رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است بسیاری از خشم-به tweeting در مورد شیوع کروناویروس طی 24 ساعت یا بیشتر. اما یک صدای جیر جیر که گرفتار Stephen Colbert چشم دوشنبه شب یکی او نوشته شده فقط قبل از ساعت 5 صبح روز دوشنبه.

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و 70,000 هر سال” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

“اجازه دهید من فکر می کنم که” این اواخر نشان می دهد میزبان گفت: توقف برای یک لحظه. “شما یک هیولا.”

“در اینجا چیزی” کلبرت ادامه داد. “ما می توانیم انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن گلف و به tweeting. اما زمانی که او hunkers پایین و با تمرکز بر مشکل این است که زمانی که او واقعا داره.”

برای مثال نخست میزبان با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, درهم و برهم ظاهر در CDC در روز جمعه که در طی آن او اعلام کرد که “اکثریت” که قرارداد این ویروس در حال رفتن به خوب خواهد بود.”

که یادآوری کلبر کلاسیک Bob Marley آهنگ: “نگران نباشید در مورد یک چیز به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق همه چیز gonna be alright.” اما او حتی بیشتر گیج رئیس جمهور ادعا که او به خصوص مناسب برای مقابله با این بحران به دلیل عمویش بود “سوپر نابغه” استاد در دانشگاه MIT.

“من اهمیتی نمی دهند که چگونه هوشمند خود عمو بود!” کلبر گفت. “اپیدمیولوژی نیست ژنتیکی! شما نمی توانید خود را از چشم مادر و پدر خود را دکترا. دانش نمی گذشت در خانواده است. به همین دلیل مهم نیست که چقدر همه ما آن را می دانم در حال حاضر نسل های آینده می رویم به یاد بگیرند که برای خود که شما ادم سفیه و احمق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de