Stephen Colbert چکش Alan Dershowitz را منطقی گه’ از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع

Stephen Colbert صرف بخش زیادی از تک صدایی خود را شنبه شب پاره شدن به تهمت وکیل مدافع Alan Dershowitz برای استدلال در آمریکا هستند که رئیس جمهور را به فساد نمی توان impeachable چرا که او آن را در “مورد علاقه” خود را دوباره انتخاب شود.

“الک را از طریق منطقی گه Dershowitz فقط باریکش در سنا نیز وجود دارد آن را سخت برای پیدا کردن بزرگترین ذرت هسته منطقی مغالطه” در این اواخر نشان می دهد میزبان قبل گفت: zeroing در وکیل “توجیه چرا هر در عوض با یک دولت خارجی برای دستکاری در انتخابات ما خوب خواهد بود.”

در پاسخ به Dershowitz گفت: یک رئیس جمهور در انتخابات است “در راستای منافع عمومی” کلبرت شات پشت “نه! تنها مردم را به تصمیم می گیرید چه چیزی را در منافع عمومی و نه سیاستمدار. آن را “ما مردم” و نه ” شما douchebag.'”

“البته محترم مشاور خود ارضایی-مایل به سفید می کند و فکر می کنم که برخی در عوض ممکن است احتمالا بد” میشل گفت: “ظاهرا اشاره به Dershowitz پذیرش است که او موفق به دریافت یک ماساژ در جفری اپستین عمارت اما نگهداری لباس زیر خود را در.

در حالی که Dershowitz گفت: این امر می تواند اشتباه برای یک “فرضی” رئیس جمهور به دریافت پولی “پشت پا زدن” از یک خارجی رهبر در ازای آزاد کردن کمک های خارجی او استدلال کرد که در صورتی که فرد فکر می کند که او را “بزرگترین جمهور است که تا کنون بود” می کند و هر چه او می خواهد برای برنده شدن در این انتخابات “است که نمی توان یک impeachable جرم.”

“است که نمی توان یک impeachable جرم؟” کلبر خواسته در پاسخ. “شما می توانید هر چیزی را انجام دهید اگر شما این باور را در خودتان؟” او تصور الهام بخش پوستر در Dershowitz را با این مضمون که “اعتماد به نفس: زمانی که شما اعتقاد دارم که شما می توانید پرواز شما همیشه بالاتر از قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر