Stephen Colbert به طرز مسخره Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus معترضان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“با اقتصاد رو به کاهش, مردم طبعا مشتاق برای باز کردن چیز دوباره” Stephen Colbert گفت: در پایان خود را دیر نشان می دهد مونولوگ پنج شنبه شب. اما برخی از آنها بیشتر مشتاق تر از دیگران است.

میزبان اقدام به pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان شده اند که جمع آوری و در تعداد زیادی از این هفته به فشار دولت به پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات از جمله یک گروه در اوهایو که اقدام به طوفان خانه ملت در کلمبوس.

“من مطمئن هستم که متقاعد قانونگذاران” کلبرت گفت sarcastically. “شما می دانید, اطلاعات پزشکی نمی بازگشت تا اوایل بازگشایی اما من به شنیدن برخی از سیاست صدا ایده از بانوی پرچم-بسیارخوب و مرد-در-یک-پاکسازی-ماسک.”

و پس از آن بود که “عصبانی تهمت حامیان” در میشیگان که مسدود شده و ترافیک honked شاخ زدند و دست تکان دادند مؤتلفه پرچم. “از آنجا که هیچ چیز می گوید: “تسلیم هرگز” مثل مؤتلفه پرچم” کلبرت شوخی.

او همچنین فیلم از معترضان کارگردانی “کلاسیک تهمت شعار” در فرماندار گرچن Whitmer: “قفل او را تا! قفل و او!”

و یا به عنوان کلبر قرار داده و آن را “قفل او را تا! صبر هرگز به ذهن! آن را امن تر در داخل! او را از بیرون رفتن! Lock me up! داخل خانه من! اما در ابتدا من نیاز به برخی از تخم مرغ!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>