از آن. آن می درخشد یک نور آبی بیش از همه چیز, بنابراین شما می توانید نقطه هر بیت از گرد و غبار و نور آبی در نزدیکی رسیدگی که تبدیل به رنگ قرمز و فعال iLoop تکنولوژی برای افزایش قدرت مکش هنگامی که یک نقطه به خصوص ، آن را نیز به گوشی خود متصل و باعث می شود جارو سرگرم کننده با نشان دادن آمار چقدر شما تمیز و همچنین به عنوان زمانی که آن زمان به تغییر فیلتر و یا اگر وجود دارد هر چیزی اشتباه است با مکش. آن را نیز می توانید به راحتی تبدیل به یک دستی شکن گرد و غبار بیش از حد.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>