استیو نش سهام ‘همدردی با کارگران خاتمه از اسم باشگاه تناسب اندام

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

B. C. بسکتبال بزرگ استیو نش است ابراز “همدردی” برای کارگران خاتمه از باشگاه های بدنسازی که خرس نام خود را در میان COVID-19 بحران است.

وکلا برای ویکتوریا مطرح ورزشکار با ارسال بیانیه ای به نمایندگی از مشتری خود را روز شنبه در پاسخ به چند اخبار جهانی گزارش می دهد که حدود 1200 کارمندان برای استیو نش تناسب اندام دنیا را فسخ شده است به عنوان شرکت کرکره آن B. C. ورزشگاه با توجه به همه گیر.

آن دسته از کارکنان که در حال حاضر ثبت یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام وی از سوی مامورین نقض قرارداد علیه شرکت که به تازگی در زمینه اطلاع از قصد به فایل برای ورشکستگی که به دست آمده توسط اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: فسخ کارکنان فایل کلاس اقدام علیه استیو نش تناسب اندام جهان

در این بیانیه نش وکلا می گویند مشتری خود را — که راه می رفت دور و از همکاری با این شرکت در سال 2014 و تلاش برای به دست آوردن نام خود را حذف شده — تا به حال هیچ دخالت در هر گونه تصمیم گیری در مدیریت از جمله اخیر ختم کارکنان و یا ورشکستگی پر کردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“استیو همدردی با کارکنان که اجازه رفتن به عنوان یک نتیجه از این بحران بهداشت عمومی” بیانیه می خواند.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آقای نش همچنین همدردی با هر کس تحت تاثیر قرار هر دو جسمی و ذهنی توسط COVID-19 بیماری همه گیر.”

Coronavirus: استیو نش تناسب اندام جهان خاتمه B. C. کارکنان

Coronavirus: استیو نش تناسب اندام جهان خاتمه B. C. کارکنان

این بیانیه به نظر می رسد در تضاد با یک اطلاعیه از کرک گروه رسانه ای در اکتبر 2019 که نش خواهد “re-تعامل” با استیو نش تناسب اندام جهانی و هیئت مدیره نمایندگی در شرکت ظاهر می شود به سال دعوای حقوقی به پایان رسید.

این اعلامیه شامل یک نقل قول منسوب به نش گفت که او “واقعا هیجان زده به پشت در کسب و کار ارائه کانادایی های برتر بدنسازی را تجربه کنند.”

ادامه مطلب: فسخ کارکنان ترس استیو نش تناسب اندام جهان به سمت ورشکستگی در میان COVID-19 بحران

استیو نش تناسب اندام جهان است و نه در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از اخبار جهانی در سابق کارمند اتهامات موجود در پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام شده که در دادگاه به اثبات برسد.

کت و شلوار به دنبال خسارت از جمله فردی ختم پرداخت تا هشت هفته’ از دستمزد و گروه ختم پرداخت تا 16 هفته به ارزش دستمزد.

داخلی, نامه ها و ایمیل های کارکنان به دست آمده توسط اخبار جهانی نشان می دهد این شرکت در ابتدا وعده داده شده به کارکنان پرداخت می شود از طریق پایان ماه مارس قبل از اطلاع رسانی به آنها نمی خواهد به طور کامل جبران شود همانطور که در ابتدا اعلام کرد. درخواست برای اظهار نظر در این ارتباطات نمی شد بازگشت توسط این شرکت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: استیو نش تناسب اندام جهان در خاتمه تمام کارکنان با استناد به کروناویروس بحران

این شرکت همچنین در پاسخ به اتهامات از همان کسانی که کارکنان است که قصد دارد به فایل برای ورشکستگی شده بود در آثار قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

یک عنوان جستجو از شرکت های تجاری دیگر بحران تناسب اندام در ساری نشان می دهد هفت پیوندها علیه اموال همه در عرض دو هفته گذشته.

در سال گذشته 20 دلار-میلیون کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام توسط کارکنان وی از سوی مامورین آنها در حال پرداخت به درستی همراه با بیشتر اتهامات از کار نقض قلدری و آزار و اذیت. هیچ کدام از این اتهامات ثابت شده در دادگاه.

—با فایل های از Neetu Garcha

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>