استیو نش Lorie کین اریک Lamaze در میان 11 عضو جدید کانادا ورزشی سالن از شهرت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دایان جونز-Konihowski اذعان او به ورود در کانادا ورزشی سالن از شهرت با فروتنی تبدیل شده است که نمونه ای از کسانی که اشغال ورزشی قلمرو این کشور است.

“آن را به خوبی به یاد” او لبخند زد.

جونز-Konihowski دو برابر پان آمریکن بازی قهرمان و همچنین 1978 مدال طلای بازی های کشورهای مشترک المنافع در ترکیب دو و میدانی رویداد شناخته شده به عنوان پایان دیدم که رقبای اکسل در موانع پرش ارتفاع, گلوله, قرار داده, پرش بلند و متوسط-فاصله در حال اجرا در سال 1960 و 70 است.

او باعث به نسل از کانادا چند رویداد ستاره از جمله decathletes مایکل اسمیت و دامیان وارنر به عنوان به خوبی به عنوان heptathlon medallists کاترین باند-Mills, جسیکا Zelinka و Brianne Theisen-ایتون.

در حال رشد در ساسکاتون جونز-Konihowski رفت و تبدیل به بالا رتبه ورزشکار جهان در ورزش و دو بار المپیک, که از دست رفته بهترین شات در یک مدال طلا به دلیل غربی تحریم مسکو بازی در سال 1980.

سازمان دیده بان | جونز-Konihowski مورد بحث ورزشکاران به عنوان مدل نقش:

کانادا ورزشی سالن از شهرت مشمول دایان جونز Konihowski صحبت می کند در ورزشکاران به عنوان مدل نقش و ورود به این منظور ورزش است. 0:45

بی او استقامت به یک نیروی در جنبش المپیک در کشور کانادا به عنوان کشور مربیگری انجمن و آن را عادلانه بازی کمیسیون. او همچنین به عنوان آشپز ده ماموریت کانادا تیم المپیک در سیدنی 2000 بازی.

“بسیاری از زنان آمد تا به من و بگو چه نقش فوق العاده ای مدل من برای آنها در سال 1970” او گفت:.

“در حالی که شما در حال رقابت نمی کند آن را وارد ذهن خود را, شما فقط آن را انجام می دهند. شما رو به اهداف. شما می خواهید به بهترین شما می توانید. بعد از آن رضایت از دانستن اینکه شما بود که برخی از مرتب کردن بر اساس تاثیر بر روی این زنان است. من همیشه اعتقاد بر این است که مهم نیست که در آن شما می آیند از کانادا — شما می توانید قهرمان المپیک است.”

نش کین در میان headliners

وجود دارد 11 اعضای جدید کانادا ورزشی سالن از شهرت آن را به عنوان جشن سالگرد 65. کلاس 2020-21 نشان دهنده تنوع و رنگارنگ آمیزه ای از زندگی در کانادا به طور کلی.

بسکتبال ستاره و دو بار NBA Most Valuable Player استیو نش از Victoria, B. C., است, سرمقاله روزنامه برای خود نامی کار حرفه ای و همچنین سوء استفاده خود را در صحنه بین المللی برای کانادا.

سازمان دیده بان | نش در نمایندگی کشور رو به رشد کانادا بسکتبال:

دو بار NBA MVP و هشت-زمان all-star استیو نش مذاکرات به CBC را Anson هنری در مورد این موضوع از کانادا بازیکنان NBA نه به نمایندگی از کشور است. 5:55
چهار دیگر inductees در ورزشکار دسته عبارتند از: ونکوور Sonja Gaudet, سه بار قهرمان پارالمپیک در صندلی چرخدار پیچش یا حلقه زنی که پرچم کانادا به مراسم افتتاحیه پارالمپیک سوچی 2014.
جکی بارت زندگی در Cornerbrook N. L. و یک توهمی وزنه بردار که بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود موفق به کسب 15 مدال — 13 از آنها طلا در المپیک ویژه جهانی بازی. نه تنها بارت اول ویژه بازی های المپیک ورزشکار را شامل می شود در کانادا ورزشی سالن از شهرت او همچنین برای اولین بار از استان به مندرج در این نهاد است.

اریک Lamaze در اصل از مونترال و افسانه ای خود نریان “Hickstead” مسلما بیشترین مشارکت جهان نشان می دهد پریدن شاهد. آنها مستحکم جای خود را در اسب سواری lore با گرفتن المپیک طلا و نقره در سال 2008 بازی در پکن. Hickstead خواهد بود به نام بهترین اسب در جهانی 2010 بازی سوارکاری و Lamaze تنها کانادا سوار به رتبه بندی شده اند No. 1 در جهان است.

در نهایت وجود دارد Charlottetown, P. E. I. گلف باز Lorie کین چهار بار برنده در LPGA مدار که دستگیر شده بیش از 7 میلیون دلار آمریکا در پول جایزه در حالی که در تور است.

کین نیست, تبدیل حرفه ای تا زمانی که او 29 سال پیر می شود و تنها دومین ورزشکار از استان به القاء به کانادا سالن ورزشی مشاهیر — اول اینکه مهار راننده مسابقه جو اوبراین که با دریافت این افتخار در سال 1965.

سازمان دیده بان | Lorie کین واکنش نشان می دهد به او القاء:

کانادا گلف باز و P. E. I. بومی Lorie کین رهبری به کانادا ورزشی سالن از شهرت قرار دادن نام او در میان یک گروه کوچک از کانادا گلف افسانه. 3:17

“من اینجا نیستم چون فقط من. من تا به حال یک کل جزیره پشت سر من. من تا به حال یک خانواده قوی و تعداد زیادی از مردم در گوشه” کین گفت: از طریق زوم از اورلاندو فلوریدا.

“ما نیاز به ادامه به رشد ورزش در جوامع ما. آن مهم است. من از کوچکترین استان ما بسیار قوی مردم است. من در اینجا و در حال حاضر من قصد دارم به انجام همه 150 هزار نفر از ما را در پشت من به ادامه حرکت ما رو به جلو در ورزش است.”

با یک قاتل بازی و برنده شدن شخصیت Lorie کین کانادا است که گلف یار. 13:52

کندی کمپبل را وارد کنید به عنوان سازندگان

کسانی که القاء در ساز دسته نیز نمادی از لوله شکل نما از ورزش است که کانادایی ها به طور سنتی جشن می گیرند.

سابق pro بازیکن هاکی شلدون کندی که خستگی ناپذیر کار کرده به منظور بالا بردن آگاهی در مورد سوء استفاده جنسی و خشونت است که به رسمیت شناخته شده به عنوان ویلی O’Ree که خراب شد نژادی موانع در NHL. جودی کنت رئیس جمهور سابق از بازی های کشورهای مشترک المنافع Association of Canada, بود, Chef de ماموریت برای تیم کانادا در سال 1994 بازی های کشورهای مشترک المنافع در ویکتوریا باقی می ماند و یک رهبر در مبارزه برای برابری جنسیتی در ورزش است.

Mohawk, چوگان سرپهن, افسانه اواخر راس Powless از شش کشور بزرگ رودخانه در نزدیکی Brantford, Ont., در نظر گرفته شده توسط بسیاری به پدر مدرن چوگان سرپهن. او یک بازیکن انجام, در علاوه بر این به عنوان یک مربی و رهبر با اعتبار احیای علاقه در جعبه چوگان سرپهن در سال 1950.

در نهایت دانکن کمپبل از وینیپگ است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک مبتکر در پارالمپیک ورزش است. با نام مستعار “Quadfather,” کمپبل ارائه فرصت برای سپاه از ورزشکاران معلول برای نزدیک به 50 سال است.

فلج زیر کمر توسط غواصی تصادف در دوران نوجوانی Campbell — در اواسط 1970s — co-اختراع چه در اصل شناخته شده به عنوان “Murderball” و تکامل را به صندلی چرخدار راگبی.

سازمان دیده بان | کمپبل خوشحال رشد صندلی چرخدار راگبی:

دانکن کمپبل در حال القاء به کانادا ورزشی سالن از شهرت به عنوان یک سازنده اما می گوید او هرگز انتظار می رود این ورزش او اختراع کرد برای رفتن تا آنجا که به بازی های پارا المپیک. 1:09

کمپبل بالا بود عملکرد مدیر برای صندلی چرخدار راگبی کانادا ریاست گنجاندن آن در پارالمپیک سیدنی در سال 2000 و در ادامه به جذب ورزشکاران با ناتوانی جسمی به این ناهموار ،

“نه تنها ما ترویج ورزش ما در حال ترویج یک شیوه زندگی است که شامل فعالیت فیزیکی” کمپبل گفت: از طریق زوم از ونکوور جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک تفریح و سرگرمی درمانگر در یک مرکز توانبخشی.

“جامعه ما این است که بخشی از چه چیزی ساخته شده است این ورزش را توسعه دهد. در آن زمان توسعه یافته جامعه ما نه تنها اجازه داده است ما را تشویق به ادامه کار بر روی آن است. جامعه ما به طور موثر به ما گفت به آن به عنوان یک ناتوانی ، به زندگی در یک کشور است که فراگیر شده است و فوق العاده است.”

در نور گیر ورزشکاران و سازندگان به رسمیت شناخته شده در این سال را تشکیل می دهند کلاس 2020 و 2021 خواهد شد و به طور رسمی پذیرفته هنگامی که آن را ممکن است.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کانادا در سالن های ورزشی از شهرت المپیک مدال نقره برنده curler, شریل برنارد عجله برای اضافه کردن که همه inductees را نیز دریافت سفارش از ورزش است که جشن سهم خود را فراتر از زمینه های از بازی.

“ما هرگز خودمان افتخار ما ورزشی, تاریخچه ورزش ما قهرمانان و جامعه خود روح” برنارد گفت: از طریق e-mail از سالن از شهرت.

“این ما با قهرمانان برای زندگی و های ورزشی مقادیر; کانادا ارزش های مشترک; احترام و برابری و عدالت و آزادی.”

کانادا Sports Hall of Fame که تاسیس شد در سال 1955 در حال حاضر 679 افتخار عضو و مستقر در کانادا پارک المپیک در کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>