استیو کینگ پایین می رود و دیگر بالا takeaways از روز سه شنبه مقدماتی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آیووا خواهان سوار استیو پادشاه خارج از دفتر اصلی روز مشخص شده توسط ناآرامی های مدنی.

پادشاه شکست بالا بود تیتر در روز سه شنبه شرکت کنند ، نه اصطلاح کنگره با سابقه نژادپرستانه و ضد مهاجر سخنان سرنگون شد و پس از ایران با استقرار ارائه حریف خود را در هر دو مادی و نمادین کمک.

در دیگر مسابقه دموکرات’ top استخدام برای آیوا را مشخص پیشرفته از طریق بازار اولیه برای راه اندازی یک رقابتی انتخابات است که می تواند تعیین کنترل مجلسی. و Valerie Plame این عامل سیا بود که خواست در طول دولت بوش موفق به حل بحران او 2000s دوران مشهور و مشخصات به مکزیک جدید کنگره صندلی.

در ضمن گسترده در اعتراض به خشونت پلیس و ادامه داد: بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر راه مردم رای دادند — و ارائه یک اشاره از آنچه می تواند به اشتباه در نوامبر است.

در اینجا سیاسی را بالا takeaways از منحصر به فرد اولیه شب.

جمهوری خواهان در نهایت خلع استیو کینگ

پس از سالها پاسخ برای تشکر. استیو کینگ نژادی حساس و موهن شعارهای آمریکا و در نهایت نمیفهمد چگونه به او بدهد بوت.

آنها گرسنگی او را از پول نقد او را محروم از کمیته تکالیف و plied خود را رقیب با حمایت خارج. اما برای جلوگیری از antagonizing خود را در لژیون از حامیان وفادار کینگ مخالفان تا حد زیادی نادیده گرفته و در دهه های لیست طولانی از سخنان condoning سفید supremacists و تحقیرآمیز مهاجران. آنها بازیگران او را به عنوان ناکارآمد و ناتوان در واشنگتن قادر به دستیابی به نتایج برای او تشکیل شده است.

و در سه شنبه شب آنها را تماشا می کردند رای دهندگان فشار او را به نفع دولت سن. شیدا Feenstra.

پادشاه از دست دادن به معنی غربی آیووا صندلی به احتمال زیاد باقی می ماند و با خیال راحت در ایران کنترل. هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که نمی مداخله در اولیه انجام شده در این منطقه نزدیک به 30 امتیاز در سال 2016 پادشاه برنده آن فقط 3 در midterms. J. D. Scholten دموکراتیک حریف که تقریبا او را ضرب و شتم در حال اجرا است دوباره اما باید یک زمان سخت تر در برابر Feenstra در چنین یک منطقه.

تقریبا در هر گوشه ای از حزب جمهوری خواه گرد هم آمدند و به کمک Feenstra زمانی که سفت نظرسنجی نشان داد او می تواند nab صندلی. Feenstra را حامیان شامل آمریکا اتاق بازرگانی و انجیلی رهبران سابق آیووا دولتی تری Branstad کارل روو پنج کنونی جمهوری خواه کنگره و دیرین آیووا فعالان سیاسی.

پادشاه از دست دادن نیز یک مزیت به یک حزب مشتاق به افزایش ایستاده خود را با اقلیت رای دهندگان افزایش تنوع در آن جلسه و پروژه یک تصویر از تحمل. ماه گذشته رهبران حزب در زمان فوق العاده ای گام از rescinding پشتیبانی از کالیفرنیا اوباما در کنگره نامزد تد Howze پس از POLITICO, کشف یک گنجینه از موهن در رسانه های اجتماعی پست های که denigrated مهاجران و مسلمانان است.

لذا خود را نامزد در انتخابات سنا

ملی دموکرات بسیج پشت ترزا سبز از گرفتن بروید در آیووا — و به او کمک کرد تا ظهور از طریق پنج شنبه اولیه نسبتا صدمه ندیده است.

رهبران حزب مشاهده گرینفیلد به عنوان یک جامد matchup علیه ایران سناتور. جونی ارنست در یک مسابقه است که انتظار می رود به شدت رقابتی و گران است. هر دو طرف باید ده ها میلیون نفر رزرو شده برای تلویزیون در تابستان و پاییز و باید خارج از گروه در تلویزیون در هفته های آینده که انتخابات شروع می شود به صورت جدی.

گرینفیلد برنده راحت حاشیه و نمی آیند نزدیک به گم آستانه که مجبور به یک حزب کنوانسیون. دموکرات ها نیز رو به با رکورد مشارکت در انتخابات: بیش از 250000 رای ریخته شد, یک افزایش قبلی رقابتی مقدماتی در دولت است.

سبز چهره برخی از کار برای متحد کردن حزب پشت سر او پس از برنده کمتر از نیمی از مواد اولیه رای کمی پایین تر از حاشیه ارنست برنده هنگامی که او پدید آمده از یک رقابتی اولیه در سال 2014. هنوز دموکراتیک نامزد کردم برخی از کمک سریع: Mike فرانکن بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار که در آمد دوم با حدود یک چهارم آراء را به سرعت تایید نامزدی او را برای سقوط.

اوباما در تلاش برای جذب زنان پرداخت

آمریکا در مسیر به معرفی پنج زن در خانه battlegrounds در روز سه شنبه مقدماتی یک تشویق به ثبت نام برای یک حزبی که در حال رشد است به طور فزاینده ای نر و سفید. 2018 midterm موج چپ ایران با تنها 13 زنان در خانه است. دو نفر از آنها مظنونان حمله به دانشگاه Susan Brooks (R-Ind.) و مارتا رابی (R-Ala.), در حال بازنشستگی و چندین نفر دیگر را به آب و رقابتی reelections این سقوط.

زن نامزد: Jordan Hinson a دولت نماینده خود را در Rep. ابی Finkenauer (D-Iowa); ویکتوریا Spartz یک سناتور که در حال اجرا است برای بروکس’ باز کردن صندلی; ایوت Herrell این 2018 ایران نامزد خواهد شد که یک مسابقه برگشت با تشکر. Xochitl تورس کوچک (D-N. M.); و Mariannette میلر Meeks یک سناتور رقابت برای صندلی در جنوب شرقی آیووا پس از سه قبلی شکست خورده کنگره مناقصه.

در ضمن بازرگان لیزا Spurgin آگهی خود را در این توافق اولیه برای تشکر. سوزان وحشی را (D-Pa.) صندلی در Lehigh Valley of Pennsylvania هر چند آسوشیتد پرس است با نام در این مسابقه است. Spurgin یک فوتی و فوری داستان شخصی: او یک دوره نقاهت معتاد به هروئین که افتتاح یک کافی شاپ است که در استخدام دیگران مبارزه با اعتیاد است.

جمهوری خواه استخدام heartened با افزایش کاندیداهای زن که تلاش کرده بود در سال های اخیر مقدماتی. از حزب رسمی کمپین بازو به اعضای مثل Rep. Elise Stefanik (R-n. y.) و یک شماره جدید در خارج از گروه های نامزدی زنان نامزد شده است یک تجدید اولویت برای ایران.

اما با وجود سهشنبه موفقیت هیچ تضمینی وجود ندارد که رشد خواهد کرد و صفوف خود را: دموکرات ها در حال رقابت و یا دفاع از همه این کرسی است.

Valerie Plame می افتد کوتاه

Plame تبلیغات بسیار مشکل بود را به چشم خود را از. دموکراتیک admaker علامت پوتنام قرار داده Plame در پشت چرخ از یک ماشین به سرعت در جهت معکوس و در یک گرد و خاکی دوره مانع است.

اما Plame با وجود مشهور به پایان رسید و دور دوم در روز سه شنبه اولیه به صورت عمیق و آبی باز کنگره صندلی در شمال نیومکزیکو از دست دادن به وکیل ترزا Leger فرناندز.

Leger فرناندز به حال با نفوذ حامیان در کنار او: سیاسی آغوش کنگره اسپانیایی انجمن و امیلی لیست هر دو صرف پول در نامزدی او را و او تایید شده توسط سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و تشکر. Deb Haaland (D-N. M.). Leger فرناندز نیز برگزار می شود خود را در جمع آوری کمک های مردمی در آوردن از 1.3 میلیون به Plame بیش از 2 میلیون دلار است.

Rep. بن Ray لوخان که تخلیه صندلی برای ریاست سنا نیست تایید جانشین. اما این مورد در شمال ایندیانا که در آن مرد گذاشت Rep. پیت Visclosky دست برداشت و به جای او فرانک Mrvan برنده دموکراتیک اولیه برای دیگر امن صندلی قدرت Visclosky را تایید.

پنسیلوانیا شمارش آرا کشیده و رای دهندگان مواجه صف های طولانی

این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه متحده با دو بسیار زیاد چالش: چگونه به مقابله با موج پست برگه های رای از رای دهندگان که نمی خواهید به سفر به مکان سنجی در فرد و چه به جای کسانی که نمی نشان می دهد و به دنبال پزشکی لازم است اقدامات احتیاطی.

برخی از کشورهای در حال دست زدن به کسانی که آزمایش های بهتر از دیگران است.

در پنسیلوانیا مقدماتی اولین فدرال انتخابات در دولت که در آن می تواند رای دهندگان رای از طریق ایمیل و بدون بهانه. حدود 1.8 میلیون نفر درخواست کرده بود یک غایب رای گیری در دولت افزایش شدید بیش از انتخابات قبلی است. هنوز صف های طولانی گزارش شده در خارج از حوزه های رأی گیری دموکراتیک-سنگین فیلادلفیا.

شمارش آرا آهسته بود — کمتر از 80 درصد از حوزه گزارش شد که از ساعت 1 صبح چهارشنبه — تأکید که آمده نوامبر امکان وجود دارد که نزدیک به انتخابات بسیار مهم چرخش دولت به معنی امریکا ممکن است بدانید که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 3.

بیشتر پایین East Coast رای دهندگان در منطقه کلمبیا مواجه صف های طولانی به عنوان آنها ادعا هر دو با این بیماری همه گیر و ناآرامی های مدنی گسترده در سراسر کشور است. رای دهندگان در یک نظرسنجی در سایت وجود دارد کمتر از حوزه های رأی گیری از طبیعی و اجتماعی فاصله بود اجرا در داخل و خارج ساختمان — گفته سیاسی آنها منتظر چهار ساعت به بازیگران یک رای.

انتخابات مدیران گرفتار شده بودند flatfooted. “خبر خوب این است که من واقعا خیلی خوشحالم که ما تا به حال بسیاری از مردم علاقه مند و مایل به رای” سی انتخابات رئیس هیئت مدیره مایکل بنت گفت: واشنگتن پست. “خبر بد این است که همه تصمیم به رای دادن در آخرین روز رای گیری مراکز باز هستند و آنها تصمیم به انجام آن در فرد است که فقط ایجاد باور نکردنی logjam.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>