Stephen Colbert میکشد جو بایدن برای لعن کردن نرم افزار-تفنگ رای دهندگان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان Stephen Colbert با اشاره شنبه شب, megyn kelly در حال حاضر جو بایدن به عنوان 99 درصد های مورد علاقه را به نفع حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بیش از برنی ساندرز. و بود که قبل از بایدن خرد ساندرز در مهم نوسان ایالت میشیگان.

“خیانت 99%!” میشل گفت: به عنوان Sanders. “گام بعدی چیست ؟ Et tu, Metamucil?”

“اما جو به نظر می رسد قصد پایین آوردن خود شانس” این اواخر نشان می دهد میزبان خود ادامه داد. “امروز در حالی که مبارزات انتخاباتی در یک خودرو در کارخانه دیترویت او مواجه شد توسط یک حرفه ای-تفنگ رای دهندگان و او آن را اداره کند که همه به خوبی.”

پس از رای دهندگان او را متهم کرد از تلاش برای “دور ما متمم دوم حقوق” بایدن شات پشت “تو پر از گه!”

“وای جو چه اتفاقی افتاد به malarkey,?” کلبر خواسته در پاسخ. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که دیگر رئیس جمهور ما به bleep!”

در بالا از لعن کردن رای دهندگان بایدن همچنین تهدید به “سیلی” او را در صورت. “وای او را تهدید به مبارزه با یک رای دهنده!” کلبر گفت. “ما دیده می شود نیست این نوع خشن و جست و خیز مبارزات انتخاباتی پس از ویلیام هنری هریسون ‘Tippecanoe و مهره-پانچ بیش از حد!”

“بایدن تیم آگاه است که تنها چیزی است که می تواند به توقف جو بایدن در حال حاضر جو بایدن” میزبان اضافه شده پیش نمایش این کمپین استراتژی جدید: کوتاه سخنرانی.

کلبر نشان داد آنچه که ممکن است مانند نگاه کنید با یک کلیپ از بایدن جدید دو کلمه بیخ و بن سخنرانی: “باراک اوباما!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>