Stephen Colbert مصرف است همیشه اجتناب ناپذیر سنا تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هست.

“مردمی من امیدوارم که شما در حال نشسته چون من برخی از اخبار وحشتناک” این اواخر نشان می دهد میزبان گفت: در بالای تک صدایی خود را پنج شنبه شب. “اخبار است.”

“این چیزی است که آن را مقام” کلبرت اضافه شده است. “هیچ چیز به معنی هر چیزی است. درست است که اشتباه از بالا به پایین است میسوری است کانزاس است. در حال حاضر ما می دانیم که درخواست یک قدرت خارجی را به دخالت در انتخابات ما طبیعی جدید است. دموکرات ها هیچ چاره ای اما برای انجام همین کار است.”

از آنجا کلبر چرخد و به جمهوری خواهان مجلس سنا که در دفاع از خود جمعی تصمیم میت رامنی با وجود به رای در برابر از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر چرا که آنها معتقدند او شده است chastened. “تنها درسی که تهمت می آموزد این است که او دور می شود با همه چیز,” او گفت:. “چند ورشکستگی ، جنسی متعدد-حمله allgegations ، او در سلامت کامل وجود خوردن مانند یک موش در پشت باب پسر بزرگ! هیچ چیز!”

سناتور جونی ارنست, Lamar, الکساندر و مایک براون و دیگران همه ساخته اند برخی از نسخه های که استدلال اما هیچ کس انجام داده است تا بیشتر با گستاخی از سوزان کالینز و یا به عنوان کلبر توصیف او “سناتور است که بیشتر موفقیت صحبت خودش را به باور که او معتقد است در چیزی.” قبل از رای کالینز پیش بینی کرد که تهمت “خواهد بود بسیار محتاط تر در آینده است.”

تقلید کالینز صوتی, لرزش, میشل گفت: “در آینده او را محتاط تر و گرفتار. آقای رئیس جمهور اگر شما نیاز به کمک به خلاص شدن از بدن من دختر تو هستم. راز از بین بردن دست ها و دندان ها و کشتن کسی که به شما فروخته بیل.” وی افزود: به عنوان کالینز “من به نظر می رسد واقعا مردمی اما اگر شما با دقت گوش دادن به آنچه که من توجیه ناگهان من به نظر می رسد مانند یک پوست-کیسه های پر شده با نوشتن شاخکهای.”

اما از آن بدتر می شود. چهارشنبه شب پس از رای گیری به تبرئه کالینز گفت: فاکس نیوز که شاید او نمی باید گفت که او “معتقد است” مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته است درس خود را. “من ممکن است درست باشد که” او اعتراف کرد. “این بیشتر aspirational در بخشی از من.” او همچنین گفت که یک کلمه بهتر از “معتقد است” شده اند که “امیدوار است.”

“بله” میشل پاسخ داد. “و یک کلمه بهتر است برای سناتور سوزان کالینز خواهد بود سابق سناتور سوزان کالینز.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im