استیو Bannon Outduels و خجالت بیل ماهر در “زمان واقعی”

پس از دریافت مطبوعاتی روز شنبه بعد از ظهر من اجازه بیرون قابل شنیدن ناله: استیو Bannon سابق مغلوب ساختن پیشی جستن consigliere, فاشیستی تبليغاتي و شکست خورده مستند فیلمساز می خواهد big top-of-نمایش مصاحبه مهمان Bill Maher محبوب HBO series زمان واقعی شب جمعه.

داشتن مصاحبه Bannon در گذشته از جمله نسبتا گرم سه ساعت به عقب و جلو در لوکس پنجره هتل, سوئیت است که به طول انجامید به ساعت اندکی من می دانم که چقدر از فرهمند افسونگر او می شود که علاوه بر خدمت به عنوان یک منبع با ارزش برای بسیاری از خبرنگاران کاخ سفید است که یک دلیل بزرگ چرا او شده است موضوع را به بسیاری از تملق گوی پروفایل. چنین cajoling به راحتی می توانید کار ماهر که نه تنها دوست داشتن خود را عظیم نفس, ماساژ, اما پیدا مشترک با هر کس از alt-حق provocateur میلو Yiannopoulos به خوبی استیو Bannon که صحبت در محافل اواخر شب کمدین در آخرین زمان واقعی ،

که ما به ارمغان می آورد تا جمعه شب.

پس از استیضاح-سنگین مونولوگ (“من احساس می کنم مانند نانسی پلوسی را کپی امور خارجه اتحادیه…”) و آن را برگ برنده “بهترین روز تا کنون” پس از تبرئه توسط سنا ماهر استقبال Bannon که به تازگی عناوین ساخته شده برای هل دادن افشا ادعا می کند در مورد گسترش coronavirus بر روی نشان دادن پخش زنده در حالی که بحث دموکراتیک در نیوهمپشایر بود و هنوز هم ادامه دارد. و به خوبی همه چیز عجیب و غریب است.

اولین سوال ؟ “من نمیخواهم در مورد آن دروغ خود را پسر تا به حال بهترین روز تا کنون.” (بله که واقعا این سوال باز.)

پس از اجازه می دهد Bannon به خیره نگاه کردن یک بیت ماهر—با اشاره به Bannon به عنوان یک “دانش آموز از تاریخ”—interjected پرسیدن که آیا هر چیزی در این هفته در Trumpworld او را م و از جمله شلیک Vindman تماس رامنی یک “سرکوبگر فرد” (ماهر را واژه) لاف زدن در مورد او نمی توانست در دفتر اگر او تا به حال اخراج FBI مدیر Comey, و غیره.

“ما باید به حال دیگر استیضاح. ما باید به حال بولتون ما باید به حال Mulvaney…شاهدان اجازه دهید ’em دریافت عبور کردند اما ما خلاف کاران ما دوم whistleblower ما شیف به عنوان یک عامل در این, اجازه دهید آن همه است.” گفت: Bannon, و اضافه کرد که این “مورد پس از رفتن به دفتر رئیس جمهور” و اگر برنی می شود انتخاب های “نئولیبرالی نومحافظه کاران امنیت ملی و دستگاه” را پس از رفتن او ، (هر چند برنی نه مانند تهمت متعهد تعدادی از جرایم در حالی که در دفتر.)

آنها توافق کردند که برنده خواهد شد “اجرای جدول” و انتخاب مجدد و دموکرات ها فوق العاده “متکبر” و این که هیلاری “باید دست به ویسکانسین” اما به آرامی tussled بیش از محاسن کالج انتخاباتی است.

Bannon همچنین rambled در مورد Crossfire طوفان FBI تحقیقات به ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه—حمل و نقل (افشا) جناح راست تئوری توطئه که بررسی شد سیاسی-انگیزه—اما ماهر به جای این موضوع را تغییر داد و به جای آن از شکستن و افشای Bannon استدلال برای چه خالی آنها تصمیم به تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات بد و Bannon با موفقیت هدایت بحث در جای دیگر به عنوان خود را معتاد.

آنها توافق کردند که برنده خواهد شد “اجرای جدول” و انتخاب مجدد و دموکرات ها فوق العاده “متکبر” و این که هیلاری “باید دست به ویسکانسین” اما به آرامی tussled بیش از محاسن کالج انتخاباتی است.

و Bannon, بازی شطرنج سه بعدی اعتراف کرد که او دوست دارد برنی چون او یک “پوپولیستی” و برنی شده است “پیچ توسط حزب دموکرات” که ماهر مودبانه به توافق رسیدند. سپس این دو مشترک برخی می خندد رفتن در آن بیش از بدهی مورد بحث احمقانه نام تهمت را به نام Bannon (او منحرف یک بار بیشتر) و سپس ماهر مجاز Bannon به ارائه بیانیه پایانی خود بدون وقفه قبل از remarking “من آرزو می کنم ما تا به حال کسی در کنار ما به عنوان بد به عنوان شما Steve.” احساساتی.

ماهر ساخته شده است آن را به سادگی روشن است که او unequipped برای رسیدگی به چنین آتش زا آمار و ارقام در برنامه خود را. پس چرا او آن را انجام دهد ؟ رتبه? جنجال? و یا هر دو ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید